Çorum Merkez Ucuz Kiralık Araçlar

 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Renault Clio 4 970 ₺
 • Citroen C3 1.090 ₺
 • Fiat Egea 1.153 ₺
 • Fiat Fiorino 1.155 ₺
 • Renault Clio 1.235 ₺
 • Kia Picanto 1.250 ₺
 • Renault Clio 1.280 ₺
 • Fiat Egea 1.300 ₺
 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Renault Clio 5 1.415 ₺
 • Renault Clio 5 1.475 ₺
 • Kia Stonic 1.475 ₺
 • Opel Crossland X 1.690 ₺
 • Opel Mokka 1.815 ₺
 • Fiat Egea 1.955 ₺
 • Peugeot 2008 2.145 ₺
 • Nissan Qashqai 2.778 ₺

Çorum Merkez

Çorum Merkez Araç Kiralama

Çorum Türkiye'nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alıyor. Tam olarak 14 ilçe,16 belediye, 126 mahalle ve 759 adet köyden oluşuyor. Çorum, yıllardır nohutu ve leblebisi ile adından söz ettiriyor. Gün geçtikçe, şehirde toprak ve makine endüstrisi gelişmeye devam ediyor. Çorum'da tarım ve hayvancılık geçim kaynağı olarak önemli bir yer kaplıyor. Özellikle nohut, mercimek, şeker pancarı, ayçiçeği, soğan, keten ve kenevir çok yetişen bitkiler arasında yer alıyor. Şehir halkı tarım ve hayvancılık için gereken araçları Çorum Merkez kiralık araba bularak temin edebiliyor. Bu sayede bireyler işlerini kolayca halledebiliyor. Çorum, kültür turizmi açısından da zengin bir pozisyona sahip. Bu durum da Çorum Merkez kiralık oto arayan ziyaretçilerin varlığını gösteriyor. Şehrin sanayi faaliyetleri büyüklü küçüklü 102 adet fabrikadan oluşuyor. Bunların 100 tanesi özel sektöre aitken 2 tanesi ise kamu sektöründe bulunuyor. Sanayi sektöründe çalışanların da Çorum Merkez kiralık araç kullandığı biliniyor. Her anlamda bir ihtiyaç haline gelen araç kiralama hizmetinden  bu şehirde de yaygın olarak kullanıma devam ediliyor.

Çorum Merkez Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bakliyat üretimi ile meşhur olan Çorum hakkında birçok bilgi bulunuyor. Turist olarak ulaştığınız Çorum Merkez araç kiralama şirketlerini ziyaret etmeden önce şehir hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Öncelikle bu şehrin halkının Türkmen olduğu biliniyor. Birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan şehir, yüzyıllardır yerleşim yeri olarak hüküm sürüyor. En son ise Türkiye toprağı olarak kalıyor. Çorum'da Selçuklu ve Osmanlı dönemlerine ait olduğu bilinen tarihî köprü, kanyon ve camiler bulunuyor. Bu tarihi eserlerin varoluşu daha fazla ziyaretçi gelmesine olanak sağlıyor. Ziyaretçiler; bazen uzun süreli bazen de Çorum Merkez günlük araç kiralama hizmetinden yararlanıyor. Bu şehir karasal iklim özellikleri gösteriyor. Yaz aylarında sıcak ve kuraklık, kış aylarında ise soğuk ve kar yağışı baş gösteriyor. Yaz aylarında daha fazla ziyaretçisi olan Çorum, bahar aylarında az da olsa yağmurlu havaya sahip oluyor. Ancak yüksek yerleşim yerleri yaz aylarında dahi serin bir hava ortamı sağlıyor. Çorum Merkez araç kiralama fiyatları yaz ve kış aylarında kullanılacak araçlara göre değişiklik gösterebiliyor.

Çorum Merkez’e Nasıl Gidilir?

Çorum leblebisi ile meşhur olan bir il olarak biliniyor. Osmancık ve Kargı ilçelerinde üretilen pirinçler dünya çapında tanınıyor. Birçok özelliği bulunan bu şehre nasıl gidildiği konusu merak ediliyor. Çorum'a direkt ulaşmanın tek bir yolu bulunuyor. En yaygın ulaşım şekli ise otobüs yolculuğudur. Otobüs ile tüm illerden Çorum'a ulaşmak mümkün. Çorum otobüs bileti alarak bu yolculuğa ilk adımı atmış oluyorsunuz. Bulunduğunuz ilin otogarında başlayan yolculuğunuz Çorum Otogarı’nda son buluyor.

Otogara Çorum Merkez araç kiralama firmaları kapsamında en yakın firmayı 650 m ileride bulabilirsiniz. Çorum'a özel ya da kiralık araç dışında başka bir şekilde ulaşım yolu bulunmuyor. Bu şehre uçak ya da trenle ulaşılmıyor. Çünkü havaalanı ve tren istasyonuna sahip değil. Ancak otobüs yolculuğu sizin için uygun değil ise Çorum'a 63 km mesafede bulunan Amasya Merzifon Havaalanı’na bilet alabilirsiniz. Amasya uçak bileti alarak çıktığınız yolculuk sonrası Çorum’a aktarma yapabilirsiniz. Oradan otobüs ile veya araç kiralayarak Çorum'a ulaşabilirsiniz. Amasya Merzifon Havaalanı araç kiralama hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Çorum Merkez araba kiralama işlemi yapabilirsiniz. Sizlere farklı deneyimler yaşatacak olan Çorum ziyareti sırasında da bulunduğunuz noktaya araç teslim eden firmalardan bir araç talep edebilirsiniz.

Çorum Merkez Araç Kiralama

Dünyanın her yerinde bir ihtiyaç haline gelen araç kullanımı gün geçtikçe artıyor. Araç fiyatlarının artışı toplumu araç sahibi olma konusunda zorluyor. Bu sorunlarla Çorum halkı da birebir olarak karşı karşıya kalıyor. Bu sorunlar karşısında araç kiralama firmaları; Çorum Merkez kiralık araba fiyatlarında esnek fiyat avantajı sağlıyor. İnsanlar genellikle araç sahibi olamadıklarında araç kiralıyorlar. Bu nedenle kiralama fiyatlarının insanlara ekonomik olarak fırsatlar sunuyor olması gerekiyor. Firmalar üzerine düşeni ucuz araç kapsamında araç kiralama imkanı sunarak yerine getirmeye çalışıyor. Şehirdeki araç kiralama firmalarından araç kiralarken kaliteye uygun fiyatlara sahip olduğunuzu görebilirsiniz. Bu lokasyondan istediğiniz modelde araçları kiralayabilirsiniz. İster dizel ister benzinli tüm opsiyonlara sahip araçları bulabilirsiniz. Çorum Merkez oto kiralama kapsamında tüm firmalardan güvenli bir hizmet alabilirsiniz. Komşu illerden de araç kiralayabilirsiniz. Yozgat araç kiralama pek çok kişi için iyi bir seçenek olabiliyor. 

Çorum Merkez'de Gezilecek Yerler

 • Çorum Merkez araç kiralama işleminden sonra merkezde bulunan Çorum Müzesi ziyaret edilmeye değer bir müze. Müzekart aracılığıyla girişi sağlanıyor. Teması ise Hititler dönemine ait eserlerden oluşuyor. Şehrin en gözde müzesi olan bu yere mutlaka uğramalısınız. Merkezden 500 metrelik uzaklıkta yer alıyor.
 • Yunus Emre Parkı yürüyüş yapabileceğiniz eşsiz ağaçlardan oluşan orman görünümlü bir park. Ailenizle birlikte burada piknik yapabilir güzel vakit geçirebilirsiniz. Aynı zamanda huzurun dinginliğinde kendinizi dinlendirebilirsiniz. Yunus Emre Parkı merkez kısmına 392 metre uzaklıkta yer alıyor. 
 • Adil Candemir Parkı çocuklar için kurulmuş bir park. İçerisinde oyuncaklar ve hayvan figürleri bulunuyor. Burada çocuklarınızla eğlenebilir figürler eşliğinde hayvanlar hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Merkez kısmına 200 metre uzaklıkta yer alıyor.
 • Millet Bahçesi şehrin tam merkezinde yer alıyor. Çocuklar ve aile ile vakit geçirilen muazzam bir yer. Tüm detayları düşünülmüş peyzaj çalışmaları ile harika bir görüntü sunuyor. Ayrıca geniş çocuk parkı, kafe ve gölet bulunuyor. Gölet içerisinde su botu ile gezme imkanı tanınıyor. Merkeze 1.9 kilometre uzaklıkta yer alıyor.
 • İncesu Kanyonu şehir merkezine 85 km uzaklıkta yer alıyor. Kanyon uzunluğu 12,5 km'ye kadar uzuyor. Doğanın içinde bulunan kanyonda su boyunca kurulan yürüme parkurunda yürüyerek bu kanyonu keşfedebilirsiniz.


Çorum Merkez Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız