İstanbul Beşiktaş Ucuz Kiralık Araçlar

 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Fiat Egea 955 ₺
 • Kia Rio 1.010 ₺
 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Citroen C3 1.348 ₺
 • Ford Focus 1.733 ₺

İstanbul Beşiktaş

İstanbul Beşiktaş Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Ortaköy, Bebek, Arnavutköy gibi gözde semtlerinin yanı sıra deniz ulaşımında da önemli bir konuma sahip olan Beşiktaş, İstanbul’un en önemli ilçeleri arasındadır. Tarihi ve yakınındaki semtlerin de önemli olması sebebiyle kalabalık ve işlek bir ilçedir. Gezilip görülecek çok yeri olan Beşiktaş, turistik gezilerde mutlaka uğranılan bir yerdir. İstanbul’un diğer semtlerinde olduğu gibi Beşiktaş’a gitmek veya dönmek için de rahat ulaşım aracı arabadır. İstanbul Beşiktaş kiralık araç seçenekleri ile tarihi yerleri gezebilir ve keyifli bir sahil havası alabilirsiniz.

İstanbul Beşiktaş’a Nasıl Gidilir?

İki yakayı birbirine bağlayan İstanbul’da ilçe değiştirmek bazen şehir değiştiriyor hissiyatı doğurabilir. Uzak mesafeler olmasa bile çok dolanan ve büyüklüğünden dolayı zor ilerleyen şehir içi ulaşım araçları kısa sürmesi gereken yolları uzun saatlere çıkarabiliyor. Bu sorunu ortadan kaldırmanın etkili yolllarından biri ise İstanbul Beşiktaş kiralık oto hizmetlerinden faydalanmak olduğu söylenebilir.

Beşiktaş’a yakın olan Şişli, Kağıthane, Sarıyer, Beyoğlu gibi semtler arasında otobüs saatlerini beklemek zorunda olmak, sıkışık yerlerde gitme gibi durumlara maruz kalmadan araç kiralayarak rahat bir ulaşımın tadına ve keyfine varırsınız.

Yalnızca yakın olan semtler arasında kalmayarak İstanbul Beşiktaş araba kiralama kolaylığını İstanbul’un diğer yakasında bulunan Kadıköy, Şile, Üsküdar gibi uzak semtlerden gelmek veya Beşiktaş ilçesinden ayrılmak için de kullanabilirsiniz. Eğer şehir dışından Beşiktaş’a ulaşmak istiyorsanız, İstanbul Beşiktaş otobüs bileti seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Beşiktaş’tan başka bir ile geçmek isterseniz şehir dışına çıkma imkanı veren İstanbul Beşiktaş kiralık araba fırsatı ile yolunuzu kendiniz belirleyerek gidebiliyorsunuz. Gittiğiniz yerde de ulaşım sıkıntısı çekmeden ve arabanın vergisi, sigortası, bakımı gibi kontrolleri dert etmeden stressiz bir yolculuk deneyimi elde etmiş oluyorsunuz.

Başka bir ilden Beşiktaş’a şehir dışı otobüsü ile geliyor veya Beşiktaş'tan başka bir ile gidiyorsanız İstanbul Alibeyköy Cep Otogarı ya da Alibeyköy ile aynı mesafede olan Esenler Otogarı iniş veya biniş için size uygun olan otobüs terminallerinden oluşuyor. İndikten sonra araç konforuna erişmek isterseniz yoldayken bile obilet.com’dan istediğiniz konfor ve modelde bir kiralık araba bakarak ulaşımınızı daha rahat şekilde sürdürebilirsiniz.

İstanbul’un göz bebeği Beşiktaş semtine uçak ile gelmek isterseniz iki havalimanı tercihiniz bulunuyor. İstanbul uçak bileti seçenekleri sayesinde her iki havalimanı için de rezervasyon yapabilirsiniz. Anadolu Yakası’nda bulunan Sabiha Gökçen Havalimanı’na iniş sağlamanız halinde Beşiktaş’a olan mesafeniz 41 km olacaktır. Anadolu Yakası’ndan Beşiktaş’a geçmek için en pratik yol olan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama fırsatını değerlendirerek yol yorgunluğunuza yorgunluk katmamış olur ve hız faktörü ile Beşiktaş’a kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Diğer bir havalimanı ise İstanbul Havalimanı’dır. Beşiktaş ile aynı yakada bulunan bu havalimanın ise Beşiktaş’a mesafesi 42 km’dir. Yine pratiklik kazandıran İstanbul Havalimanı araç kiralama yolunu kullanarak mesafenizi azaltır ve kendinize rahatlık kazandırmış olursunuz. Valiz gibi eşyaları taşımakla uğraşmadan kiralık aracınıza yükler ve yorgunluğunuzu biraz olsun hafifletmiş olursunuz.

İstanbul Beşiktaş Araç Kiralama

İstanbul Beşiktaş oto kiralama hizmetleri çok sistematik bir şekilde işlemektedir. Teknolojinin ve gelişmişliğin ışığıyla firmaya gidip araç kiralama devri devam etmekle beraber daha az tercih edilir olmuştur. Artık mobil uygulamalar sayesinde araçlar kolayca kiralanabiliyor. Her semt için geçerli olduğu gibi İstanbul Beşiktaş araç kiralama firmaları da bu durumun farkında olarak günümüze ayak uyduruyor ve hizmet veriyor. Her talebe uygun kiralık araba seçeneği ile araştırma yapmanızı sağlayan obilet.com ile araç kiralama işini hızlandırabiliyorsunuz.

İstanbul Beşiktaş Araç Kiralama Fiyatları

Beşiktaş semtinde turistik amaçlı veya günlük kullanım amaçlı tercih edilen ucuz araç alma sebepleri arasında kısa mesafe gidilecek olması geliyor. İstanbul Beşiktaş kiralık araba fiyatları arasından da bütçeye uygun şekilde kiralık araç seçerek ister kısa mesafe ister uzun mesafe gidilebiliyor. Fiyatlar arasındaki değişkenlik aracı ne kadarlık bir zaman dilimi için kiraladığınıza göre, aracın modeline göre, aracın özelliklerine göre değişebiliyor.

İstanbul Beşiktaş kiralık araba seçiminizi yaptıktan sonra saat veya gün hesabına göre fiyat ortaya çıkıyor ve araç teslim ediliyor. İsteğe göre haber verilerek kiralama işlemi uzatılabiliyor. Bu da fiyata yansıyan bir etmen olabiliyor.

Beşiktaş’ta Gezilmesi Gereken Yerler

 • Beşiktaş Meydanı ve Sahili: Beşiktaş Meydanı buluşma noktalarının vazgeçilmezi olurken Beşiktaş sahili ise temiz bir deniz havası almak için kaçırılmayacak bir fırsat sunar.
 • Dolmabahçe Sarayı: Barok tarzı mimarisi ile kaplı olan saray, padişahlar dahil olmak üzere Mustafa Kemal Atatürk’ün de ikametgah ettiği bir saray olmuştur.
 • Çırağan Sarayı: Boğaz kenarında bulunmasıyla Boğaz’ın eşsiz manzarasına tanıklık etme fırsatı sunar.
 • Ortaköy: Kumpiri ile meşhur olan Beşiktaş’ın gözde yerlerindendir. Eğlence mekanları, iskele meydanı ile meşhur bir buluşma ve vakit geçirme durağıdır.
 • Beşiktaş Çarşısı: Beşiktaş’ın taraftar grubunun bulunduğu yerdir. Beşiktaş'ın kalbi olarak nitelendirilir.
 • Ihlamur Kasrı: Beşiktaş ile Nişantaşı konumu arasında yer almaktadır. Merasim Köşkü olarak da bilinir.
 • İtfaiye Müzesi: Osmanlı dönemine dek dayanan itfaiye ile ilgili belgeleri ve görselleri sergileyen müzedir.
 • Yıldız Parkı ve Korusu: Hem şehrin en büyük korusu olması özelliği ile de mitolojik kaynaklar ile ilgisi olduğunun bilinmesiyle hem de tarihi alanda defne ormanları ismiyle geçen ziyaret edilmesi gerekilen bir yerdir.
 • Kahvaltıcılar Sokağı: 35’e yakın kahvaltıcısı ile kahvaltı etmek isteyenleri kararsız bırakan birbirinden lezzetli yiyecekleri barındıran kalabalık bir sokaktır.

Dilerseniz Tekirdağ araç kiralama imkanı ile de İstanbul Beşiktaş’a hızlıca seyahat edebilirsiniz.

İstanbul Beşiktaş Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız