Firma Hakkında

  • Firma Durumu Hizmete Kapalı
  • Genel Merkez İzmir / Türkiye
  • Kuruluş Tarihi -
  • Firma Puanı 4.00 / 5

Prorent24 Araç Kiralama

Prorent24 araç kiralama firması, İzmir’de müşteri memnuniyetini esas alarak 7 yılı aşkın süredir hizmet veriyor. İzmir bölgesinin kurumsal ve güvenilir araç kiralama şirketleri arasında yer alan firma, kesintisiz ve profesyonel hizmet anlayışıyla müşterilerin beğenisini kazanıyor. Müşterilerin talep ve gereksinimlerini baz alarak faaliyetlerini gerçekleştiren Prorent24 oto kiralama sürecinde profesyonel danışmanlık hizmeti sunuyor. Gerek araç parkı gerekse teknoloji yatırımları ile kendini geliştiren Prorent24, bünyesinde yer alan profesyonel ekibi ile müşterilerine 7/24 destek oluyor.

Prorent24 Firmasının Araç Kiralama Ofisleri

Prorent24 araba kiralama firmasının İzmir ve Bodrum’da oto kiralama ofisleri bulunuyor. Firmanın sahip olduğu ofisler; İzmir’de Merkez, Adnan Menderes Havalimanı, Otogar, Çeşme ve Alaçatı’da hizmet veriyor. Prorent24’ün Bodrum’da yer alan ofisleri ise Merkez ve Milas Havalimanı lokasyonlarında yer alıyor. Firmanın aktif olarak faaliyet gerçekleştiren şubeleri, hizmet almak isteyenlerin kolay bir şekilde ulaşım sağlayabileceği lokasyonlarda yer alıyor. Pek çok yerde aktif şubeye sahip olan Prorent24 araç kiralama firması, müşterilerine sunduğu kaliteli hizmet ile öne çıkıyor.

Prorent24 Firmasının Bünyesinde Bulunan Araçlar

Prorent24’ün bünyesinde müşterilerin talep ve ihtiyaçlarına uygun pek çok otomobil bulunuyor. Firma, uygun Prorent24 araç kiralama fiyatları sayesinde her bütçeye ediyor, geniş araç skalasına sahip olmasıyla herkesin beğenisini kazanıyor. Prorent24 araç kiralama şirketinin bünyesinde yer alan otomobil çeşitleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Eko sınıf (Egea, Clio ve benzeri fonksiyonlara sahip araçlar)
  • Orta sınıf (Focus, Megane ve benzeri fonksiyonlara sahip araçlar)
  • Üst sınıf (BMW 5/2008 ve benzeri fonksiyonlara sahip araçlar)

Prorent24 Firmasının Havalimanlarındaki Araç Kiralama Ofisleri

Yüksek kaliteye sahip olan otomobiller ile araç kiralama sektöründe öne çıkan Prorent24, havalimanlarında yer alan ofisleri ile aktif olarak hizmet veriyor. Havalimanlarında yer alan ofisler, firmanın hizmetlerine oldukça kolay bir şekilde ulaşmayı sağlıyor. Prorent24 araç kiralama firması, İzmir Adnan Menderes Havalimanı ve Bodrum Milas Havalimanında aktif olarak hizmet veriyor. Prorent24’ün havalimanı ofislerinden kiralık otomobilinizi teslim aldıktan sonra 7/24 soru, şikayet ve önerilerinizi iletme imkanınız bulunuyor. Prorent24 araç kiralama fiyatları, her bütçeye uygun olması ile öne çıkıyor. Müşteri memnuniyetine dikkat edilmesi ise firmayı pek çok kişi tarafından tercih edilebilir kılıyor.