Firma Hakkında

  • Firma Durumu Hizmete Açık
  • Genel Merkez Antalya / Türkiye
  • Kuruluş Tarihi -
  • Firma Puanı 4.00 / 5

Atu Rent a Car Araç Kiralama

Atu Rent a Car araç kiralama, otomobil sektöründe öne çıkan firmalar arasında yer alıyor. 2018 yılında kurulan Atu Rent a Car araba kiralama, yüksek kaliteye sahip olan araçlarıyla müşterilerinin gereksinimlerine ve taleplerine uygun hizmetleri sunuyor. Müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermeyi amaçlayan Atu Rent a Car, kolay ulaşılabilir olmasıyla da öne çıkıyor. Oldukça geniş bir araç filosuna sahip olan firmanın bünyesinde her gereksinim ve bütçeye uygun kiralık otomobil yer alıyor.

Atu Rent a Car Firmasının Araç Kiralama Ofisleri

Atu Rent a Car araç kiralama firmasının Türkiye’nin birçok yerinde ofisi bulunuyor. Firmanın ofisleri, araç kiralama işlemi gerçekleştirmek isteyen kişilere oldukça yakın ve ulaşılabilir konumlarda yer alıyor. Atu Rent a Car; Antalya, Ankara, İzmir, İstanbul, Muğla, Kayseri ve Kapadokya lokasyonlarında aktif olarak yer alan ofisleri ile hizmet sunuyor. Atu Rent a Car oto kiralama sürecinde, müşterilerinin taleplerini ve gereksinimlerini göz önünde bulundurarak onlara uygun olan kiralık araçları sunuyor. Müşteriler, kişi sayıları, beklentileri, talepleri ve bütçelerini belirterek firmanın sunduğu danışmanlık hizmetinden de yararlanabiliyor.

Atu Rent a Car Firmasının Bünyesinde Bulunan Araçlar

Atu Rent a Car araç kiralama firmasının bünyesinde müşterilerin gereksinim ve taleplerine uygun farklı model ve bütçe skalasına sahip araçlar yer alıyor. Uygun Atu Rent a Car araç kiralama fiyatları ile her bütçeye hitap eden firma, geniş araç filosuna sahip olmasıyla pek çok kişinin tercihi oluyor. Firmanın bünyesinde yer alan araçlar şu şekilde sıralanabiliyor:

  • Citroen C-Elysee
  • Fiat Egea
  • Peugeot 301
  • Renault Symbol

Atu Rent a Car Firmasının Havalimanlarındaki Araç Kiralama Ofisleri

Yüksek kaliteye sahip olan kiralık araçları ile araba kiralama sektöründe öne çıkan Atu Rent a Car, havalimanlarında yer alan şubeleri ile müşterilerine yakın olmayı hedefliyor. Atu Rent a Car’ın; Antalya Havalimanı, Gazipaşa Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul Havalimanı, Muğla Dalaman Havalimanı, Milas-Bodrum Havalimanı ve Kayseri Havalimanı’nda aktif olarak faaliyet gerçekleştiren ofisleri yer alıyor. Atu Rent a Car araç kiralama fiyatları ve yüksek kaliteye sahip olan araçları ile her kesimden müşteriye hitap ediyor.