Antalya Konyaaltı Ucuz Kiralık Araçlar

 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Renault Clio 5 778 ₺
 • Renault Clio 789 ₺
 • Renault Clio 850 ₺
 • Renault Clio 903 ₺
 • Fiat Egea 949 ₺
 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Fiat Fiorino 1.037 ₺
 • Renault Taliant 1.118 ₺
 • Fiat Egea 1.149 ₺
 • Kia Picanto 1.261 ₺
 • Nissan Qashqai 2.660 ₺

Antalya Konyaaltı

Antalya Konyaaltı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yazları olduğu kadar kışları da vazgeçilmez olan Antalya’nın birbirinden güzel ilçeleri bulunuyor. 2008’den sonra tek başına ilçe olan Konyaaltı bu güzel ilçeler arasında sıralanıyor. Konyaaltı’nı ve başka ilçeleri gezmek isteyenler ise Antalya Konyaaltı araç kiralama seçeneklerinden yararlanarak Antalya’nın birçok güzelliğine şahitlik ediyor. Tarihte isminin birçok kez değişmesi ve farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmasıyla bilinen Antalya’nın gezilecek tarihi yerleri çoktur.

Yalnızca tarihi ile değil denizleri ve doğal güzellikleriyle de çok meşhur olan Antalya’nın her köşesi çok değerlidir. Bu değerleri gezmek içinse zaman ve daha da önemlisi ulaşım gerekiyor. Doyasıya, bütçe dostu şekilde gezmek için en ucuz araç kiralama seçeneklerini araştırmak gerekir. İyi araştırma sonucunu bünyesinde birçok firmayı, özelliği barındıran obilet.com adresinden yaparak araç kiralayabilir ve ulaşımın keyfini çıkarabilirsiniz.

Antalya Konyaaltı’na Nasıl Gidilir?

Antalya Konyaaltı otobüs bileti rezervasyonu yaparak Konyaaltı’na rahatça ulaşıma sağlayabilirsiniz. Ayrıca bir diğer seçenek, Antalya uçak bileti satın alarak hava yolu ile ulaşım sağlamaktır.

Ulaşımın birçok çeşidi ile Antalya’nın Konyaaltı ilçesine gidilebildiği gibi en konforlu ulaşım ister bulunduğunuz şehirdeki araç kiralama şirketleri içinden ister Antalya Konyaaltı araç kiralama şirketleri içinden bir araç teslim alınmasıdır.

Muğla gibi turizmin başrollerinden veya Antalya Konyaaltı’na yakın Konya, Isparta gibi ya da diğer illerden gelmek isteyenler için otobüs seçeneği de bulunuyor. Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali, Antalya’nın Kepez ilçesinde bulunmakla beraber Konyaaltı’na 30 km’lik bir uzaklıkta yer alıyor. Bu aşamada Antalya Konyaaltı araç kiralama firmaları daha rahat bir ulaşım deneyimi sunuyor. Araç kiralama ile istenilen zamanda ulaşım sağlayarak zamanı dilediğiniz gibi yönetmek size kalıyor.

Antalya, ulaşımda uçağı tercih edenlere de kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Havalimanına indikten sonra Antalya havalimanı araç kiralama seçeneği ile iner inmez araç konforuna ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Böylece Antalya’ya indikten hemen sonra rahat bir ulaşım aracına sahip olmakla beraber dönüşte de uçağı tercih edenler için ulaşımda hiçbir engel yaşamayarak rahat bir Antalya turu gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Antalya’ya geldikten sonra geliş amacı ne olursa olsun en değerli şey ulaşımın rahatlığıdır. Rahat bir ulaşım gezinin keyfini, iş yapmanın kabiliyetini arttırdığı gibi günlük yaşamın da stresini azaltıyor. Antalya Konyaaltı kiralık araba edinmekle beraber bu ulaşımın daha huzurlu olması sağlanabiliyor.

Antalya Konyaaltı Araç Kiralama

Antalya Konyaaltı araç kiralama fiyatları istenilen araç özelliklerine göre değişebiliyor. Birçok firma arasından istenilen özellikte ve bütçenize uygun bir kiralık araç bulmanın en kolay ve uygun yolu ise obilet.com’u ziyaret ederek Antalya Konyaaltı araç kiralama seçeneklerini karşılaştırmaktan geçiyor.

 1. Ulaşımda engeller ve zorluklar ile karşılaşmayı sevmeyenler için araba kiralamak gerekir. Konfor alanı sayesinde sorunsuz bir sürüş gerçekleşir.
 2. Antalya Konyaaltı araba kiralama seçeneği ile zamandan tasarruf edersiniz. Zaman olarak daha kaliteli zamanlar kazanırsınız.
 3. Aracın sigorta, bakım, vergi gibi dertleri olmadığından bu konular ile ilgilenmek durumunda kalmazsınız.
 4. Antalya Konyaaltı kiralık araba fiyatları içerisinde bütçenize uygun aracı seçme konusunda yardım alırsınız.

Dilerseniz Mersin araç kiralama seçeneği ile yakın bölgelerden Antalya Konyaaltı’na ulaşım sağlayabilirsiniz.

Antalya Konyaaltı’nda Gezilecek Yerler

Gezi planlarının altın kuralının rahatlık olduğu söylenir. Bu rahatlığı en çok körelten ise özellikle Antalya Konyaaltı gibi kalabalık yerlerde ulaşımın rahatsız şekilde gerçekleşmesidir. Bu rahatsızlığı ortadan kaldırmanın iyi yoluysa Antalya Konyaaltı oto kiralama hizmetinin alınmasıdır. Kiralanan araç ile Antalya Konyaaltı’nın birçok güzelliğine gidilmiş ve ilçenin tarihi, kültürü, mimarisi, doğası anlaşılmış olur. İşte Antalya Konyaaltı’nda gezilecek yerler:

 • Hadrian Kapısı (Üç Kapı): Zaman içerisinde tahribata uğrayan yapının bir kısmı Antik Çağ döneminde ve bir kısmı da Selçuklular döneminde inşa edilmiştir. Antalya surlarının parçasıdır.
 • Likya Yolu: Yolun bir kısmı Konyaaltı ilçesinden geçmektedir. Fethiye’den başlayıp Antalya’da da devam eden yolun uzunluğu 535 km’dir. Likya Yolu 1992 yılında keşfedilerek 1999 yılında da ziyarete açılmıştır.
 • Roma Hamamı: Çıkan bir yangından sonra korumaya alınan Roma Hamamı birçok değişikliğe uğramıştır. Günümüzde ise etrafı çevrili şekilde koruma altındadır.
 • Konyaaltı Sahili: Temiz görüntüsüyle denize girmek isteyenlerin uğrak noktasıdır.
 • Antalya Müzesi: Yeri birçok kez değişmesine karşın şu an Konyaaltı’nda bulunan müzedir. Müzedeki parçaların çoğunluğunu Osmanlı dönemine ait parçalar oluşturur. Antalya hakkında faydalı bilgiler veren ve Antalya’nın tarihini anlatan müzelerden biridir.
 • MiniCity Antalya: İçinde oyun parkı, kafe gibi yapıların da olduğu tarihi öneme sahip yapıların minyatürlerini bulunduran ve dünyanın en büyük minyatür parkına sahip olma özelliği ile ünlü bir alandır. İçinde Tac Mahal, Anıtkabir, Artemis Tapınağı, Galata Kulesi gibi yapıların minyatür şekilleri yer alıyor.
 • Geyikbayırı Mağarası: Kış aylarında su bastığı için ziyareti yaz aylarında tercih edilmelidir. 120 metre uzunluğuna sahip mağaranın en derin noktası 6,5 metredir. Antalya merkeze 26 km uzaklıktan olan mağaraya gitmek için Antalya Konyaaltı kiralık araç opsiyonlarından faydalanabilirsiniz.
 • Kapuz Kanyonu: Yeni keşfedilen ve bakir olarak adlandırılan bu kanyon tüm güzelliği ile gelenleri kendine hayran bırakıyor.
 • Antalya Aquarium: 2012 yılında ziyaretçi almaya başlayan akvaryum yoğun ilgi görmektedir. Yalnızca akvaryum ile sınırlı kalmayan Antalya Aquarium özellikle çocukların çok eğleneceği bir ziyaret yeridir.
 • Tünektepe Teleferik Tesisleri: 9 dakikalık bir yolculuk zevki veren Tünektepe teleferiği Kemer yolu üzerindedir. 605 rakıma sahip manzarayı daha iyi görebilmek için ziyaret alanında dürbün ve teleskop bulunmaktadır.

Antalya Konyaaltı Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız