Shell Yakıt Puan Kampanyası

Bitti
obilet kullanıcılarına özel Shell istasyonlarında geçerli 2 gün ve üzeri araç kiralamalarında 200 TL, 5 gün ve üzeri araç kiralamalarında ise 400 TL değerinde yakıt puan hediye!

Kampanya Koşulları:

03.07.2023-31.12.2023 tarihleri arasında obilet internet sitesi ve mobil uygulaması üzerinden yapılacak 2 gün ve üzeri araç kiralamalarında Shell istasyonlarında geçerli 200 TL; 5 gün ve üzeri araç kiralamalarında ise Shell istasyonlarında geçerli 400 TL değerinde yakıt puan hediye! Kampanya koşullara tabidir.

 • Kampanya, 03.07.2023-31.12.2023 tarihleri arasında obilet internet sitesi ve mobil uygulaması üzerinden yapılacak 2 gün ve üzeri araç kiralamalarında ve 5 gün ve üzeri araç kiralamalarında geçerlidir.
 • Bu kapsamda ilgili Shell ClubSmart üyeleri 15.07.2023-31.12.2023 tarihleri arasında obilet internet sitesinden ya da obilet mobil uygulaması üzerinden yapılan 2 gün ve üzeri araç kiralamaları için 200 TL değerinde (10.000 yakıt puan); 5 gün ve üzeri araç kiralamaları için 400 TL değerinde (30.000 yakıt puan) yakıt puan kazanacaktır.
 • Kampanyaya katılmak için kayıtlı bir Shell ClubSmart üyeliğiniz olması gerekmektedir.
 • Shell ClubSmart üyesi değilseniz, program üyesi Shell istasyonlarından ücretsiz olarak temin edebilir, SMART yazıp 2313’e SMS atarak üyeliğinizi oluşturabilir, Shell Motorist mobil uygulamasından ya da https://clubsmart.turkiyeshell.com/ adresinden de üyelik yaratabilirsiniz.
 • Kampanyaya katılım için belirtilen özelliklere sahip araç kiralama işleminin 03.07.2023-31.12.2023 tarihleri arasında yapılması gerekmektedir. Kampanya kapsamında hediye yakıt kampanyasından faydalanabilmesi için 31/12/2023 tarihine kadar kampanyaya katılım sağlanması ve kodun kullanılması gerekmektedir. 31/12/2023 itibariyle kullanılmamış kampanya kodları geçersiz olacaktır. Rezervasyon tarihi bakımından ise bir sınırlama yoktur.
 • Kampanyaya katılabilmek ve 200 TL değerinde Shell ClubSmart Kodu kazanabilmek için obilet internet sitesi veya obilet mobil uygulaması üzerinden 2 gün ve üzeri araç kiralanması; 400 TL değerinde Shell Clubsmart Kodu kazanabilmek için 5 gün ve üzeri araç kiralanması gerekmektedir. Bu koşulu sağlayan Shell ClubSmart üyelerine, araç kiralama rezervasyonunu tamamladıkları gün, kampanyadan faydalanmaya hak kazandıklarına dair SMS gönderilecektir. Kazanılan kampanya kodu, kiraladıkları aracı teslim aldıktan sonra, aynı gün obilet tarafından SMS olarak gönderilecektir. Kampanya kodunu alan Shell ClubSmart üyesi, “OBILET, (boşluk) ClubSmart kart numarası, (boşluk) kampanya kodu”nu yazarak 2313’e SMS göndermelidir. Bu SMS’in ardından kampanya kapsamında hak edilen yakıt puan tutarı, 48 saat içerisinde kendisine ait Shell ClubSmart hesabına tanımlanacaktır.
 • Kampanyaya birden fazla kez katılmak mümkündür.
 • Shell ClubSmart üyeleri, kampanyadan kendi adlarına yapacakları işlemlerde faydalanabilir. Gerektiğinde Shell ClubSmart üyesi olduklarını ve kampanya koşullarını sağladıklarına dair belge ibrazı talep edilebilir.
 • Yakıt puanların kullanılabilmesi için, akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde 5 TL tutarında ödemenin tüketici tarafından yapılması gerekmektedir. Örneğin 200 TL tutarındaki indirimin geçerli olabilmesi için en az 205 TL tutarında; 400,00TL tutarındaki indirimin geçerli olabilmesi içinse en az 405 TL tutarında yakıt alınması gerekmektedir. Bu fazla tutar, kampanyadan yararlanan Shell ClubSmart üyesi tarafından nakit veyahut kredi kartı ile ödenmelidir.
 • Kampanya yalnızca online olarak obilet üzerinden ödeme yapılan araç kiralamalarında geçerlidir. Bu kapsamda kampanya, sonradan ödemeli olarak yapılan araç kiralamalarında geçerli olmayacaktır.
 • Kampanya kodu kullanılarak yapılan araç kiralamasının üzerinde hiçbir işlem yapılmamalıdır. Kampanya ile yapılan araç kiralamasının iptal edilmesi, değiştirilmesi veya üzerinde benzer işlemlerin yapılması halinde kampanya kodları geçerliliğini yitirir, kampanya herhangi bir kazanılmış hak sağlamaz.
 • Shell ClubSmart kartınız yoksa program üyesi Shell istasyonlarından ücretsiz olarak temin edebilir, SMART yazıp 2313’e SMS atarak üyeliğinizi yaratabilir ya da https://clubsmart.turkiyeshell.com/ adresinden de üyelik yaratabilirsiniz.
 • Hediye yakıt puanlar ile üye Shell istasyonlarından hediye yakıt alınabilmesi için kartın Shell ClubSmart sisteminde kayıtlı olması gerekmektedir. Shell istasyonlarından temin edilen ClubSmart kartınızı Shell mobil uygulamasından ya da www.shellsmart.com adresinden kaydedebilirsiniz.
 • Yakıt hediyesi uygulaması kapsamında Shell ClubSmart başvuru formu genel şartları geçerlidir. Shell ClubSmart şartlarına dair ayrıntılı bilgiye https://support.shell.com.tr/hc/tr/sections/360000441477-Shell-ClubSmart üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Kampanyaya 2313’e Turk Telekom, Turkcell ve Vodafone hatlarıyla yapılan katılımlardan ücretsiz olarak yapılabilecektir.
 • Kampanyaya Shell Ticari Kart ve Shell Taşıt Tanıma Sistemi müşterileri, 18 yaşından küçükler ve ClubSmart Extra Card sahipleri katılamaz.
 • Kampanya tüm Türkiye’deki Shell ClubSmart programı üyesi Shell istasyonlarında geçerlidir.
 • Kampanya kodu paraya çevrilemez veya başkasına satılamaz.
 • Kampanya ve kazanılan haklar devredilemez, bölünemez; başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
 • Hizmet alınacak araç kiralama firmaların hizmete ilişkin kendi kural ve koşulları saklıdır. Bu firmalardan kaynaklı hususlar ile yasal olarak bu firmaların sorumluluğunda olan hallerden Shell ve/veya obilet sorumlu tutulamaz.
 • Shell ve obilet, mevzuata ve kampanya koşullarına aykırı kullanımlardan doğabilecek zarar ve ziyanları için her türlü hakkını saklı tutar.
 • Shell ve OBİLET BİLİŞİM SİSTEMLERİ A.Ş., önceden bildirmeksizin kampanya kapsamı, süresi ve koşullarında tek taraflı değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma, değiştirme ve kaldırma hakkını saklı tutar.
 • Tüm kampanya ve hizmetlerimiz hakkında detaylı ve güncel bilgiye Shell Mobil uygulaması, www.shell.com.tr, www.obilet.com veya 0850 250 2400 numaralı Shell müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.