Sinop Havalimanı Ucuz Kiralık Araçlar

 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Fiat Egea 850 ₺
 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Renault Taliant 900 ₺

Sinop Havalimanı

Sinop Havalimanı Araç Kiralama

Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nin orta kesiminde bulunan Sinop, 218 bin üzeri nüfusa sahip oluyor. Karadeniz kıyısında Boztepe Burnu birleşme noktasında yer alıyor. Sinop Havalimanı 1993 yılında hizmet vermeye başlıyor. Yıllık yolcu kapasitesi 150.000 olan havalimanının şehre uzaklığı 8 kilometredir. Sinop Havalimanı 12 farklı şehre uçuş seçenekleri barındırıyor. Bu şehirler;

 • İstanbul
 • Antalya
 • Bursa
 • Konya
 • İzmir
 • Adana
 • Gaziantep
 • Balıkesir
 • Ankara
 • Hatay
 • Trabzon
 • Denizli

Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet firmaları ile uçuşlar yapılıyor. Sinop Havalimanı araç kiralama işlemleri rezervasyon ile yapılabiliyor. Uçaktan iner inmez hazır arabalar ile beklemeden araçlar hazırlanıyor. Havalimanı araç kiralama noktaları ve rent a car ofisleri günün her anı eşsiz hizmet sağlıyor.

Sinop Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Seyahatlerde araç kiralamanın pek çok avantajı bulunuyor. Gideceğiniz şehirlerde farklı araç kiralama şirketlerinin sunduğu hizmetler arasından uygun seçimler yapabilirsiniz. Sinop Havalimanı araç kiralama fiyatları değişkenlik gösteriyor. Tek kişilik, aile, otomatik vites ya da manuel gibi seçenekler bulunuyor. Araçların özellikleri ve modelleri fiyat değişimlerini etkiliyor. Konforlu ve lüks araçların fiyatları farklılıklar gösteriyor. Sinop seyahatinizde Sinop Havalimanı iç hatlar araç kiralama ile rahat ve keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Araç seçenekleri arasından lüks segment, orta segment, SUV, hatchback gibi seçimler yapılabiliyor. Kısa ve uzun süreli araç kiralama işlemleri için firmalar ile görüşmeler sağlanabiliyor. Yurt dışından uçuş yaptığınızda, Sinop Havalimanı dış hatlar oto kiralama, işlemleri için obilet’i inceleyebilirsiniz.

Sinop Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri

Sinop’a gelirken uçuş gerçekleştirmek istiyorsanız Sinop uçak bileti imkanlarına bakabilirsiniz. Şehir içerisinde Sinop araba kiralama ile ulaşım sağlanabiliyor. Uçaktan iner inmez araba kiralamak ve arabayı havalimanından teslim almak mümkün oluyor. Sinop’un sakin atmosferi, eşsiz mekanları ve gezi yerleri ile tatil ve yolculukları keyifli hale getiriyor. Sinop’a yakın olan Samsun, Amasra, Amasya, Tokat gibi illerden de araç kiralanarak gezilebiliyor. Örneğin, Tokat araç kiralama fırsatlarına bakabilirsiniz. Bölgede rahatlıkla seyahat etmek için kişisel araç konforunda seçenekler obilet üzerinde bulunuyor. Sinop Havalimanı araç kiralama firmaları listesini görerek seçim yapabilirsiniz. Farklı kategorilerde araçların kiralama işlemlerini kolay ve hızlı yapılabiliyor. Havalimanından teslim alınabilecek pek çok araç seçeneği rent a carlar tarafından sunuluyor. Sinop Havalimanı rent a car firmalarını isteğinize uygun şekilde seçmeniz mümkün oluyor. Her araç markasının araçları ve modelleri firmalarda bulunuyor. Aracı kullanacak kişi sayısına ve ihtiyaca hitap eden modeller arasında seçim yapılıyor.

Sinop Havalimanı Uçuş Bilgileri

Dört mevsim güzel havası ve yemyeşil manzaraları ile Sinop görülmeye değer şehirler arasında yer alıyor. Havalimanı bulunan şehre uçakla ulaşım oldukça kolay. Farklı illerden Sinop’a uçakla geldiğinizde;

 • İstanbul’dan Sinop Havalimanı’na 1 saat 30 dakikada varılabiliyor. Uçuş mesafesi 494 km oluyor.
 • Ankara’dan Sinop’a uçakla 50 dakikada varılıyor. Uçuş mesafesi 264 km oluyor.
 • İzmir’den Sinop Havaalanına 1 saat 30 dakikalık uçuş süresi ile varılıyor. İki şehir arasındaki uçuş mesafesi ile 753 km olarak bulunuyor.

Farklı illerden Sinop Havaalanına direk veya aktarmalı uçuşlar gerçekleştiriliyor.

Sinop Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Gidiş

Sinop Havalimanı ile şehir merkezi arasındaki mesafe 8 kilometre oluyor. Şehir merkezine ulaşım için çeşitli seçenekler bulunuyor. Yolcu servis otobüsleri, günün her saati çalışan taksiler, özel transfer ve araç kiralama ile ulaşım sağlanabiliyor. Yolcu servis otobüsleri uçuş sefer saatlerine göre düzenleniyor. Taksiler ile de günün her saatinde ulaşım sağlanabiliyor. Rahat ve konforlu bir ulaşım seçeneği de havalimanından araç kiralama oluyor. Uçaktan iner inmez kişisel araç rahatlığında yolculuklar araç kiralanarak yapılabiliyor. Havalimanı içerisinde araç kiralama noktalarından araçlar teslim alınabiliyor. Avantajlı ve kolay Sinop araç kiralama işlemleri için obilet.com sizlere hizmet sunuyor.

Sinop Gezilecek Yerler

Araç ile Sinop içerisinde Hamsilos koyu, İnceburun Feneri, Sinop Kalesi, Sinop Arkeoloji Müzesi, Boyabat Kalesi, Balatlar Kilisesi gezileri yapılabiliyor. Aynı zamanda şehirler arası yolculuklar için de rent a car sıklıkla tercih ediliyor. Sinop’a yakın şehirlere hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım için havalimanı araç kiralama avantajlarından yararlanılıyor.

Sinop Havalimanı Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız