Shell Araç Kiralama Kampanyası

Bitti
Shell ClubSmart üyelerine özel 3.000 TL ve üzeri araç kiralamalarında 500 TL, 5.000 TL ve üzeri araç kiralamalarında 750 TL indirim kodu!

Shell ClubSmart üyeleri, kendilerine özel kodları kullanarak 21.08.2023-31.12.2023 tarihleri arasında obilet internet sitesi veya mobil uygulaması üzerinden yapacakları 3.000 TL ve üzeri araç kiralamalarında 500 TL, 5.000 TL üzeri araç kiralamalarında 750 TL indirim kodu kazanacaktır!

Kampanya Koşulları:

 • Shell ClubSmart üyeleri; 3.000 TL ve üzeri araç kiralamalarında kullanacakları SHELLARAC500 koduyla 500 TL, 5.000 TL üzeri araç kiralamalarında kullanacakları SHELLARAC750 koduyla 750 TL indirim kodu kazanacaktır.
 • Kampanya kodları, obilet internet sitesi veya mobil uygulaması üzerinden 21.08.2023 saat 00.01 ile 31.12.2023 saat 23.59 tarihleri arasında kullanılmalıdır. Bu tarihlerden önce yapılan alışverişler bakımından kampanya geçerli olmayacağı gibi, bu tarihten sonra mevcut kampanya kodları geçerliliğini kaybedecektir. Rezervasyon tarihi bakımından ise bir sınırlama yoktur.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen Shell ClubSmart üyelerinin, obilet internet sitesi veya mobil uygulaması üzerinden üyelik hesabı oluşturmaları gerekmektedir. Üyelik hesaplarına giriş yapan Shell ClubSmart üyeleri, kampanya kodlarını ödeme ekranında bulunan “Kampanya Kodu” alanına girmelidir. Satın alma aşamasında kampanya kodunun kullanılmaması durumunda, kampanyaya sonradan katılım sağlanamaz.
 • Kampanya yalnızca online olarak obilet internet sitesi veya mobil uygulaması üzerinden ödeme yapılan araç kiralamalarında geçerlidir. Bu kapsamda kampanya ve kodlar, sonradan ödemeli olarak yapılan işlemlerde geçerli olmayacaktır.
 • Kampanya kodu kullanılarak yapılan araç kiralamasının üzerinde hiçbir işlem yapılmamalıdır. Kampanya ile yapılan araç kiralamasının iptal edilmesi, değiştirilmesi veya üzerinde benzer işlemlerin yapılması halinde kod veya indirim tutarı iade edilmez, yeni bir kod verilmez, kampanya ve koddan yararlanılamaz, kampanya herhangi bir kazanılmış hak sağlamaz.
 • Kampanya kodları kişiye özel ve tek kullanımlık olup; her bir Shell ClubSmart üyesi kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir.
 • Shell ClubSmart üyeleri, kampanyadan yalnızca kendi adlarına yapacakları işlemlerde faydalanabilir. Gerektiğinde Shell ClubSmart üyesi olduklarına dair belge ibrazı talep edilebilir.
 • Kampanya kodu devredilemez, paraya çevrilemez veya başkasına satılamaz.
 • Kampanya ve kazanılan haklar bölünemez; başka kodlarla, kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
 • Hizmet alınacak firmaların hizmete ilişkin kendi kural ve koşulları saklıdır. Bu firmalardan kaynaklı hususlar ile yasal olarak bu firmaların sorumluluğunda olan hallerden Shell ve obilet sorumlu tutulamaz.
 • Shell ve obilet, mevzuata ve kampanya koşullarına aykırı kullanımlardan doğabilecek zarar ve ziyanları için her türlü hakkını saklı tutar.
 • SHELL&TURCAS PETROL A.Ş. ve OBİLET BİLİŞİM SİSTEMLERİ A.Ş., önceden bildirmeksizin kampanya kapsamı, süresi ve koşullarında tek taraflı değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma, değiştirme ve kaldırma hakkını saklı tutar.
 • Tüm kampanya ve hizmetlerimiz hakkında detaylı ve güncel bilgi için www.obilet.com ve www.shell.com.tr‘yi ziyaret edebilirsiniz.