Firma Hakkında

  • Firma Durumu Hizmete Açık
  • Genel Merkez Ankara / Türkiye
  • Kuruluş Tarihi -
  • Firma Puanı 5.00 / 5

Feran Car Rental Araç Kiralama

Feran Car Rental, bir Ferfilo kuruluşu olarak araç kiralama sektörüne atıldığı ilk günden itibaren hizmetlerini kesintisiz bir şekilde sürdürüyor. Feran Car Rental araç kiralama firması, profesyonel ekibiyle dikkatli ve titiz bir operasyonel hizmet sunuyor. Özellikle kurumsal firmalara uzun dönem araç kiralama fırsatı sunan Feran Car Rental ile 12, 24, 36 ve 48 ay uzun dönem sözleşme yapmak mümkün hale geliyor. Feran Car Rental araba kiralama işlemini uzun dönem ile mümkün hale getirerek şirketlerin ulaşım için harcayacakları fazladan maliyeti düşürerek farklı harcamalar yapabilmesine olanak sağlıyor. Siz de araç kiralamak istiyorsanız Ankara merkezli firma ile iletişime geçebilir, keyifli bir deneyim yaşama fırsatına sahip olabilirsiniz. 

Feran Car Rental Oto Kiralama Ofisleri

Ferfilo kuruluşu olarak sektörde uzun zamandır faaliyetlerini sürdüren Feran Car Rental, araç kiralama işlemini çok daha cazip bir hale getiriyor. Feran Car Rental oto kiralama firmasının sunduğu opsiyonlar, bireylerin ve kurumların iş yükünü azaltıyor. Merkez ofisinde görev alan güler yüzlü kadrosu ile birebir görüşme, danışma ve sözleşme imkanı sunuyor. Ankara merkezli ofis, Ankara ve Ankara çevresinde bulunan yakın illerde araç kiralama işlemini çok daha kolay bir hale getiriyor. 

Feran Car Rental Firmasının Bünyesinde Bulunan Araçlar

Ankara merkezli Feran Car Rental, geniş araç filosunu müşterilerinin hizmetine sunuyor. Bu noktada şirketlerin isteklerine ve ihtiyaçlarına göre dilediği aracı kiralamasına olanak sunuyor. Firma, ilgili şirketler ile iletişime geçerek şirketlerin ihtiyaçlarına uygun teknik ve donanımsal özelliklere sahip modelleri belirliyor. Aynı zamanda şirket tarafından talep edilen model teslim edilene kadar muadil bir araç tahsis edilerek kiralama işlemi başlatılabiliyor. Şirketler tarafından belirlenen araca göre uygun Feran Car Rental araç kiralama fiyatları farklılık gösterebiliyor. Firmanın bünyesindeki araçlardan bazıları şöyle sıralanıyor:

  • Fiat Egea Cross
  • Fiat Egea
  • Dacia Sandero

Feran Car Rental Firmasının Havalimanlarındaki Ofisleri

Feran Car Rental firması, oto kiralama işlemini çok daha cazip ve pratik bir hale getirmek amacı ile belirli havalimanlarında ofisleriyle hizmet veriyor. Bu noktada Ankara merkezli ofisin yanı sıra Ankara Esenboğa Havalimanı ve Antalya Havalimanı’nda da ofisi bulunuyor. Siz de ilgili havalimanlarından teslim almak üzere kiralama işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız Feran Car Rental araç kiralama fiyatlarını inceleyebilir, kendinize uygun modeli belirleyerek güvenli bir iş birliği yaşama fırsatına sahip olabilirsiniz.

Feran Car Rental Ucuz Araç Kiralama Fiyatları

  • Araç Modeli Günlük Fiyat
  • Fiat Egea 798 ₺
  • Araç Modeli Günlük Fiyat