Peugeot Bipper

Peugeot Bipper Araç Kiralama

Mini ticari araç segmentinde bulunan Peugeot Bipper ile iş seyahatlerinizi konforlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek tavanı ve geniş iç hacmi ile kalabalık aileler için de oldukça konforlu seyahat imkanı sağlıyor. Şehir içi ve şehirlerarası yollarda keyifli seyahat etmek isteyen kişiler için uygun konfora sahip. Hava yolu seyahatini tercih eden kişiler havalimanı Peugeot Bipper kiralama seçeneğini kullanabilir.

Peugeot Bipper Araç Özellikleri

  • Peugeot Bipper 1248 cc motor silindir hacmine sahip.
  • 75 hp beygir gücü ve 155 km/s azami hız özelliği ile istediğiniz performans özelliklerini sağlıyor. Yakıt tüketimi araç kiralamada oldukça önemli bir hal alıyor.
  • Ekonomik seyahat etmek isteyen kişiler yakıt tasarrufu sağlayan araç modellerini tercih ediyor. Peugeot Bipper 100 km’de şehir içerisinde 5.7 lt, şehirlerarası ise 3.8 lt yakıt tüketimi sağlıyor.

Uygun Peugeot Bipper kiralama seçeneğini tercih ederek ekonomik seyahatin keyfini sürebilirsiniz.

Önden çekişli aracın 5 ileri vitesi bulunuyor. Kolay vites değiştirme özelliği sayesinde sürüş sırasında büyük ölçüde konfor sağlıyor. Yüksek tavanı bulunan Peugeot Bipper kişilere ferah bir yolculuk deneyimi sağlıyor. 12 V priz ile cihazlarınızı şarj edebilirsiniz. Isıtmalı arka cam soğuk havalarda geri görüşünüzün sınırlandırılmasını engelliyor. Elektrikli cam ve dikiz aynaları sürücünün sürüş sırasında ergonomik kullanım sağlıyor.

Peugeot Bipper Araç Kiralama Avantajları

Araç sürüşü sırasında güvenlik oldukça önemli bir hal alıyor. Farklı zeminlere uyum sağlayan araçlar yüksek güvenlik sağlıyor. Peugeot Bipper’de bulunan yokuş kalkış desteği, denge kontrol sistemi, ABS fren sistemi ve fren destek sistemi sürüş sırasında yüksek güvenlik sağlıyor. Çift taraflı sürgülü kapı kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlıyor.

Yukarıya doğru açılan 356 lt bagaj hacmi yeterli düzeyde depolama imkanı sunuyor. Arka koltuklar yatırıldığında ise bagaj hacmi 884 lt’ye kadar ulaşıyor. Yükseklik ayarı bulunan ön yolcu koltuğu ve sürücü koltuğu aracı farklı boy uzunluğuna sahip olan kişilerin konforlu kullanmasını sağlıyor. Kiralık Peugeot Bipper fiyatları herkesin güvenli ve konforlu sürüş imkanına kavuşabileceği oranlarda. Seyahat planınızı ekonomik Peugeot Bipper ile şimdiden rahatlıkla oluşturabilirsiniz.