Firma Hakkında

  • Firma Durumu Hizmete Açık
  • Genel Merkez Elazığ / Türkiye
  • Kuruluş Tarihi -
  • Firma Puanı 4.80 / 5

Champ Rent a Car Araç Kiralama

Antalya ve Elazığ olmak üzere iki farklı noktada hizmetlerini sürdüren Champ Rent a Car araç kiralama firması, araç kiralama konusundaki ihtiyaçlarınızı kapsamlı bir şekilde karşılıyor. İş, hobi ya da tatil gibi farklı amaçlarla gerçekleştireceğiniz araç kiralama işlemi, Champ Rent a Car araç kiralama firmasının sunduğu hizmetler ile daha keyifli bir hale geliyor. Uygun araçlardan lüks araçlara kadar uzanan geniş araç filosu, Champ Rent a Car araba kiralama firmasını öne çıkarıyor. Bu noktada dilediğiniz araç modelleri arasından tercih yapabilmeniz mümkün hale geliyor. 7/24 kesintisiz hizmet ile yol desteği de sunan firma, müşterilerine sunduğu opsiyonlar ile memnuniyeti en ön planda tutuyor. 

Champ Rent A Car Firmasının Ofisleri

Champ Rent a Car oto kiralama firması, daha iyi bir şekilde hizmet vermek amacıyla bazı noktalarda merkez ofislerini bulunduruyor. İşletmenin birinci ofisi, Elazığ ilinde yer alıyor. Elazığ’da bulunan ofisin yanı sıra Antalya’nın Aksu ilçesinde de bir adet merkez ofis bulunuyor. Dilerseniz Champ Ret A Car firmasının ofislerini ziyaret ederek araç kiralama işlemini birebir gerçekleştirebilirsiniz.

Champ Rent A Car Firmasının Bünyesinde Bulunan Araçlar

Champ Rent a Car araç kiralama firması, bünyesinde bulundurduğu araç modelleri ile kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Farklı bütçelere hitap eden yelpazede ekonomik ve lüks segmentli araçlar yer alıyor. Bu noktada size yalnızca dilediğiniz araç modelini seçme işlemi kalıyor. Uygun Champ Rent a Car oto kiralama fiyatları üzerinde etkili olan sınıf yelpazesi ise ekonomik, orta sınıf, karavan, lüks, SUV olarak şekilleniyor. Modellerden bazıları ise şöyle sıralanıyor;

  • Citroen C3, 
  • Citroen C Elysee, 
  • Honda, 
  • Peugeot ve benzeri daha pek çok farklı araç.

Champ Rent a Car Firmasının Havalimanlarındaki Ofisleri

Champ Rent a Car firmasının Elazığ Havalimanı ve Antalya Havalimanı’nda da kiralama noktaları yer alıyor. Uçak yolculuğunu tercih ettiğiniz takdirde dilerseniz siz de ilgili havalimanlarında araç kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Champ Rent a Car araç kiralama fiyatlarına göz attıktan sonra dilediğiniz araç segmentini belirleyerek seyahatinize başlayabilirsiniz.