Firma Hakkında

  • Firma Durumu Hizmete Açık
  • Genel Merkez Antalya / Türkiye
  • Kuruluş Tarihi -
  • Firma Puanı 4.00 / 5

Luxury Car Rental Araç Kiralama

Luxury Car Rental araç kiralama firması, otomobil sektöründe öne çıkan yenilikçi firmalar arasında yer alıyor. 2017 yılında müşterileri sınırsız lüks ve konforla buluşturma fikriyle kurulan Luxury Car Rental araba kiralama firması, yüksek kaliteye sahip olan kiralık araçları ile müşterilerinin taleplerine ve gereksinimlerine uygun hizmetler sunuyor. Müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermeyi amaçlayan Luxury Car Rental, ulaşılabilir olmayı hedefliyor. Oldukça geniş araç filosuna sahip olan şirketin bünyesinde her bütçeye ve gereksinime uygun kiralık araç yer alıyor.

Luxury Car Rental Firmasının Araç Kiralama Ofisleri

Luxury Car Rental firmasının ofisi Denizli şehrinde yer alıyor. Çınar Meydanı ile Üçgen Meydanı arasında merkezi bir konumda yer alan şube, hem şehir içi ulaşım hem de şehirler arası ulaşım için Luxury Car Rental oto kiralama işlemini müşteriler için oldukça pratik bir hale getiriyor. Aynı zamanda firmanın müşteri hizmetlerine ulaşarak Denizli Çardak Havalimanı’ndan ya da İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan da kiralık aracınıza kolay bir şekilde ulaşma imkanınız bulunuyor.

Luxury Car Rental Firmasının Bünyesinde Bulunan Araçlar

Luxury Car Rental araç kiralama firmasının bünyesinde her çeşit müşterinin gereksinimine ve isteklerine uygun farklı model ve bütçe skalasına sahip araçlar bulunuyor. Uygun Luxury Car Rental araç kiralama fiyatları ile her bütçeye hitap eden firma, geniş araç filosuna sahip olması sayesinde birçok kişinin tercihleri arasında yer alıyor. Firmanın bünyesinde bulunan araçlar şu şekilde:

  • Egea Dizel

  • Chevrolet Camaro 2016 Benzin

  • Mercedes C200 2016 Otomatik Dizel

  • BMW 5 Serisi 525d Xdrive Premium

Firmanın bünyesinde bunlar gibi pek çok farklı modelde kiralık araç yer alıyor. Firmanın geniş araç filosunu inceleyebilir ve gereksinimlerinize uygun olan kiralık arabayı tercih ederek keyifli bir seyahat gerçekleştirme imkanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca Luxury Car Rental araç kiralama şirketinin bünyesinde özel şoför gibi ek hizmetler de yer alıyor. Luxury Car Rental araç kiralama fiyatları her bütçeye uygun seçeneklere sahip olmasıyla müşterilerin şahsi araçlarıyla yapacakları seyahatlere göre daha ekonomik bir yolculuk yapmalarına imkan tanıyor.