İstanbul Beyoğlu Ucuz Kiralık Araçlar

 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Opel Crossland X 911 ₺
 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Volkswagen Caddy 1.855 ₺

İstanbul Beyoğlu

İstanbul-Beyoğlu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan Beyoğlu ilçesi, eski adı ile Pera olarak biliniyor. Marmara Bölgesi’nde yer alan İstanbul-Beyoğlu nüfusu toplamda 233 bin 322 oluyor. İstanbul ilinin komşu illeri ise Edirne, Kırklareli ve Kocaeli gibi kentlerden oluşuyor. Oldukça geniş bir ulaşım ağına sahip olmuş olan İstanbul –Beyoğlu’nda Beyoğlu İstanbul Havalimanı, Beyoğlu Otogarı ve Beyoğlu Tren Garı yer alıyor. Gerek tarihi gerekse turistik mekanlarıyla insanları her yönü ile cezbeden Beyoğlu, pek çok aktiviteye de ev sahipliği yapması açısından dikkatleri çekiyor. Tüm bu özellikleri ile İstanbul Beyoğlu, her yıl milyonlarca insan tarafından ziyaret edilen yerlerden birini oluşturuyor. Ulaşım anlamında ise İstanbul-Beyoğlu’nda en fazla kullanılan seçeneklerin bir tanesinin araç kiralamak olduğunu söylemek mümkün. İstanbul Beyoğlu kiralık araba fiyatları kiralama süresine göre değişebiliyor. Tatil planınızı çok daha konforlu ve rahat bir şekilde geçirmek istiyorsanız obilet.com’da yer almış olan İstanbul araç kiralama ve İstanbul Beyoğlu araç kiralama seçeneklerini inceleyip, değerlendirebilirsiniz.

İstanbul- Beyoğlu’na Nasıl Gidilir?

İstanbul-Beyoğlu seyahatinizi bulunduğunuz şehirden araç teslim alarak gerçekleştirebilmeniz mümkün. Eğer yolculuğunuzu İstanbul’dan gerçekleştireceksiniz ;

 • Kırklareli- Beyoğlu arası mesafe ortalama 224,8 km mesafede olup, ortalama yolculuk süresi 2 saat 28 dakika,
 • Edirne-Beyoğlu arası mesafe ise 250,6 km olup, ortalama yolculuk süresi 2 saat 40 dakika,
 • Kocaeli- Beyoğlu arası mesafe ise 105, km olup, yaklaşık yolculuk süresi 1 saat 24 dakika sürüyor.

Beyoğlu ulaşımınızda eğer bireysel araç kullanacaksanız, hemen ucuz İstanbul- Beyoğlu araç kiralama fiyat tablosuna obilet.com’dan ulaşabilirsiniz.

İstanbul- Beyoğlu’na elbette otobüs veya uçakla da gitmeniz de mümkün. İstanbul-Beyoğlu ulaşımlarınızda eğer otobüs taşıtını tercih edecekseniz, Kamil Koç, Metro Turizm, Lüks Karadeniz gibi otobüs firmalarının İstanbul Beyoğlu otobüs bileti satın alabilmeniz mümkün. İstanbul Beyoğlu kiralık oto fiyatları ise araç modeline göre değişkenlik gösterir.

İstanbul-Beyoğlu’na ulaşım sağlayabilmeniz için ise bir diğer alternatif uçak yolculuğudur. Şehirde yer alan İstanbul Havalimanı’na Türkiye’nin farklı noktalarından Pegasus, THY firmaları uçuş düzenliyor. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama ile Beyoğlu ve Anadolu yakasındaki gezilecek yerlere gidilebiliyor.

 • Edirne- İstanbul uçuşu 21 dakika,
 • Ankara-İstanbul uçuşu ise 65 dakika sürüyor.

İstanbul-Beyoğlu’na havayolu ulaşımı ile ilgili bilgi almak için İstanbul-Beyoğlu uçak bileti sayfamıza göz atabilirsiniz. Beyoğlu’na indikten sonra İstanbul Havalimanı araç kiralama seçeneklerini sitemiz aracılığı ile karşılaştırabilir, ucuz İstanbul Beyoğlu kiralık oto fırsatını görüntüleyebilirsiniz.

İstanbul, Kocaeli, Edirne, Tekirdağ şehirlerine de oldukça yakın bir mesafede bulunuyor. Bu illerden de araç kiralayarak en kısa sürede Beyoğlu’na ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul Beyoğlu araba kiralama alternatiflerini değerlendirerek sizler de bu imkandan faydalanabilirsiniz.

İstanbul-Beyoğlu’nda Araç Kiralama

İstanbul’a ulaşım sağladıktan sonra hem şehir merkezinde hem de çevre ilçelerde gezmek veya işlerinizi halledebilmek için en kolay alternatif yollardan bir tanesi de kiralık araç teslim almak olur.

İstanbul- Beyoğlu'nda operasyonlarını yürüten birden fazla araç kiralama şirketleri yer alıyor. İstanbul Beyoğlu kiralık araç şirketlerinden bazıları ise;

 • Enterprise Rent-A-Car
 • Mass Rent A Car
 • Ata Rent A Car

olarak sıralanabilir. Size uygun İstanbul- Beyoğlu araç kiralama şirketleri seçeneklerini bulmanın yolu ise pek çok araç kiralama şirketlerini karşılaştırmanızdır. Bu doğrultuda, hem fiyat olarak hem de araç modeli olarak bütçenize uygun İstanbul Beyoğlu kiralık araba opsiyonunu aramak olacaktır. Obilet.com, yüzbinlerce farklı araç kiralama şirketlerini ve onlarca model arasındaki tüm alternatifleri önünüze sunuyor. İstanbul Beyoğlu araç kiralama firmaları arasından bu sayede kolaylıkla tercih yapabilirsiniz.

İstanbul-Beyoğlu’nda en fazla tercih edilen araç kiralama ofisleri, Taksim, Beyoğlu’nda yer alıyor. Ayrıca, İstanbul uçak bileti ve İstanbul Havalimanı’ndan da araç kiralama işleminde bulunabilirsiniz.

Obilet.com sayfası üzerinden tüm araç kiralama ofislerini görüntüleyerek bu tür ofislerin sunmuş olduğu İstanbul Beyoğlu oto kiralama seçeneklerini ve İstanbul araç kiralama fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca şehir içinden tercih etmiş olduğunuz araç kiralama ofisini seçebilir, ucuz İstanbul Beyoğlu araç kiralama fiyatları ile aracınızı kiralayabilirsiniz. İstanbul-Beyoğlu seyahatinizi böylelikle kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul-Suadiye Gezilecek Yerler

Aracınızı kiraladıktan sonra İstanbul-Beyoğlu’nda gezip görebileceğiniz pek çok yer bulunuyor.

 • Beyoğlu-Karaköy Tüneli: İstanbul’un ilk metrosu konumunda olan Karaköy Tüneli, İstiklal Caddesi ve Karaköy Meydanı’nı birbirine bağlar. 1874 tarihinde inşa edilmiş olan metro, Londra metrosundan sonra dünyanın en eski 2. metrosu konumunda. Tünel, Fransız mühendis olan Eugene Henri Gavand’ın girişimiyle yaptırılır. Sultan Abdülaziz Han’dan alınan izin ile birlikte, 10 Haziran 1869 yılında başlanan tünel yapımı 42 yıl sürüyor. Tünelin inşası ise 5 Aralık 1874 yılında tamamlandığı biliniyor. Tünelin şehir merkezine olan uzaklığı ise yalnızca 26 dakika sürüyor.
 • Metro Han: Metro Han, 1912 tarihinde otel ve metro gar istasyonu olarak inşa edilir. Tünel meydanında Birinci Belediye Sokağı ve Eskiharp Sokak arasında yer alır. Han, 4 katlı olarak inşa edilmiş olup, 5.katta ise 2 katlı kule bulunur. Tünelin, ayrıca kemerli 6 adet girişi bulunur. Günümüzde ise bu bina, İETT ofisleri olarak kullanılır. En alt kattan ise tünel metrosuna kadar gidilir. Han’ın şehir merkezine olan uzaklığı ise yaklaşık 29 dakika sürer.
 • Atlas han ve Pasajı: Atlas Pasajı 1870 tarihinde, Ermeni işadamı olan Agop Köçeyan tarafından yaptırılır. 1870 tarihinde bölgede çıkan bir yangın esnasında, ahşap binaların yok olması sonucunda Köçeyan buraya kendine bir konut yaptırır. Binanın altında ise bir ahır binası yer alır. Burası daha sonra ise bir At Cambazhanesi’ne çevrilir. Yapılan sinema ise günümüzde faaliyetlerini sürdürür. Pasaj içerisinde ise giyim mağazaları yer alır. Şehir merkezine olan uzaklığı ise 1 dakika sürer.

İstanbul Beyoğlu Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız