Renault Taliant

Renault Taliant Araç Kiralama

Fransız bir otomobil üreticisi olan Renault, 2021 yılında tasarladığı Taliant modeli ile en çok tercih edilen araçlar arasında yer alıyor. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte kullanıcıların istekleri doğrultusunda Taliant modelini piyasaya sunuyor. Renault firması bu süreçte logosunu da yeniliyor. Taliant modeli yetenek kelimesinden türetilerek kullanıcılara hitap ediyor. Son teknoloji ile üretilen Renault Taliant estetik tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Konfor ve artırılmış kalitesi ile en çok tercih edilen araç kiralama tercihlerinden biri oluyor. Kiralık Renault Taliant fiyatları modelin sahip olduğu özelliklere göre değişkenlik gösteriyor. 


Renault Taliant Genel Tanıtımı

Fransa’ya ait olan Renault markası, son teknoloji ile ürettiği Taliant modeli ile kullanıcılara konforlu bir deneyim olanağı sağlıyor. 5 kapılı olarak tasarlanan Renault Taliant, yakıtta ekonomi sağlayan modelleri ile en çok tercih edilen araçlar arasında yer alıyor. X-Tronic şanzıman sistemi ile sürüş esnasında daha konforlu bir deneyim sunuyor. Elektrikli park freni özelliği bulunan Renault Taliant modelinde kör noktaları uyarma sistemi ile kolay bir park olanağı bulunuyor. Yakıt sistemi olarak benzin kullanılan Renault Taliant modelinde yakıttan tasarruf etmenizi sağlıyor. Ucuz Renault Taliant kiralama yapacak kişiler, araç kiralama firmalarından fiyat tekliflerini değerlendiriyor.


Renault Taliant Donanım Paketi Özellikleri


Renault Taliant modellerinin 1.0 Joy, 1.0 Joy Turbo X-Tronic ve 1.0 Touch Turbo X-Tronic serileri bulunuyor. 

  • 3 seride de yakıt türü olarak benzin kullanılıyor. 
  • Renault Taliant 1.0 Joy serisinde 5 ileri manuel vites kullanılırken 1.0 Joy Turbo X-Tronic ve 1.0 Touch Turbo X-Tronic serilerinde 11 ileri otomatik vites kullanılıyor. 
  • 15 ve 16 inç jant seçeneği bulunuyor. 
  • Geniş bir iç tasarımı sunan Renault Taliant modelinin 628 litre bagaj hacmi bulunuyor.
  • Geniş ailelerin tercih edeceği araçlar arasında yer alıyor. 
  • Geniş bagaj hacmi ile özellikle 5 kişilik yolculuklarda konforlu bir yolculuk deneyimi sunuyor. 
  • Otomatik klima sistemi ile sıcak havalarda serinlemenize yardımcı oluyor. 

Şehir dışından veya ülke dışından gelecek olan kişiler, havalimanı Renault Taliant kiralama şirketlerinden fiyat bilgisi yaparak rezervasyon oluşturabiliyor.