Antalya Kemer Ucuz Kiralık Araçlar

  • Araç Modeli Günlük Fiyat
  • Fiat Egea 1.450 ₺
  • Fiat Egea Cross 1.450 ₺
  • Araç Modeli Günlük Fiyat
  • Renault Clio 1.650 ₺

Antalya Kemer

Antalya Kemer Araç Kiralama

Dağ eteklerine kurulu tarihi kemerleri denizle buluşturan Kemer, dokusuyla en özel Antalya beldeleri arasında yer alıyor. Deniz, doğa ve sağlık turizmi olanlarını bir arada sunan belde, aynı zamanda kentin öne çıkan üretim, ticaret, alışveriş ve ulaşım merkezlerinden bir tanesi. Yerleşik nüfusu ve konuklarına sunabildiği modern olanaklarıyla da ünlü beldenin sahip olduğu bir diğer avantajı ise Antalya kent merkezine olan yakınlığı oluşturuyor. Bu sayede Antalya Kemer kiralık araç olanaklarını tercih ederek Antalya’nın en zengin oto kiralama seçeneklerinden birine erişebilirsiniz. Antalya Kemer oto kiralama firmalarının sahip olduğu geniş yelpaze sayesinde araç kullanımı konusunda tercih ettiğiniz olanakların yanı sıra bütçenize uygun Antalya Kemer araç kiralama fiyatları ile karşılaşabilirsiniz.


Antalya Kemer Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Başlı başına bir koy olduğu halde geniş coğrafyasıyla belde statüsüne erişen Kemer, Antalya’nın popüler fakat bir o kadar gizli güzellikleri arasında geliyor. Ulaşım kolaylığı, eğlence, alışveriş, zengin etkinlikler ve spor alanları, beldenin ziyaretçilerine sunduğu imkanlar arasında yer alıyor. Antalya Kemer araba kiralama olanaklarından yararlandıktan sonra tanık olabileceğiniz Kemer’i ise sakinlik, tabiat, huzur, yalnızlık ve tarih tanımlıyor. Sığ ve temiz sularıyla mavi bayrak ödüllü belde, sahibi olduğu zenginliklerle dünyanın en popüler tatil ve organizasyon lokasyonları arasında geliyor. Aynı zamanda kentin iş ve finans merkezlerinden olan Kemer’i Kemer yapan konaklama hacmi, tatil için ideal bir konum olmasını sağlıyor. Ultra lüks konaklama seçeneklerinden bütçe dostu alternatiflere dek uzanan konaklama olanaklarını zengin yelpazeli Antalya Kemer kiralık araba seçenekleriyle destekliyor. Bu yönüyle aynı zamanda Antalya seyahatine çıkan konuklar için en ideal konaklama ve ulaşım merkezleri arasına dahil oluyor. Öte yandan çoklu aktivite ve gezi olanaklarıyla uzun süreli tatillerinizi dahi dolu kılmayı başarıyor.


Antalya Kemer’e Nasıl Gidilir?

Antalya şehir merkezine 40 km uzaklıkta yer alan Kemer, tüm ulaşım seçenekleriyle kolay erişim imkanı sunan lokasyonlar arasında geliyor. Ünlü beldeye konforlu ulaşım seçeneklerinin ilkini, Antalya kent merkezinde yer alan havalimanı sayesinde eşsiz bir kolaylığa dönüşen uçak yolculuğu oluşturuyor. Antalya uçak bileti alarak şehre hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sonrasında Antalya Havalimanı araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilir, Kemer’e ulaşım deneyimlerinizi kusursuz kılabilirsiniz. Kemer’e Antalya Havalimanı ile eşit uzaklıkta yer alan Antalya Otogarı ise Kemer’e kara yolculuklarınızı konforlu kılan bir diğer seçeneği oluşturuyor. Antalya Kemer otobüs bileti ile Türkiye’nin her noktasından Antalya’ya seyahat edebilirsiniz. Bunlarla birlikte Türkiye’nin pek çok kentinden trenle de Kemer’e kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Popüler beldenin otogarı ve tüm kesimlerinde faaliyet gösteren oto kiralama firmalarına ulaşabilir, Antalya Kemer kiralık oto olanaklarından çeşitli seçenekler dahilinde yararlanabilirsiniz. Öte yandan Kemer; Muğla, Burdur ve Ege Bölgesi’ne yakın Antalya ilçeleri arasında yer alıyor. Yolculukta hareket noktanız ülkenin batı yakası ise Kemer’e Ege Bölgesi ve komşu kentlerden kiralık araçla da gelebilirsiniz. Bunun için Muğla, Burdur veya Ege Bölgesi’nde faaliyet gösteren araç kiralama firmalarını tercih edebilir, bütçenize göre ucuz araç seçeneklerine erişebilir, ulaşım ve gezi deneyimlerinizi baştan sona kusursuz kılabilirsiniz. Örnek olarak, Burdur araç kiralama seçeneklerini değerlendirerek 150 km’lik mesafeyi kolaylıkla aşabilirsiniz.


Antalya Kemer’de Araç Kiralama

Antalya Kemer araç kiralama firmaları tarafından sunulan çeşitli seçenekler; beklentilerinizi karşılayan kullanım ve yolculuk deneyimlerine erişebilmeyi mümkün kılıyor. Kemer, Antalya kent merkezi, havalimanı, otogar gibi farklı noktalarda yer alan araç kiralama firmaları tarafından sunulan çeşitli olanaklar, bu bağlamda Antalya Kemer kiralık araba fiyatları arasında da farklılıklar doğmasını sağlıyor. Bütçenize uygun seçeneklere erişmenizi sağlayan hizmet olanakları, farklı sayıda kişinin taşınmasını sağlayan ekonomik, lüks veya VIP araç seçeneklerini kapsıyor. Şoförlü veya şoförsüz olarak kiralayabileceğiniz araçlarla birlikte sunulan kasko, navigasyon, danışmanlık hizmeti gibi olanaklar, ağırlıklı olarak kullanıcı tercihine bırakılıyor. Farklı fiyat tutarları eşliğinde saatlik, günlük, haftalık veya daha uzun süreli araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bu olanaklara, havalimanı gibi ulaşım noktalarına transfer seçeneği de eşlik ediyor. Sunulan kiralama paketleri içerisinde ayrıca iki farklı araç teslim seçeneği yer alıyor. Bu bağlamda aracınızı kiralayan kuruluştan teslim alabileceğiniz gibi bulunduğunuz noktaya getirilmesini de talep edebilirsiniz.


Antalya Kemer Gezilecek Yerler

Kemer; kent merkezine yakın konumu, tertemiz havası, tarihi, denizi ve doğasıyla dolu dolu bir tatili mümkün kılıyor. Gezilerinize konfor ve hız katacak Antalya Kemer araç kiralama olanaklarından yararlandıktan sonra adım attığınız her alanda çeşitli aktivite olanaklarına erişebilirsiniz.

  • Antalya kent merkezine 85 km mesafede yer alan Beydağları Milli Kampı; Olympos ve Phaselis antik kentleri, Likya ve Karia tarihi yolları, Yanartaş, Göynük Kanyonu, ayrıca teleferikli Tahtalı Dağı’nı bir arada sunuyor.
  • Antalya kent merkezinden 30 km mesafe katederek Beldibi Mağarası, 70 km’lik yolculuğun ardından Molla Deliği Mağarası, 3 km yol giderek Sırtlanini Mağarası’nı görebilirsiniz.
  • Antalya Kemer araç kiralama şirketleri tarafından sunulan cazip seçenekleri değerlendirerek Kemer civarının ünlü plajlarına gitmek isteyebilirsiniz.
  • Kent merkezinden 40 km uzaklıkta yer alan Kemer’e ulaştıktan sonra tarihi kemerleri, merkez plajını ve belde merkezinde yer alan Yörük Parkı’nı görebilirsiniz.
  • Beydağları Parkı’na gitmişken Çıralı ve Pamfilya plajlarına da uğrayabilirsiniz. Ünlü Ayışığı Plajı’nı ziyaret etmekse kent merkezinden 45 km yol katetmeyi gerektiriyor.


Antalya Kemer Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız