İstanbul Ümraniye Ucuz Kiralık Araçlar

 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Renault Clio 750 ₺
 • Fiat Fiorino 754 ₺
 • Renault Clio 755 ₺
 • Fiat Egea 756 ₺
 • Fiat Fiorino 776 ₺
 • Fiat Egea Cross 777 ₺
 • Renault Clio 802 ₺
 • Renault Captur 808 ₺
 • Citroen C3 904 ₺
 • Citroen C Elysee 919 ₺
 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Dacia Sandero Stepway 929 ₺
 • Renault Megane 935 ₺
 • Kia Rio 978 ₺
 • Renault Megane 1.048 ₺
 • Renault Megane 1.049 ₺
 • Opel Crossland X 1.058 ₺
 • Renault Clio 1.071 ₺
 • Fiat Egea 1.099 ₺
 • Renault Clio 5 1.125 ₺
 • Renault Taliant 1.150 ₺

İstanbul Ümraniye

İstanbul Ümraniye Araç Kiralama

İstanbul içerisinde oldukça önemli bir konuma sahip olan Ümraniye, pek çok kişinin uğrak noktası olan ilçelerden biri. İstanbul’u gezmek isteyen ve konum olarak iyi bir yerde kalmak isteyen pek çok kişi, Ümraniye’yi ziyaret ediyor. Bu ziyaret sırasında ulaşım konusunda herhangi bir sorun yaşanmamasının istenmesi durumunda ise İstanbul Ümraniye araç kiralama hizmetlerinden yararlanılıyor. İstanbul’un kültürel, doğal, tarihi pek çok yerini gezmek isteyen kişiler için bu konum, oldukça önemli bir yere sahip. İstanbul’un tarihi yerlerini görmek ve geleneksel yemeklerinden yemek isteyen kişiler, Ümraniye’ye gelerek pek çok yöresel yemeğin tadına bakabiliyor. Ümraniye’nin merkezi bir konumda yer alması, bölgeye ekstra önem kazandırıyor. 

İstanbul’da ulaşımdan herhangi bir şekilde etkilenmemek için pek çok yerli ve yabancı turist, seyahatleri sırasında İstanbul Ümraniye araç kiralama fiyatları konusunda araştırma gerçekleştirerek araç kiralama işlemi yapıyor. Bu sayede İstanbul Ümraniye oto kiralama ile İstanbul’da herhangi bir ulaşım sorunu yaşamadan İstanbul’un pek çok noktasını gezmek ve kültürlenmek mümkün hale geliyor.


İstanbul Ümraniye Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İstanbul’un Ümraniye ilçesi, uzun yıllardır var olan ve İstanbul’un büyük ilçeleri arasında yer alan semtlerden biri. İçerisinde bulundurduğu doğal ve mimari güzellikler sebebiyle pek çok kişi İstanbul seyahatinde Ümraniye’ye uğruyor. Bu seyahat sırasında alışveriş yapmak ya da doğal güzellikleri görmek amacıyla gelen kişilerin ise genellikle İstanbul Ümraniye kiralık araç hizmetinden yararlandığı görülüyor. İstanbul trafiğinde toplu taşıma araçlarını kullanmak istemeyen kişiler, İstanbul Ümraniye araba kiralama hizmetleri ile daha rahat bir seyahat gerçekleştirebiliyor.


İstanbul Ümraniye’ye Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Ümraniye semtine gidilmesi için pek çok yol bulunuyor. Bu yollar arasında ilk sırada otobüs seçeneği yer alıyor. Ankara’dan ya da Eskişehir’den İstanbul’a gelmek isteyen kişiler, ilk olarak İstanbul otobüs bileti satın alma işlemi gerçekleştiriyor. Bu işlemin gerçekleştirilmesinin ardından Ankara’da yaklaşık 5 saat içerisinde 450 km gidilerek ulaşım sağlanabiliyor. Eskişehir’den ise 322 km’lik bir yolculuk ile birlikte Ümraniye’ye ulaşım sağlanabiliyor. Ayrıca kara yolu ile gelmek isteyenler araç kiralama seçeneklerini de değerlendiriyor. Örnek olarak, Ankara araç kiralama seçenekleri sayesinde konforlu bir şekilde İstanbul’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra uçak ile Ümraniye’ye gelmek de mümkün. İstanbul’a Ankara’ya da Eskişehir’den uçak ile gelmek isteyen kişiler, İstanbul uçak bileti satın alma işlemi gerçekleştiriyor. İstanbul’a geldikten sonra iniş yaptığınız havalimanından Ümraniye’ye ulaşım sağlamak için farklı seçenekler bulunuyor. Toplu taşıma ve taksinin yanı sıra İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama seçeneklerini de kullanma imkanınız bulunuyor.

İstanbul’a gelinmesiyle birlikte ise pek çok yerli ve yabancı turist, İstanbul Ümraniye kiralık araba fiyatları konusunda araştırma gerçekleştirerek araç kiralama işlemi gerçekleştiriyor. İstanbul Ümraniye kiralık oto hizmeti sayesinde pek çok kişi, rahat bir şekilde seyahatini gerçekleştirebiliyor. Bu aşamada İstanbul Ümraniye araç kiralama şirketleri pek çok kişiye yol gösteriyor.


İstanbul Ümraniye’de Araç Kiralama

İstanbul’un Ümraniye semtine gelen pek çok kişi, İstanbul Ümraniye kiralık araba hizmetlerinden yararlanmayı tercih ediyor. İstanbul Ümraniye kiralık araba hizmetleri, pek çok yerli ve yabancı turist tarafından araştırılırken genellikle kiralık araba fiyatları araştırma konusu oluyor. 

İstanbul Ümraniye kiralık oto hizmetlerinden yararlanma aşamasında pek çok kişi, şirketlerden yardım alıyor. İstanbul Ümraniye araç kiralama firmaları, bu noktada pek çok yerli ve yabancı turiste yardımcı oluyor ve kısa zaman içerisinde hayal ettikleri otomobilin kiralanmasını sağlıyor. Bu nedenle İstanbul’un Ümraniye ilçesinde gezerken ulaşım konusunda rahatlık kazanılıyor. 

Kiralayacağınız aracın modeli, vites türü, yakıt türü gibi unsurlar, aracın fiyatının belirlenmesinde etkili oluyor. Dilerseniz hasar sigortası yaptırabilir ve seyahatiniz sırasında karşılaşacağınız sorunların önüne geçebilirsiniz. Bazı araç kiralama şirketleri, özel şoför hizmeti de sunabiliyor. Eğer tatil sırasında araç kullanmayı tercih etmiyorsanız bu hizmetten yararlanabilirsiniz.


İstanbul Ümraniye Gezilecek Yerler

İstanbul Ümraniye’de gezilecek yerler arasında ilk sırada pek çok doğal, tarihi ve kültürel merkez bulunuyor. Bu merkezlere gitmek ve İstanbul’un güzelliklerini görmek isteyenler ise bu tarihi, kültürel adreslere gitmek için ucuz araç arayışı içerisine giriyor. Aracın modeline ve özelliklerine karar verilmesinin ardından araç teslim işlemi gerçekleştiriliyor.

 • İstanbul’un Ümraniye semtinde gezilecek yerler arasında ilk sırada Trabzon Park yer alıyor. Ümraniye’nin merkezine 10 km uzaklıkta bulunan bu parka özel araç ile ulaşım sağlanabiliyor. Yeşilliklerle, kuş cıvıltılarıyla iç içe zaman geçirmek isteyen kişiler, tercihini Ümraniye’de bulunan Trabzon Park’tan yana kullanıyor.
 • Görülmesi gereken yerlerden biri de Dudullu Tepesi oluyor. Tüm İstanbul’un tepeden göründüğü Dudullu Tepesi, Ümraniye’nin merkezinden 20 kilometre uzaklıkta bulunuyor. 
 • İstanbul’un Ümraniye ilçesinde gezilecek yerler arasında bulunan bir diğer yer ise Hekimbaşı Av Köşkü. İstanbul’un Ümraniye ilçesinde yer alan ve tarihi köşklerden biri olan Hekimbaşı Av Köşk, merdiven kulesi ile ziyaretçilerini büyüleyen tarihi yapılardan biri. İstanbul’a gelen ve Ümraniye’de gezmek isteyen pek çok kişi, listesine Hekimbaşı Av Köşkü’nü de ekliyor. Köşk, Ümraniye’nin merkezine yaklaşık 18 km uzaklıkta yer alıyor. Özel araçlar ile yaklaşık 35 dakikalık bir yolculuğun gerçekleştirilmesinin ardından Ümraniye’de bulunan Hekimbaşı Av Köşkü ziyareti gerçekleştirilebiliyor. Bu şekilde şehrin merkezindeki pek çok turistik yapı kısa süre içerisinde ziyaret edilebiliyor.


İstanbul Ümraniye Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız