Firma Hakkında

  • Firma Durumu Hizmete Kapalı
  • Genel Merkez -
  • Kuruluş Tarihi -
  • Firma Puanı 4.00 / 5

Massa Rent Araç Kiralama

Bireysel ulaşım seçenekleri, özellikle gelişmiş kentlerde insanlara konforlu ve kişiye özel bir seyahat ayrıcalığı sunuyor. Dinamik yapısıyla İstanbul’da yabancı ve yerli ziyaretçilerin ulaşım ihtiyaçlarını karşılayan alternatifler arasında kiralık araçlar öne çıkıyor. İstanbul merkezli araç kiralama firmalarından Massa, 1993 yılından bu yana profesyonel kiralama hizmeti sağlıyor. Massa Rent araç kiralama firması güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimini ön plana çıkarıyor. Araç filosundaki çeşitliliği sayesinde farklı müşteri profillerine hitap ederek bütçe dostu seçenekler sunuyor.

Massa Rent Araç Kiralama Firmasının Ofisleri

Ulaşım ihtiyaçları düşünüldüğünde şehir içi ve şehirler arası yolculuklarda araç özellikleri önem taşıyor. Aracın güvenliği, sürüş konforu ve yolculuk maliyetleri tercih edilen araç kiralama hizmetleriyle birlikte değişiyor. O nedenle yolculuklar için doğru araçların seçilmesi adına profesyonel araç kiralama markaları ile görüşmek gerekebiliyor. Massa Rent araba kiralama firması merkez ofisiyle müşterilerine İstanbul’da rahat ve ekonomik kiralama seçenekleri sunuyor. Oto kiralama sektöründe uzman ekibi ile beraber Massa, Beyoğlu ofisinde araç kiralamaya dair destek sağlıyor. Kişisel bir ulaşım bütçesi planlayanlara Massa Rent araç kiralama fiyatlar ve araç modelleri açısından geniş bir yelpaze barındırıyor.

Massa Rent Araç Kiralama Firmasının Bünyesinde Bulunan Araçlar

Massa Rent oto kiralama bünyesinde bulunan araç filosunda modeller teknik ve performans özelliklerine bağlı sıralanıyor. Temelde bireysel ve kamusal olarak araç kiralama hizmeti veren Massa Rent içinde araç filosu belirli kategorilere ayrılıyor:

  • Ekonomik Sınıf: Volkwagen Jetta, Opel Astra ve Peugeot 301.
  • Orta Sınıf: Volkwagen Passat ve Renault Megane.
  • Lüks: Mercedes - Benz E.

Özelliklerine göre değişen araç gruplarında kiralama aralıkları günlük, haftalık ve aylık biçimde gerçekleştiriliyor. Aileler için ekonomik araç kiralama seçenekleri kadar kurumsal işletmelere yönelik filo kiralama hizmetleri de veriliyor. Dizel araç modellerinde otomatik ve manuel araç seçenekleri beraberinde markalara bağlı şekilde değişen fiyat aralıkları bulunuyor. Uygun Massa Rent araç kiralama fiyatları genellikle kiralama süresi ve araç modeliyle alınan ek hizmetlere göre değişiklik gösteriyor. İstanbul’da güvenli ve esnek bir sürüş deneyimi sunan araç modellerini Massa Rent bünyesinde inceleyebilirsiniz.