Firma Hakkında

  • Firma Durumu Hizmete Açık
  • Genel Merkez İstanbul / Türkiye
  • Kuruluş Tarihi -
  • Firma Puanı 4.76 / 5

Solo Lease Araç Kiralama

İstanbul merkezli Solo Lease araç kiralama firması açılışından bu yana müşterilerini ideal kiralık araçları ile bir araya getiriyor. Solo Lease, İstanbul’u ziyaret eden ve şehrin pek çok noktasını özgürce keşfetmek isteyenlere geniş bir araç yelpazesi sunuyor. Solo Lease’de araç kiralama hizmetleri profesyonel ve keyifli bir süreç içerisinde gerçekleştiriliyor. Seyahat süresi boyunca bir araç kiralamayı düşünürseniz kurumsal ve kişisel birçok araç modelini Solo Lease bünyesinde değerlendirebilirsiniz.


Solo Lease Araç Kiralama Firmasının Ofisleri

Solo Lease araba kiralama hizmetleri İstanbul’un çeşitli lokasyonlarında müşterilerini karşılıyor. Uzman bir kadroya sahip Solo Lease, araç kiralama işlemlerinde müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarını öncelikli tutuyor. Farklı araç modellerinin bir arada yer aldığı araç filosu ile beraber şehir içi ulaşımlara pratik çözümler geliştiriliyor. Solo Lease araç kiralama fiyatları da tercih edilen araç modeli ve kiralama aralığından etkileniyor. Uygun kiralama oranlarından yararlanmak istediğinizde Solo Lease’in Ümraniye, Üsküdar, İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı ofislerine başvurabilirsiniz.


Solo Lease Araç Kiralama Firmasının Bünyesinde Bulunan Araçlar

Solo Lease araç kiralama konusunda müşteri beklenti ve talepleri doğrultusunda belirli araç modellerini öneriyor. Aracın yolcu kapasitesi, yakıt ve vites türü ile bagaj kapasitesi araç seçimlerinde etkili oluyor. Ucuz Solo Lease araç kiralama fiyatları direkt olarak araç model ve özelliklerine göre artıp azalabiliyor. Belirlenen modellerin kiralama işlemlerinde sürücünün yaşı ve ehliyet bilgisi önem taşıyor. Araç özellikleri ve kiralama koşullarının değişiklik gösterdiği Solo Lease filosu araçları aşağıdaki gibi sıralanıyor:

  • Ekonomik: Dacia Sandero, Fiat Egea ve Renault Clio başta olmak üzere 6 model.
  • SUV: Nissan Qashqai ve Dacia Duster.
  • Orta Sınıf: Renault Megane.


Solo Lease Araç Kiralama Firmasının Havalimanlarındaki Ofisleri

İstanbul ve çevresine kiralık araç hizmetlerini ulaştıran Solo Lease’in birçok bölge ofisi bulunuyor. Bölge ofislerinde danışmanlık ve kiralama işlemleri firma tarafından müşterilere titizlikle sağlanıyor. Solo Lease oto kiralama hizmetlerine başvurmak istediğinizde ilçelerdeki ofislerin yanı sıra havalimanı ofislerine uğrayabilirsiniz. Solo Lease araç kiralama havalimanı ofisleri ise Sabiha Gökçen Havalimanı ve İstanbul Havalimanı bünyesinde yer alıyor. Böylece uçak yolculuğundan hemen sonra kişisel bir ulaşım aracıyla programınızı aksatmadan seyahat edebilirsiniz.