Firma Hakkında

 • Firma Durumu Hizmete Açık
 • Genel Merkez İstanbul / Türkiye
 • Kuruluş Tarihi -
 • Firma Puanı 4.75 / 5

Carplus Araç Kiralama

Carplus Araç Kiralama, yeni nesil otomobil kiralama konsepti ile hizmet veren firmalardan biri olarak hizmet veriyor. Yenilikçi hizmetleri ile geleneksel araç kiralama firmalarından öne çıkıyor. 2018 yılında kurulan Carplus Araç Kiralama şirketinin merkez ofisi İstanbul’da yer alıyor. Yüksek kalite standartlarında hizmet veren firma, Türkiye’nin neredeyse her bölgesinde faaliyet gerçekleştiriyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Carplus araç kiralama firmasının bünyesinde farklı talep ve bütçelere uygun pek çok kiralık araç yer alıyor. Bölgesel hizmet ağını ulusal çapta genişletmeyi başaran Carplus Araç Kiralama, müşteri memnuniyeti ile öne çıkıyor.

Carplus Firmasının Araç Kiralama Ofisleri

Müşterilerine, bölgesel ve ulusal hizmet anlayışıyla hizmet veren Carplus araba kiralama firmasının çeşitli şehirlerde ofisi bulunuyor. Carplus araç kiralama firmasının İstanbul Merkez ofisi dışında; Rize-Artvin Havalimanı, Ordu-Giresun Havalimanı, Trabzon Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, Samsun Havalimanı, Milas-Bodrum Havalimanı ve Dalaman Havalimanı’nda da şubeleri yer alıyor. Firmanın sahip olduğu şubeler, müşterilerin oldukça kolay bir şekilde ulaşım sağlayabileceği lokasyonlarda yer alıyor. Carplus araç kiralama fiyatları her bütçeye uygun olacak şekilde belirleniyor. Müşteriler, bütçelerine uygun olan otomobilleri tercih ettikleri araç kiralama ofislerinden kolay bir şekilde teslim alabiliyor.

Carplus Firmasının Bünyesinde Bulunan Araçlar

Carplus araç kiralama firmasının bünyesinde, çeşitli talep ve gereksinimlere uygun pek çok otomobil türü bulunuyor. Firmanın sahip olduğu geniş kiralık araç skalasında kalabalık aileler ve arkadaş grupları için özel otomobil modelleri yer alıyor. Daha az kişi sayısı ile yolculuk yapacak olanlar için de uygun fiyatlı ve yolcu kapasitesi daha düşük olan araç modelleri yer alıyor. Carplus oto kiralama, müşterilerine danışmanlık hizmeti veriyor ve hizmet öncesinde birçok kiralık araç çeşidi sunuyor. Müşteriler, ihtiyaç ve bütçelerine uygun olan araç modellerini tercih edebiliyor. Carplus firmasının bünyesinde yer alan araç modelleri şu şekilde sıralanabiliyor:

 • Peugeot 301
 • Fiat Egea
 • Hyundai i20

Carplus Firmasının Havalimanlarındaki Araç Kiralama Ofisleri

Yüksek kaliteye sahip olan kiralık araçları ile müşteri memnuniyetini elde eden Carplus araç kiralama firması, havalimanlarında yer alan şubeleri ile hizmet veriyor. Carplus araç kiralama firması; Milas-Bodrum Havalimanı, Dalaman Havalimanı, Ordu-Giresun Havalimanı, Rize-Artvin Havalimanı, Samsun Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı ve Trabzon Havalimanı’nda aktif olarak şubeler bulunduruyor. Uygun Carplus araç kiralama fiyatları ile otomobil hizmetinden yararlanmak isteyenler ise otomobilini havalimanlarından teslim alabiliyor.

Carplus Ucuz Araç Kiralama Fiyatları

 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Fiat Egea 800 ₺
 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Ford Focus 1.000 ₺