Firma Hakkında

  • Firma Durumu Hizmete Açık
  • Genel Merkez İstanbul / Türkiye
  • Kuruluş Tarihi -
  • Firma Puanı 5.00 / 5

Plazzo Filo Araç Kiralama

2020 yılından bu yana araç kiralama sektörünün yenilikçi isimlerinden biri olmayı başaran Plazzo Filo araç kiralama, konforlu ve ayrıcalıklı hizmeti ile müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Kısa ve uzun vadeli araç kiralama alanında üstün hizmet kalitesini sunan firma, bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara karşılık veriyor. Güncel araç filosu ve iyi fiyat garantisi ile dikkat çeken araç kiralama firmaları arasında yer alıyor. 

Farklı talepleri karşılayan çalışma prensibi ile dikkat çeken Plazzo Filo araba kiralama şirketini tercih edebilirsiniz. Plazzo Filo’nun geniş araç filosunu inceleyerek dilediğiniz araç modelini sorunsuz bir şekilde kiralama fırsatına sahip olabilirsiniz.

Plazzo Filo Firmasının Ofisleri

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan faaliyetleri ve uygun fiyat politikasıyla dikkat çeken Plazzo Filo Rental oto kiralama, çeşitli noktalarda bulundurduğu kiralama noktaları ile öne çıkıyor. Bu noktada pek çok birey tarafından Plazzo Filo firmasının ofisleri merak ediliyor. Plazzo Filo firmasının İstanbul’un Tarabya, Muğla’nın Bodrum ilçesinde ofisi bulunuyor. İstanbul ve Muğla illerindeki araç kiralama işlemleriniz için siz de Plazzo Filo firmasının ofislerini ziyaret edebilirsiniz. Ofis içerisinde araç kiralama işlemini doğrudan gerçekleştirme imkanına sahip olabilir, geniş araç filosunu inceleyerek kendinize uygun aracı belirleyebilirsiniz.

Plazzo Filo Firmasının Bünyesinde Bulunan Araçlar

İstanbul ve Muğla ilçelerinde faaliyet gösteren Plazzo Filo araç kiralama şirketi, geniş araç filosunu sizlerin beğenisine sunuyor. Elektrikli ve hibrit araçların da yer aldığı araç yelpazesinde, kullanım alışkanlıklarınıza uyum sağlayan araç modelini kolaylıkla bulmanız mümkün hale geliyor. Ucuz Plazzo Filo araç kiralama fiyatları da araç segmentleri açısından farklılık gösterebiliyor. Plazzo Filo firmasının bünyesinde bulunan araçlar şu şekilde sıralanıyor;

  • Kompakt: Citroen C4 ve benzeri modeller.  
  • Ekonomik: Dacia Sandero Stepway, Opel Corsa, Renault Clio, Renault Taliant ve benzeri modeller.
  • Minibüs: Opel Zafira veya benzeri minibüs modelleri. 

Plazzo Firmasının Havalimanındaki Ofisleri

Muğla ve İstanbul’da kiralama noktaları bulunan Plazzo Filo, İstanbul’da bulunan İstanbul Havalimanı’nda da kiralama işlemini gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Seyahat etmek için hava yolunu tercih ettiyseniz uçak yolculuğunuzun sonunda araç kiralayabilirsiniz. Bu sayede seyahatinizi daha konforlu bir hale getirebilirsiniz. Siz de Plazzo Filo araç kiralama fiyatlarını inceleyebilir, kendinize uygun aracı belirleyerek keyifli bir araç kiralama deneyimi yaşayabilirsiniz.