Bna Rent a Car Kiralama Koşulları

SÜRÜCÜ GEREKSİNİMLERİ:

BELGELER:

Araç teslimi sırasında Bna Turizm Bilgisayar Otomotiv İnşaat Kuy.San.ve Tic.Ltd.Şti. ofislerinde, en az bir tanesinin çipli olması şartıyla talep edilen belgeler, sürücü belgesi sınırlamalarıyla birlikte aşağıda belirtilmiştir:

SÜRÜCÜ YAŞI

Bna Turizm Bilgisayar Otomotiv İnşaat Kuy.San.ve Tic.Ltd.Şti. firması araç teslimi sırasında araç segmentlerine göre belirlenmiş minimum sürücü yaşı sınırlaması uygulamaktadır. Minimum sürücü yaşı sınırları aşağıda belirtilmiştir.

KREDİ KARTI:

Araç teslimi sırasında Bna Turizm Bilgisayar Otomotiv İnşaat Kuy.San.ve Tic.Ltd.Şti. ofislerinde depozito tutarının karşılanması için, sürücünün adına düzenlenmiş bir ya da iki kredi kartı bulundurulması zorunluluğu vardır. Kiralayacağınız araç tipine göre yanınızda bulundurmanız gereken kredi kartı sayısı aşağıda belirtilmiştir.

DEPOZİTO

Bna Turizm Bilgisayar Otomotiv İnşaat Kuy.San.ve Tic.Ltd.Şti. firması araç teslimi sırasında, sürücünün kendi adına kayıtlı kredi kartından-ya da kartlarından- belli bir tutara provizyon uygulamaktadır. Bu tutarlar aşağıda belirtilmiştir:

*Not: Üst sınıf ve SUV tipi araçlar için en az 2 kredi kartı talep edilmektedir. Bu kartların her birine 4.000 ’er TL toplamda 8.0000 TL provizyon uygulanır.

Farklı Koşullar:

Sürücü eğer, şirket kredi kartı (Ticari kart) kullanılacaksa Antetli kağıt üzerine onay yazısı, firma ticari unvanının yer aldığı kaşe ve ıslak imza gereklidir. İmza atan kişi şirket ortağı veya yönetim kurulu üyesi olmalıdır. İmza atan kişinin imza sirküleri gereklidir.

Provizyonun Kaldırılması:

Provizyonlar, yolculuğunuzun ardından aracı Bna Turizm Bilgisayar Otomotiv İnşaat Kuy.San.ve Tic.Ltd.Şti. firması yetkililerine teslim etmenizin akabinde azami 10 iş günü içerisinde kaldırılmaktadır.

KİLOMETRE SINIRI

Bna Turizm Bilgisayar Otomotiv İnşaat Kuy.San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının, kira gün sayısı ve uygulanacak km limitine ilişkin detaylı tablosu aşağıdadır. Km limitinin aşıldığı durumlarda ekonomik, orta grup, Üst, Suv, 9-Pax ve Lüks gruplar için km başı ücret alınacaktır. Ücret bilgisi için firmayla iletişime geçebilirsiniz.

KİRA GÜNÜ

GÜNLÜK KM SINIRI

AYLIK KM SINIRI

EKO ARAÇ

LÜKS ARAÇ

EKO ARAÇ

LÜKS ARAÇ

1

250

200

2

250

200

3

180

160

4

180

160

5

180

160

6

180

160

7

150

140

8

150

140

9

150

140

10

150

140

11

150

140

12

150

140

13

150

140

14

125

125

15

125

125

15+

100

80YAKIT

Bna Turizm Bilgisayar Otomotiv İnşaat Kuy.San.ve Tic.Ltd.Şti. firması araçları yakıt depoları yakıt göstergelerindeki o anki depo yakıt durumu nasıl verildiyse dönüşte aynı seviye olarak teslim alınmaktadır. Yakıt deposunu teslim aldığınız seviyenin altında iade etmeniz halinde; araç teslim formunda belirtilmiş olan yakıt seviyesi ile iade yakıt seviyesi arasındaki yakıt ücretini ve ilave olarak ekstra servis ücreti size yansıtılır. Ekstra servis ücretini öğrenmek için firmayla iletişime geçebilirsiniz.

EK HİZMETLER

Ek ürün ücretleri hakkında bilgi için firmayla iletişime geçebilirsiniz.

SINIR ÖTESİ POLİTİKASI

Araçların ülke sınırlarını geçmesine izin verilmemektedir.

YOL YARDIM

Acil durumlarda arayabileceğiniz telefon numarası: 0533 250 23 26

SİGORTALAR  VE GÜVENCELER

Kiralayacağınız araç, çarpma, çarpılma, çalınma ve hırsızlık girişimine karşı koruma altına alınmıştır. Üçüncü şahıslara verilebilecek zararlar da trafik sigortası limitleri dahilinde koruma altındadır. Uygulamakta olduğumuz sigorta şartlarımızda hasar muafiyeti söz konusu değildir. Bununla birlikte, uygun bir şekilde kayıt altına alınmamış (kaza tespit tutanağı, alkol raporu, kazaya karışan tarafların belgeleri vb.) hasarlar bedelleri münhasıran kullanıcıya aittir. Zabıt altına alınmamış hasarlarda, sürücü beyanı ile hasar onarım işlemi kesinlikle yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ BİLGİ

Yukarıda içeriği belirtilen başlıklar haricindeki diğer kiralama koşulları, araç teslimi sırasında Bna Turizm Bilgisayar Otomotiv İnşaat Kuy.San.ve Tic.Ltd.Şti. firması yetkilisi tarafından imzanıza sunulacak şekilde size tebliğ edilir. Lütfen aracı teslim almadan önce size sunulan belgeyi okumayı unutmayınız. Araç Kiralayan Findex Notu 1350 puan ve üstü olması gerekmektedir. Araç yıkama bedeli tahsil edilmektedir, ücret hakkında firmadan bilgi alabilirsiniz.