Peugeot 3008

Peugeot 3008 Araç Kiralama

Peugeot, 2008 yılında Peugeot 3008; SW, MPV ve SUV karışımı bir model tasarlayarak 2013 yılında makyajlanarak piyasaya sunuldu. Bu model, yerden yüksek tasarımı ile sürüş esnasında yolun minimum seviyede hissedilmesini sağlıyor. Dayanıklı bir araç olarak tanımlanan Peugeot 3008, dayanıklılık testlerinden başarı ile geçiyor. SUV formunda tasarlanan modelleri, lüks iç dizaynı ile konforunuzu üst seviyeye taşınmasında yardımcı oluyor. Peugeot 3008 serileri; vites çeşitliliklerine, yakıt türlerine ve motor beygir gücüne göre çeşitlilik gösteriyor. Kiralık Peugeot 3008 fiyatları, her araç kiralama firmasında olduğu gibi model farklılıklarına göre değişebiliyor.


Peugeot 3008 Genel Tanımı

Fransız markalardan biri olan Peugeot firması, 3008 modelleri ile kullanıcılarına dayanıklı ve sağlam bir araç sunuyor. 3008 modelinin 2. nesil olarak adlandırılan serisi, bütün dayanıklılık testlerinden geçerek kullanıcılar tarafından güvenle kullanılan araçlar arasında yer alıyor. Son olarak üretilen Peugeot 3008 modelleri, otomatik vitese sahip olduğundan dolayı kullanıcılara rahat bir sürüş keyfi yaşatıyor. Araç içi genişliğinin fazla olması ve bagaj bölümünün büyük olması sayesinde özellikle uzun yol seyahatlerinizde yanınızda bulunan eşya sayısının fazla olması gibi etmenlere karşı oldukça geniş bir kapasitesi bulunuyor. Uygun Peugeot 3008 kiralama için firmaların size sunacağı tüm fiyat tekliflerini karşılaştırabilirsiniz.


Peugeot 3008 Donanım Paketi Özellikleri

Peugeot 3008 modelleri; 1,5 HDi Allure AT, 1.5 HDi GT AT, 1.6 Allure AT ve 1.6 GT AT serileri bulunuyor. 

  • Motor gücü olarak karşılaştırıldığında 1.6 GT AT serisi 180 beygir ve diğer serileri 130 beygir olarak sunuluyor. 
  • Yüksek ve geniş araç olarak adlandırılan Peugeot 3008 serisi, 4+1 yolcu kapasitesi ile rahat bir kullanım imkanı sağlıyor. 
  • 5 kapı olarak tasarlanan araçlar, genellikle uzun yolculuğa çıkacak olan kişiler ve geniş ailelerin tercih ettiği modeller arasında bulunuyor. 

Firmaların havalimanı Peugeot 3008 kiralama şubelerinden kendinize uygun modelleri internet üzerinden rezervasyon yapabilir ve iniş yaptığınız şubede beklemeden aracınızı hemen teslim alabilirsiniz. Havalimanında bulunan firmalardan fiyat teklifi alarak karşılaştırma yapabilir ve bütçenize hitap eden modelleri inceleyerek kiralayabilirsiniz.