Firma Hakkında

  • Firma Durumu Hizmete Kapalı
  • Genel Merkez Antalya / Türkiye
  • Kuruluş Tarihi -
  • Firma Puanı 4.00 / 5

CarLove Araç Kiralama

CarLove araç kiralama, 2009 yılından beri ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılamak için geniş bir araç yelpazesi sunan güvenilir bir araç kiralama acentesi olarak karşınıza çıkıyor. Güvenilir ve konforlu bir araca sahip olmanın seyahat konforu için önemli bir nokta olduğunu bilen CarLove araç kiralama, müşterilerine kaliteli, bakımlı ve düzenli olarak servisi yapılan maksimum konforlu araçları sunuyor. Farklı ofisleri bulunan CarLove araç kiralama firmasının merkezi ise Antalya’da bulunuyor. Kısa süreli veya uzun süreli araç kiralamak için her türlü ihtiyaç ve bütçeye uygun seçenekler bulunuyor. CarLove araba kiralama ekibi, kiralama sürecinin basit ve sorunsuz olması için profesyonel bir şekilde çalışıyor. 

CarLove Araç Kiralama Ofisleri

CarLove araba kiralama acentesi, müşterilerin kiralama hizmetlerine kolay erişebilmesi için uygun konumlarda bulunan birden fazla ofise sahip. Ofisler, Antalya’da Alanya, Antalya Havalimanı, Belek, Gazipaşa Havalimanı, Kemer, Konyaaltı ve Kundu’da yer alıyor. Ofislerin her biri, verilen hizmetlerle ilgili herhangi bir soru veya endişe konusunda müşterilerle iletişime geçebilecek ekip barındırıyor. CarLove oto kiralama ekibi, sorunsuz ve keyifli bir kiralama deneyimi yaşamanız için size kişiselleştirilmiş bir deneyim sunuyor. 

CarLove Firmasının Bünyesinde Bulunan Araçlar

CarLove firması, müşterilerinin farklı istek ve ihtiyaçlarına yönelik geniş bir araç yelpazesi sunuyor. CarLove araç kiralama fiyatları, seçilen aracın özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor. CarLove araç kiralama acentesinde seçebileceğiniz araç sınıfları aşağıdaki gibi sıralanıyor: 

  • Ekonomik: Renault Clio, Fiat Egea ve Citroen C-Elysee.
  • Orta Sınıf: Renault Megane ve Renault Fluence.
  • Lüks Sınıf: Mercedes-Benz Sedan ve BMW 520.
  • SUV: Mitsubishi Space Star, Dacia Duster ve Dacia Sandero.

Farklı ihtiyaçlara uygun CarLove araç kiralama fiyatları, müşterilere iyi hizmet çerçevesinde belirleniyor. Araçların düzenli olarak bakımlarının yapılması sağlanarak müşterilere maksimum güvenlik vadediliyor. CarLove, geniş araç filosu ve güler yüzlü müşteri hizmetleri ile tüm araç kiralama ihtiyaçlarınız için güvenle başvurabileceğiniz bir firma olarak biliniyor. 

CarLove Firmasının Havalimanlarındaki Araç Kiralama Ofisleri

Antalya’da farklı ofisleri bulunan CarLove, Antalya’daki 2 havalimanında da hizmet veriyor. Bu sayede müşteriler, CarLove araba kiralama ekibinin yardımından Antalya’ya iniş yapar yapmaz faydalanabiliyor. İster Alanya Havalimanı’na ister Gazipaşa Havalimanı’na iniş yapıyor olun, CarLove araç kiralama ile size uygun aracı kolaylıkla kiralamanız mümkün.