Çanakkale Gökçeada En Ucuz Kiralık Araçlar

 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Peugeot 301 556 TL
 • Seat Leon 585 TL
 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Opel Astra 633 TL
 • Peugeot 2008 907 TL

Çanakkale Gökçeada

Çanakkale Gökçeada Havalimanı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Çanakkale ili ülkemizin Kuzeybatısında ve Marmara Bölgesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Çanakkale’nin mevcut durumda 12 ilçesi ve bu ilçelere bağlı olan toplamda 81 mahallesi bulunmaktadır. Çanakkale’nin 12 ilçesinden birisi olan Gökçeada, özellikle Gökçeada Havalimanı’nın burada yer alması sebebiyle ayrı bir öneme sahiptir. Yapımına başlandığı 1998 yılında Gökçeada Havalimanı’nın insani yardım amacıyla kullanılması planlanmaktayken 2010 yılına gelindiğinde tarifeli sivil uçuşlar için de hizmet vermeye başlamıştır. Böylece havalimanı statüsü sivil/insani yardım amaçlı olarak düzenlenmiştir.

Yaklaşık 1.200 metre karelik toplam terminal binası büyüklüğü ile çoğu havalimanını geride bırakabilecek bir kapasitede olduğu söylenebilir. Çanakkale Gökçeada Havalimanı’nı kullanacaksanız, Çanakkale Gökçeada Havalimanı araç kiralama seçeneği seyahatinizi rahat geçirmeniz konusunda size yardımcı olabilir. Bu konuda Obilet.com’da yer alan araç kiralama alternatiflerine göz atmanız faydalı olabilir.

Çanakkale Gökçeada Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Hepimiz seyahatlerimizde konforu öncelik haline getirebiliyoruz. Konforlu bir seyahat sürecinin anahtar elemanlarından birisini ise araç kiralama seçeneği oluşturuyor. Bu noktada işin içerisine Çanakkale Gökçeada Havalimanı araç kiralama fiyatları giriyor. Seyahatimiz esnasında hızlı araç teslim opsiyonları kadar ucuz araç seçenekleri de bizleri yakından ilgilendiriyor.

En uygun araç kiralama alternatifini bulmanın yolu ise farklı araç kiralama şirketlerini listeleyerek bunları birbiriyle karşılaştırıp hem fiyat olarak hem de araç modeli ve markası olarak bütçenize, programınıza ve zevkinize en uygun Çanakkale Gökçeada Havalimanı iç hatlar oto kiralama opsiyonunu aramak olacaktır. Obilet.com birbirinden farklı yüzlerce araç kiralama şirketini ve yüzlerce değişik modeldeki tüm araç alternatiflerini sizlerin önüne getiriyor.

Çanakkale Gökçeada Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri

Size en uygun araç kiralama alternatifini sunacak şirketi Obilet.com ile bulmanız oldukça kolay. Bu noktada Çanakkale Gökçeada Havalimanı araç kiralama firmaları nelerdir sorusu da önem kazanıyor. Çanakkale Gökçeada Havalimanı iç hatlar araba kiralama konusunda ya da Çanakkale Gökçeada Havalimanı dış hatlar araba kiralama konusunda hizmet alabileceğiniz pek çok şirket söz konusu. Örneğin;

 • Europcar,
 • Enterprise,
 • Alamo,
 • Hertz,
 • Avis,
 • National gibi pek çok araç kiralama şirketi vasıtasıyla sizler için en uygun olan aracı bulabilir ve kiralama sürecini başlatabilirsiniz.

Çanakkale Gökçeada Havalimanı Uçuş Bilgileri

Çanakkale-Gökçeada’ya ulaşım hususunda uçak yolculuğu büyük bir kolaylık olarak karşımıza çıkıyor. Havalimanı’na Türkiye’nin çeşitli yerlerinden Pegasus, THY firmaları uçuş düzenliyor. İstanbul ile Çanakkale-Gökçeada arası uçuş süresi 50 dakika, Ankara ile Çanakkale-Gökçeada arası uçuş süresi 1 saat 10 dakika sürüyor. Çanakkale-Gökçeada’ya hava yolu ulaşımı ile ilgili bilgi almak için Çanakkale uçak bileti sayfamıza göz atabilirsiniz.

Çanakkale Gökçeada Havalimanı’na indikten sonra Çanakkale araç kiralama seçeneklerini sitemizden karşılaştırabilir, en ucuz Çanakkale Gökçeada Havalimanı araç kiralama fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Edirne, Tekirdağ ve Balıkesir şehirleri Çanakkale’ye yakın bir mesafede bulunuyor. Bu illerden de araç kiralayarak ve arabalı vapur seçeneklerini kullanarak kısa sürede Çanakkale-Gökçeada’ya ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Gökçeada Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Çoğu yolcu Çanakkale Gökçeada Havalimanı’na ulaştıktan sonra şehir merkezine nasıl ulaşacağını merak etmektedir. En sık kullanılan alternatifler taksi, özel otobüsler ve havalimanı ile merkez arasında hizmet veren özel servislerdir. Bununla birlikte Kabatepe Limanı’ndan kalkan feribotlar da sıklıkla kullanılmaktadır. Bir diğer alternatif de araç kiralayıp merkeze bu şekilde ulaşmaktır. Çanakkale Gökçeada Havalimanı’nda indikten sonra size en uygun olan araç kiralama seçenekleri için Obilet.com’u inceleyebilirsiniz.

Dilerseniz Balıkesir araç kiralama imkanı sayesinde hızlıca Çanakkale’ye ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Gökçeada’da Gezilecek Yerler

Türkiye’nin en büyük adası olan Gökçeada, doğaseverler için tam bir cennet olarak niteleniyor. Gökçeada gezinize Gökçeada’nın güney bölgesinde yer alan kaya mezarla başlayabilirsiniz. Daha sonra Dereköy Tarihi Rum Çamaşırhanesi’ni ziyaret edebilir ve eşsiz bir tarihi yolculuğa çıkabilirsiniz. Havalimanı’na yakın mesafede bulunan bu yapılar Gökçeada’ya gidildiğinde gezilmesi mutlaka tavsiye edilen yerler arasında. Gezinize Gökçeada’nın kuzeyinde bulunmakta olan ve Kaleköy’e ortalama 2 kilometrelik bir uzaklıkta bulunan Yeni Bademli Höyüğü ile devam edebilirsiniz. Gökçeada müzeler açısından da zengin bir adadır.

Gökçeada Kent Müzesi’nden birbirinden kıymetli eserleri inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Sayısız plaj ve koyun yanı sıra çeşitli köy ve kasabaları ile Gökçeada tam bir tatil bölgesi. Alışveriş ve konaklama açısından zorluk yaşamayacağınız bu ilçeyi mutlaka gezilmesi gereken yerler listenize ekleyebilirsiniz.

Çanakkale Gökçeada Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız