İstanbul Pendik Ucuz Kiralık Araçlar

 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Fiat Egea 813 ₺
 • Renault Clio 844 ₺
 • Renault Clio 894 ₺
 • Renault Clio 894 ₺
 • Renault Clio 910 ₺
 • Citroen C Elysee 919 ₺
 • Kia Stonic 933 ₺
 • Renault Captur 945 ₺
 • Fiat Egea 1.010 ₺
 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Fiat Egea 1.054 ₺
 • Fiat Egea 1.079 ₺
 • Kia Rio 1.086 ₺
 • Citroen C3 1.332 ₺
 • Chery Omoda 5 1.378 ₺
 • Peugeot 2008 1.379 ₺
 • Ford Focus 1.506 ₺
 • Ford Puma 1.520 ₺

İstanbul Pendik

İstanbul Pendik Araç Kiralama

Türkiye’nin en yoğun ve en bilinen şehri olan İstanbul içerisinde gezilip görülebilecek pek çok tarihi, doğal güzellik bulunuyor. Aynı zamanda kültürel anlamda da İstanbul’un öneminin son derece fazla olduğu biliniyor. Türkiye’nin en yoğun şehri olarak öne çıkanlar İstanbul içerisinde farklı pek çok milletten turiste de rastlanıyor. Dünya çapında ilgi gören bu şehir, turistik anlamda dikkatleri çoğunlukla üzerinde topluyor.

Eskiden başkenti olması, ne zaman içerisinde sıklıkla el değiştirmesi gibi sebeplere bağlı kalarak İstanbul’un sıklıkla ziyaret edildiği görülüyor. Şehrin iki kıtayı birbirine bağlıyor olması, boğazları, sahip olduğu kültürel değerleri sebebiyle yoğun ilgi gördüğü biliniyor. İstanbul Pendik’e gelen kişilerin de bu ilçe içerisinde gezip görülecek pek çok yer bulduğu görülüyor. Bu noktaları gezerken rahatından ödün vermek istemeyen kişiler için ise İstanbul Pendik araç kiralama imkanları bulunuyor.

Siz de sevdiklerinizle birlikte bu şehrin keyfini çıkartmak istiyorsanız ve bu keyfe sahip olurken de rahatlığınızdan ödün vermek istemiyorsanız İstanbul Pendik oto kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Kolaylıkla İstanbul Pendik kiralık araç hizmetlerini bulabilir ve bu hizmetlerden faydalanarak şehir içerisinde gezebilirsiniz.


İstanbul Pendik Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İstanbul, sahip olduğu özelliklerle bilinen bir şehir. Bu şehir içerisinde hem kültürel hem tarihi hem doğal güzelliklere rastlanabiliyor. Pendik bölgesinde de bu bağlamda pek çok farklı yer bulunuyor. Pendik, İstanbul içerisinde önem arz eden ve oldukça yoğun olan bir ilçe olarak öne çıkıyor.

Bu ilçenin bilinen en eski ismi Pantikapeun olarak öne çıkıyor. Zaman içerisinde Roma, Bizans gibi uygarlıklar arasında el değiştiren ilçenin günümüzde Pendik olduğu biliniyor. Farklı pek çok şehre ve ilçeye erişimin sağlandığı Pendik sayesinde, farklı şehirleri gezmek mümkün oluyor.

İlçe hakkında bilinmesi gereken bir diğer nokta ise Pendik Çarşısı olarak öne çıkıyor. Uygun fiyata alışveriş yapmaya olanak tanıyan çarşısı sayesinde de bilinen ilçe, aynı zamanda alt geçitte bulunan çeşitli eşyanın ve kıyafetin satışının gerçekleştirildiği alan ile de dikkatleri çekiyor.

Pendik’i merak eden ve gezmek isteyen kişilerin İstanbul Pendik oto kiralama hizmetlerini kullanarak araç kiralamaları ve ilçeyi rahatlıkla gezmeleri mümkün oluyor. Müşterilerin diledikleri modeldeki araç için İstanbul Pendik araba kiralama hizmetlerinden faydalanma imkanı bulunuyor. Bu imkanlardan faydalanmak isteyen kişilerin ise İstanbul Pendik araç kiralama fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istediği görülüyor.


İstanbul Pendik’e Nasıl Gidilir?

İstanbul Pendik’e gitmenin pek çok alternatifi bulunuyor. Öncelikli olarak bu bölgeye gelebilmek için hava yollarının tercih edilebildiği görülüyor. Bunun için öncelikli olarak İstanbul uçak bileti alınması gerekiyor. Bu uçak biletini aldıktan sonra kolaylıkla Pendik’e ulaşabilmek için ise İstanbul’a bağlı havalimanlarının tercih edilmesi gerekiyor. İstanbul’a yakın iller arasında yer alan Balıkesir üzerinden uçak bileti alındığında, 50 dakikalık bir yolculuk gerçekleştirilmesi bölgeye varabilmek için yeterli görülüyor. Pendik’e hızlı şekilde ulaşmak için Sabiha Gökçen Havalimanı’nı tercih etmeniz gerekiyor. Sonrasında Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama seçeneklerinden faydalanarak istediğiniz konuma ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hava yollarını tercih etmek istemeyen kişilerin kara yolu opsiyonlarına yöneldiği görülüyor. Bu bağlamda Balıkesir’den İstanbul Pendik’e gitmek isteyen kişilerin İstanbul otobüs bileti aldığı görülüyor. Otogara vardıktan sonra burada bulunan servisler aracılığıyla ya da toplu taşıma araçları veya özel araçlarla Pendik’e ulaşmak mümkün oluyor. Ayrıca araç kiralama yaparak da direkt Balıkesir’den İstanbul’a ulaşmak mümkün. Bu noktada Balıkesir araç kiralama imkanlarından faydalanabilirsiniz.

İstanbul Pendik’e gitmek isteyen kişilerin özellikle İstanbul kiralık araba fiyatları hakkında da bilgi sahibi olmak istediği görülüyor. Araç modeline, özelliklerine, aracın kiralanacağı gün sayısına bağlı olarak bu fiyatların değişiklik gösterdiği görülebiliyor. İstanbul Pendik araç kiralama şirketlerine bağlı olarak da fiyatların değişiklik gösterdiği görülebiliyor.


İstanbul Pendik’te Araç Kiralama

İstanbul Pendik’te araç kiralamak isteyen kişilerin sıklıkla İstanbul Pendik kiralık araç hakkında arama yaptığı görülüyor. Araçların modellerine, özelliklerine, kiralanma süresine, şoför istenip istenmemesine bağlı olarak fiyatlar değişiklik gösterse de ucuz araç bulmak mümkün oluyor. Şehri ve ilçeyi rahatlıkla ve konforlu bir şekilde gezebilmek için İstanbul Pendik kiralık araba hizmetlerinden faydalanan kişilerin şehrin yakınında bulunan Bursa, İzmit illerini ziyaret etmesi de mümkün oluyor.

Araç kiralama işlemleri tamamlandıktan sonra araç teslim gerçekleştirilerek kişilerin aracı kiraladıkları süre boyunca kullanmasına olanak tanınıyor. İstanbul Pendik kiralık oto sayesinde konforlu bir şekilde Pendik’i ve bütün İstanbul’u gezmek mümkün oluyor. Böylece bölgeyi keşfederek keyifli vakit geçirme imkanına da sahip olunuyor.


İstanbul Pendik’te Gezilecek Yerler

İstanbul Pendik’te ve çevresinde gezilecek pek çok alan bulunuyor. 

 • Pendik Höyüğü: Tarihi ve arkeolojiyi sevenler için son derece uygun olan bu alanda 8400 yıllık izlerine rastlanıyor. Bu sebeple Pendik’e 22 dakikalık yani 1,8 kilometrelik uzaklıkta bulunan bu yerin muhakkak ziyaret edilmesi öneriliyor.
 • Oyuncak Müzesi: Pek çok oyuncağa yer verilen bu müzeyi gezmek de son derece keyifli görülüyor. Pendik’e 4 saat 26 dakika uzaklıkta olan müzeyi görmek için İstanbul araç kiralama firmaları üzerinden araç kiralamak oldukça avantajlı oluyor.
 • Bağdat Caddesi: İstanbul’un ünlü caddesi olan Bağdat Caddesi üzerinde her türlü mağazaya ve yapıya ulaşım sağlanıyor. Pendik ile Bağdat Caddesi arasında 3 saat 56 dakika yani 18,8 kilometre yol bulunuyor.
 • Pendik Çarşısı: Pendik içerisinde yer alan ve çeşitli alanlarda satışların gerçekleştirildiği bu çarşı da muhakkak görülmesi ve gezilmesi gereken yerler arasında sayılıyor. Bölgeyi ziyaret eden kişilerin oldukça avantajlı şekilde buradan alışveriş yapması ve kar etmesi de mümkün sayılıyor. 


İstanbul Pendik Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız