Firma Hakkında

  • Firma Durumu Hizmete Açık
  • Genel Merkez Antalya / Türkiye
  • Kuruluş Tarihi -
  • Firma Puanı 4.00 / 5

Kiralasür Araç Kiralama

Kiralasür araç kiralama, uzun yıllardır oto kiralama sektöründe verdiği hizmetler ile öne çıkıyor. Tecrübe sahibi ekibi ile sektöre yenilikçi ve vizyoner bir yaklaşım getiren firma, müşteri memnuniyetine önem veriyor. Kurulduğu ilk günden bu yana araç kiralama sektörüne yeni bir vizyon ve hizmet anlayışı getiren Kiralasür, müşterilerine benzersiz bir deneyim sunuyor. Antalya merkezli firma, 10 havalimanı ve 16 farklı lokasyonda profesyonel bir hizmet sunuyor. Kiralasür araba kiralama, her türlü ihtiyaç, bütçe ve talebe yönelik kiralık araçları da bünyesinde bulunduruyor.

Kiralasür Firmasının Araç Kiralama Ofisleri

Kiralasür araç kiralama firmasının; Antalya, İzmir, İstanbul, Muğla ve Ankara illerinde ofisi bulunuyor. Müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunmayı ve memnuniyetini kazanmayı amaç edinen Kiralasür, ulaşılabilir lokasyona sahip olan ofisleriyle öne çıkıyor. Dileyenler oldukça kolay bir şekilde bu lokasyonlara ulaşım sağlayabiliyor. Uygun Kiralasür araç kiralama fiyatları ile müşterilerinin beğenisini kazanan firma, Türkiye’nin neredeyse her bölgesinde aktif olarak hizmet veriyor. Müşteri gereksinimi ve taleplerini önemseyen firmanın bünyesinde çeşitli özelliklere sahip birçok kiralık araç yer alıyor.

Kiralasür Firmasının Bünyesinde Bulunan Araçlar

Kiralasür araç kiralama firmasının bünyesinde müşterilerin bütçelerine uygun pek çok araç modeli yer alıyor. Oldukça geniş araç skalasına sahip olan Kiralasür oto kiralama sürecinde kişi sayısı, bütçe ve beklentiler göz önünde bulundurularak seçim yapılabiliyor. Seçim gerçekleştirildikten sonra otomobil en yakın araç kiralama ofisinden teslim alınabiliyor. Kiralasür’ün bünyesinde yer alan araç çeşitleri şu şekilde sıralanabiliyor:

  • Citroen C3 Aircross
  • Citroen Jumpy Spacetourer
  • Dacia Sandero
  • Fiat Egea
  • Fiat Fiorino

Kiralasür Firmasının Havalimanlarındaki Araç Kiralama Ofisleri

Yüksek kaliteye sahip olan kiralık araçları sektörde öne çıkan Kiralasür, havalimanında yer alan şubeleri ile müşterilerine hizmet sunuyor. Kiralasür araç kiralama firması; Antalya Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, İstanbul Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Milas Bodrum Havalimanı, Muğla Dalaman Havalimanı ve Ankara Esenboğa Havalimanı’nda yer alan ofisleri ile hizmet veriyor. Kiralasür araç kiralama fiyatları ve kolay ulaşılabilir olması ile müşterilerin ilk tercihi oluyor. Kiralık araca ihtiyacı olanlar istediği havalimanından bütçesine uygun olan otomobili teslim alabiliyor.