Fiat Fiorino

Fiat Fiorino Araç Kiralama

Ticari araçların kiralanmasında farklı seçenekler bulunuyor. Bu alanda karşımıza Fiat Fiorino çeşitlerinden Combi ve Cargo çıkıyor. Özellikle iş sebebiyle kiralanan araçlar içerisinde en çok tercih edilen otomobillerden biri olmasının temel sebeplerinden bir tanesi de geniş iç ve bagaj hacmine sahip olması ile ilişkilendiriliyor. Bu noktada yük taşımak için de ideal bir pozisyonda duruyor. Öyle ki 688 kg ağırlığını bagaj yani yük taşıma bölgesinde taşıyabiliyor. Bu sayede ağır yüklerin lojistiğinde de kolaylık sağlıyor. Yüksekliği ile birlikte geniş bir alana sahip olması özellikle ticari amaç güden kiralama işlemleri için kiralık Fiat Fiorino fiyatları seçilebilir tercihler arasında karşımıza çıkıyor.

Fiat Fiorino Araç Kiralama Özellikleri

Birçok iş kolunda yardımcı olan araçlar hayatı kolaylaştırıyor. Öne çıkan özellikleri:

  • Bu noktada araç özellikleri içerisinde 2.8 metreküp yük hacim kapasitesi olması sefer sayısını azaltarak yakıt tasarrufu sağlıyor.
  • Dijital ekranı ile birlikte yol takibini kolaylaştıran bir tasarıma sahip oluşu ile pek çok amaçla aracı kullanılabilir kılıyor.
  • Aracın 1.3 dizel motora sahip olmasının yanı sıra şehir içi ve şehir dışı ortalama yakıt tüketimi 4.3 litre civarlarında seyrediyor.
  • Bunun yanı sıra Combi modeli yük taşıma alanı olarak 2.5 metreküplük alana sahip oluşu ile dikkat çekiyor.
  • Geniş bir alana sahip olması ile birlikte piknik gibi zamanlarda bagaja kolaylıkla malzemelerin sığması için alan sağlıyor.
  • Aynı zamanda yokuş kalkış desteği ile sürüş keyfini arttırarak önemli bir güvenlik öğesini de beraberinde getiriyor. Bu sayede yokuşta yaşanacak olası kaymaların da önüne geçiyor.
  • Şehir içi kullanımına da uyum sağlıyor.

Böylece; Fiat Fiorino araç kiralama, aile tatilleri piknikler gibi farklı zaman dilimlerinde tercih edilebilecek bir araç olarak göze çarpıyor.

Fiat Fiorino Araç Kiralama Fiyatları

Uygun Fiat Fiorino kiralama ile birlikte güvenli ve rahat bir yolculuğun keyfini çıkarmak da kolaylaşıyor. Şehir dışı kullanımlar için sürücüye konfor sağlamak adına önemli bir nokta olan hız sabitleme sistemini de içerisinde barındırıyor. Ayrıca Combi modelinin üç farklı motor ve yakıt çeşidi de bulunuyor. 1.3 motor dizel kullanıma uygun olurken, 1.4 motor benzin ve LPG kullanımlı olarak ikiye ayrılıyor. Bu anlamda da tercihlerde yeni bir alternatif sunuyor. Ayrıca kiralamada mekânsal kolaylık da sağlıyor. Özellikle havalimanı Fiat Fiorino kiralama süreci için düşünülenden daha uygun bir yer olarak karşımıza çıkıyor.