Antalya Merkez Ucuz Kiralık Araçlar

 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Renault Clio 1.217 ₺
 • Fiat Egea 1.262 ₺
 • Citroen C Elysee 1.280 ₺
 • Hyundai i20 1.322 ₺
 • Kia Stonic 1.335 ₺
 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Kia Rio 1.482 ₺
 • Renault Megane 1.655 ₺
 • Fiat Egea 1.688 ₺
 • Ford Puma 1.699 ₺
 • Opel Mokka 1.835 ₺

Antalya Merkez

Antalya Merkez Araç Kiralama

Türkiye’nin beşinci büyük şehri olan Antalya, turizmin başkenti olma özelliği taşıyor. Hem tarım hem de turizm faaliyetleri ile adından söz ettiren bu şehrin gelişmişliğine katkı sağlayacak en önemli hususlardan biri de doğal güzellikleri olarak biliniyor. Yöresel lezzetleri bulunan Antalya, gastronomi alanında da öne çıkıyor.

Antalya’yı popüler olduğu farklı yönlerden keşfederek doyasıya yaşamak adına Antalya Merkez araç kiralama hizmetinden yararlanmak mümkün oluyor. Burdur, Isparta, Muğla ve Mersin’e komşu olan Antalya’dan araç kiralayarak sunulan avantajlardan yararlanabilirsiniz. Örneğin; Burdur araç kiralama firmaları ile Antalya Merkez’e konforlu ve güvenli bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz.

Antalya Merkez araç kiralama fiyatlarını inceleyerek bütçeniz doğrultusunda seçimlerde bulunabilir ve ekonomik tercihler yapabilirsiniz. Değişen ihtiyaçların giderilmesi hususunda çeşitlilik sunan araç kiralama hizmeti, kullanıcıların her bölgeden araç kiralayabilmesine imkan tanırken alternatifli seçimleri de beraberinde getiriyor.

Antalya Merkez Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Antalya Merkez oto kiralama işlemini tamamlamadan önce şehir hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak hem ulaşım konforunu hem de gezi rotalarının kalitesini yükseltiyor. Belirtilen unsurların her biri Antalya’da keyifli vakit geçirmeniz adına pusula görevi görüyor.

Derin bir geçmişe sahip olan Antalya şehri birçok medeniyete ev sahipliği yapmış önemli bir liman kenti. Verimli toprakları nedeniyle deniz unsuru medeniyetlerin bu bölgede oldukça fazla savaş verdiği biliniyor. Selçuklular ve Anadolu beyliklerinden Hamitoğullarının egemenliğinde bulunan Antalya, Osmanlı Dönemi’nde de önemli şehirler arasında gösteriliyor.

Geçmişte nasılsa günümüzde de bu değerini koruyan Antalya, turizm verilerinde Türkiye’nin birinci şehri konumunda bulunurken tarım alanında ülke ihracatına büyük katkı sağlıyor. Turizm ve tarım faaliyetleri yanında sanayi kollarının da gelişmişliği bölgeye büyük katkı veriyor.

Antalya Merkez kiralık araç tercihleri ile geniş bir coğrafyaya yayılan Antalya’nın her bölgesi rahatlıkla gezilebiliyor. Özellikle de ulaşımın zahmetli olduğu noktalarda konfor sunuyor.

Antalya Merkez araba kiralama hizmetlerinden yararlanarak seyahatini gerçekleştirebildiğiniz gibi Antalya Havalimanı’nın merkeze yakın konumlanması da önemli alternatifler oluşturuyor. Antalya Havalimanı araç kiralama hizmetleri ile tüm şehri gezmek ve özgürce dolaşabilmek adına vakit kaybetmeden yola koyulabiliyorsunuz.

Antalya Merkez’e Nasıl Gidilir?

Antalya’ya gitmek isteyen kişiler için önemli alternatifler öne çıkıyor. Hava yolu ve kara yolu ile ulaşım ziyaretçiler için kıymetli bir husus olurken Antalya’da yer alan havalimanı ulaşım konforunu yükseltiyor. Antalya uçak bileti satın alarak şehir merkezine 12 km mesafede yer alan Antalya Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.

Antalya Merkez kiralık araba tercihi ile havalimanı ve şehir merkezi arasındaki mesafeyi kısaltarak daha konforlu yolculuk olanağına sahip olabiliyorsunuz. Antalya Havalimanı’nda yer alan araç kiralama şirketleri vasıtasıyla istediğiniz noktadan aracınızı teslim alarak yolculuğa devam edebilirsiniz.

Antalya Havalimanı’ndan farklı olarak Antalya Otogar’dan da araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Antalya Merkez kiralık araba fiyatları aracın özellikleri ve kaç kişilik olduğu ile yakından ilgiliyken aracı teslim alacağınız nokta fiyatlandırmada genellikle önemli olmuyor. Antalya otobüs bileti satın alarak Türkiye’nin pek çok yerinden ulaşım sağlayabildiğiniz gibi Burdur’dan 122 km, Isparta’dan 126 km ve Mersin’den 633 km yol gelerek ulaştığınız Antalya Otogarı’nda araç kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Antalya Merkez’de Araç Kiralama

Antalya Merkez kiralık oto seçenekleri ile araç kiralama işlemi makul bir hal alıyor. Her ihtiyaca ve beğeniye uygun araç seçeneklerinin firmalar tarafından sunulması, kullanıcıların düzenleyeceği gezi ve seyahatlerde kolaylık sunuyor. Aile bütçesine katkı sağlayacak tercihlerde bulunmak için ise seçim alternatiflerini değerlendirmek gerekiyor.

Antalya Havalimanı araç kiralama hizmeti ile şehre ayak bastığınız andan itibaren özel hissedebilir ve vakit kaybı ortaya çıkmadan konforlu bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz.

Antalya Merkez araç kiralama şirketleri, araç teslim edildiği andan itibaren oluşabilecek her türlü probleme karşı destek sunuyor. 24 saat boyunca ulaşılabilir çağrı merkezi ile araç kiralama hizmeti alacak kişilerin rahat bir biçimde hareket etmesi sağlanıyor. Bununla birlikte ek şoför tercihinin yapılması sonucunda yolculuk daha da konforlu geçiyor.

Antalya Merkez’de Gezilecek Yerler

 • Ucuz araç kiralayarak güzide şehirlerden biri olan Antalya’yı rahat rahat gezmek mümkün hale geliyor. Antalya’da gezilecek birçok yer bulunmakla beraber ilk olarak şehrin içerisinde yer alan Kaleiçi’ni ziyaret edebilirsiniz. Tarihi dokunun şehrin içine kadar girmesi bölgenin turizmine katkı sağlayan önemli etkenler arasında yer alıyor.
 • Antalya Merkez’de ya da havalimanında araç teslim alarak ziyaret edebileceğiniz bir diğer konum ise Aspendos Tiyatrosu olabilir. Antalya’nın merkezine 47 km uzaklığın var oluşu önemli bir engel gibi gözükse de araç kiralama işlemi ile ulaşım konforlu bir biçimde sağlanıyor. Bu tarihi yapının Helenistik Dönem’de var olan Romalılardan kalması ve o çağın mimarisini yansıtması ziyaretçilerin ilgisini çekiyor.
 • Yaz turizminin başkenti olan bu şehre mevsimsel etkilerin uygun olduğu dönemlerde gelirseniz dünyaca ünlü Konyaaltı Plajı’nı görmeden gitmemeniz gerekiyor. Muazzam plajı ve berrak suyu ile hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgisini çeken bu bölge, şehir merkezinde yer alıyor.
 • Merkeze 30 km uzaklıkta yer alan Düden Şelalesi ise Antalya şehrinin sembollerinden biri olup, doğal güzelliklere ilgi duyan ziyaretçilere görsel bir şölen sunuyor. Araç kiralayarak ziyaretçiler bu bölgeye hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşabiliyor.


Antalya Merkez Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız