Firma Hakkında

  • Firma Durumu Hizmete Açık
  • Genel Merkez İstanbul / Türkiye
  • Kuruluş Tarihi -
  • Firma Puanı 4.00 / 5

Power Rent a Car Araç Kiralama

Power Rent A Car araç kiralama, Muğla’da kurulmuş kiralık araç hizmeti veren bir şirket olarak müşterilerine filo kiralama, bireysel ve kurumsal araç kiralama alanlarında güvenli ve rahat bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Bünyesinde herkesin ihtiyaç ve isteklerine uygun araba modelleri bulundurmasının yanı sıra araçların bakımlarını da düzenli olarak yapılmasına özen gösteriyor.

Power Rent a Car Araç Kiralama Firmasının Ofisleri

Power Rent A Car araba kiralama firmasının Muğla merkezde bir adet ofisleri bulunuyor. Ana ofis olarak kullanılan bu ofisten müşteriler bilgi alabiliyor ve araç kiralayabiliyor. Power Rent A Car, müşterilerine ofisin yanı sıra online olarak da hizmet veriyor. Böylece müşteriler istedikleri yerden kolay bir şekilde hizmet alabiliyorlar.

Power Rent a Car Araç Kiralama Firmasının Bünyesinde Bulunan Araçlar

Power Rent A Car oto kiralama firması müşterilerine en verimli hizmeti vermek için filosunda çok çeşitli modellerden oluşan arabaları bulunduruyor. Müşteriler diloda bulunan arabalar arasından istediklerini gönül rahatlığı ile seçerek yolculuk yapabiliyorlar. Power Rent A Car, bünyesinde yaşlı araba bulundurmayarak müşterilerinin güvenli bir şekilde yolculuk yapmasında olanak sağlıyor.

Audi A3 BMW Citroen C-Elysee Fiat Egea Ford Courier Ford Focus Honda CR-V Peugeot 3008 Peugeot 308 Peugeot Expert Van Renault Clio Renault Megane Toyota Corolla Renault Clio Volkswagen Passat Volkswagen Polo

Müşteriler Power Rent A Car filosunda bulunan araçları inceleyerek uygun Power Rent A Car oto kiralama fiyatları ile isterlerse online olarak isterlerse de firmanın ofislerinden araç kiralama işlemlerini yapabilirler.

Power Rent a Car Araç Kiralama Firmasının Havaalanlarındaki Ofisleri

Power Rent a Car araç kiralama firmasının Bodrum- Milas Havalimanı’nda da bir adet şubesi bulunuyor. Uçak ile seyahat ederek Bodrum’a gelen yolcular havalimanı içerisinde bulunan ofisten Power Rent A Car’dan araç kiralayabilirler.

Power Rent a Car Ucuz Araç Kiralama Fiyatları

  • Araç Modeli Günlük Fiyat
  • Citroen C Elysee 1.300 ₺
  • Peugeot 308 1.544 ₺
  • Araç Modeli Günlük Fiyat
  • Ford Tourneo Courier 2.000 ₺