İstanbul Çekmeköy Ucuz Kiralık Araçlar

 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Kia Picanto 751 ₺
 • Fiat Egea 771 ₺
 • Renault Clio 784 ₺
 • Renault Clio 863 ₺
 • Renault Clio 872 ₺
 • Renault Megane 880 ₺
 • Renault Clio 896 ₺
 • Citroen C3 924 ₺
 • Renault Clio 5 937 ₺
 • Fiat Egea 960 ₺
 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Fiat Egea 992 ₺
 • Ford Focus 1.010 ₺
 • Kia Stonic 1.031 ₺
 • Fiat Egea 1.049 ₺
 • Opel Crossland X 1.058 ₺
 • Fiat Egea 1.061 ₺
 • Fiat Egea 1.070 ₺
 • Renault Megane 1.093 ₺
 • Renault Taliant 1.150 ₺
 • Kia Stonic 1.215 ₺

İstanbul Çekmeköy

İstanbul Çekmeköy Araç Kiralama

İki yakası ile dillere destan güzelliklere ev sahipliği yapan İstanbul, Türkiye’nin önemli turizm ve seyahat noktaları arasında yer alıyor. Yerli ve yabancı binlerce turistin seyahat rotasında bulunan İstanbul, dört mevsim çeşitli güzelliklere ev sahipliği yapıyor. Yıl boyunca düzenlenen iş organizasyonları, festivaller ve kongreler aktif bir şehir hayatı sunuyor. Anadolu Yakası ilçelerinden biri olan Çekmeköy, merkezi konumuyla önemli lokasyonlardan biri. İş dünyasının önemli kurumlarına ev sahipliği yapan ilçe, turizm ve eğlence faaliyetleriyle ön plana çıkıyor. Şehri gezmek ve özel araba konforunu yaşamak için İstanbul Çekmeköy araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Çekmeköy kiralık araç seçenekleri kullanıcıların beklentilerini karşılayacak zengin bir yelpaze sunuyor. İlçeye gittiğinizde ihtiyacınıza uygun küçük ve büyük farklı araç modelleri için uzun ve kısa süreli kiralamalar yapabilirsiniz. Firmaların sunduğu konforlu hizmetlerden biri olan araç teslim hizmetleri kullanıcılara farklı noktalardan aracı alma imkanı sağlıyor. İlçe merkezi, alışveriş merkezi otoparkı ve havalimanı gibi farklı noktalardan İstanbul Çekmeköy araba kiralama hizmetinden faydalanarak seçtiğiniz aracı kolayca teslim alabilirsiniz.


İstanbul Çekmeköy Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İstanbul Çekmeköy, Anadolu Yakası ilçelerinden biri. Alemdağ ve Taşdelen ormanlarını içine alan ilçe, doğası ve iş merkezleriyle şehir ve doğayı bir arada sunuyor. Üniversite kampüsleri, iş merkezleri ve büyük toplantı salonlarına ev sahipliği yapan Çekmeköy, 2009 yılında ilçe statüsüne geçiyor. İlçeye bağlı 17 mahalle ve 5 köy bulunuyor. Her geçen gün gelişen ilçe, misafirlerine çeşitli alanlarda konforlu seçenekler sunuyor. İstanbul’da doğa içinde vakit geçirmek için bölgedeki otelleri ve parkları tercih edebilirsiniz. Ayrıca İstanbul Çekmeköy araç kiralama şirketleri ilçenin farklı noktalarında aktif bir şekilde hizmet sunuyor.

İstanbul Çekmeköy kiralık araba hizmetini kullanarak farklı noktalardan aracınızı teslim alarak şehri gezmeye başlayabilirsiniz. Firmaların sunduğu opsiyonel hizmetlerden yararlanarak araçları daha konforlu hale getirebilirsiniz. Günlük, haftalık veya aylık kiralamalar yaparak İstanbul’da kaldığınız süre boyunca kiralık araç ile dilediğiniz gibi gezebilirsiniz. İş amaçlı seyahatlerinizde ulaşımı kolaylaştırmak için bu hizmetten yararlanabilirsiniz.


İstanbul Çekmeköy’e Nasıl Gidilir?

İstanbul Çekmeköy’e gitmek için kara yolu, deniz yolu ve hava yolu gibi farklı ulaşım alternatiflerini kullanabilirsiniz. Türkiye’nin her şehrinden İstanbul’a karşılıklı otobüs seferleri düzenleniyor. Yolculuk tarihinize uygun İstanbul otobüs bileti alarak kara yolu üzerinden şehre ulaşabilirsiniz. Ankara-İstanbul arası yaklaşık 5 saat sürerken İzmir-İstanbul arası 4 saat 40 dakika sürüyor. Otobüs yolculuğu sonrasında İstanbul Çekmeköy kiralık oto hizmetiyle seyahatinizi özel araç konforunda devam ettirebilirsiniz. 

Ankara’dan şehre gitmek isterseniz ayrıca hızlı tren seçeneğini kullanabilirsiniz. Ayrıca Ankara’dan ya da çevre şehirlerden Çekmeköy’e ulaşım için araç kiralama seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Örnek olarak, Ankara araç kiralama hizmetleri ile konforlu ve hızlı bir şekilde Çekmeköy’e ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolculuğunuzu hava yolu ile yapmak isterseniz iki farklı seçeneğiniz mevcut. İstanbul Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı için İstanbul uçak bileti alarak farklı şehirlerden direkt uçuşlar ile Çekmeköy’e ulaşabilirsiniz. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama seçeneğini kullanarak uçuş sonrası direkt aracınızı teslim alabilirsiniz. Çekmeköy ile Sabiha Gökçen Havalimanı arası yaklaşık 35 dakikalık sürüş mesafesinde. Diğer bir alternatif ise İstanbul Havalimanı’nı kullanmak olabilir. İstanbul Havalimanı araç kiralama seçenekleriyle ise yaklaşık 50 dakika sürüş ile Çekmeköy’e ulaşabilirsiniz.


İstanbul Çekmeköy’de Araç Kiralama

İstanbul Çekmeköy araç kiralama firmaları konforlu hizmetleri ile aracı olmayanlara özel araç hizmeti sunuyor. İlçede hizmet veren şirketler kullanıcı beklentilerini karşılayacak geniş bir filo ağına sahip. Ekonomi, ticari, lüks ve orta sınıf araç modellerinden oluşan araçları dilediğiniz süreler için kiralayabilirsiniz. İstanbul Çekmeköy araç kiralama fiyatları kiralama süreleri ve araç modellerine göre farklılık gösteriyor. Ekonomik sınıfta genellikle küçük hatchback araçlar yer alırken kategori segmenti arttıkça araçlarda sunulan konfor özellikleri artıyor. Kiralama süreleri ve kampanyalara göre kullanıcılar çeşitli modeller için değişen ücretlerle kiralama yapabiliyor. Şirketlerin sunduğu hasar sigortası, kar lastiği, ek sürücü gibi opsiyonel hizmetler İstanbul Çekmeköy kiralık araba fiyatları için değişiklik gösteren etkenler arasında yer alıyor. 

Firmaların sunduğu opsiyonları ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçebilirsiniz. Yolculuk planınıza göre dilediğiniz yerden aracınızı teslim alarak şehri dolaşmaya başlayabilirsiniz. Farklı firmaların sunduğu kampanya seçeneklerini inceleyerek bütçenize uygun ucuz araç alternatifleri arasından ihtiyacınıza göre kiralama yapabilirsiniz.


İstanbul Çekmeköy Gezilecek Yerler

Şehir hayatı ile ön plana çıkan Çekmeköy’de dört mevsim dolu dolu bir seyahat deneyimi geçirebilirsiniz. Merkezi konumu sayesinde İstanbul’un tüm güzelliklerine kısa sürede ulaşabilirsiniz. Gece gündüz aktif bir şehir hayatı olan İstanbul’da araç kiralaması yaparak şehri gezebilirsiniz. İstanbul Çekmeköy oto kiralama hizmeti sayesinde kendi belirlediğiniz rotalara konfor içinde ulaşabilirsiniz. Çekmeköy ve çevresinde görmeniz gereken yerlerden bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

 • Beykoz’da bulunan İstanbul Kelebek Çiftliği, ilçe merkezine 25 km uzaklıkta konumlanıyor. Çocuklar ve yetişkinlerin ilgisini çeken bu yerde farklı tür kelebekleri görebilirsiniz. 
 • Beykoz’daki Yoros Kalesi doğa içinde vakit geçirebileceğiniz yerlerden biri. Kale çevresindeki kafelerde manzaranın tadını çıkararak dinlenebilirsiniz. 
 • Aydos Ormanı Gölü, Çekmeköy’e 24 km uzaklıkta bulunuyor. Doğada vakit geçirmek ve piknik yapmak için değerlendirilmesi gereken yerlerden biri.
 • Şehrin sembollerinden biri olan Beylerbeyi Sarayı ilçe merkezine 40 km uzaklıkta. 30 dakikalık bir sürüş mesafesiyle bu önemli tarihi yapıyı görebilirsiniz. 
 • Antika oyuncaklar ve minyatürleri ile meşhur İstanbul Oyuncak Müzesi, görmeniz gereken yerler arasında yer alıyor. Kadıköy ilçesinde bulunan müze Çekmeköy’e 35 km uzaklıkta konumlanıyor. 


İstanbul Çekmeköy Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız