Antalya Beldibi

Antalya Beldibi Araç Kiralama

Türkiye’nin en önemli ve büyük kentlerinden biri olan Antalya, birçok sektör açısından ön plana çıkan özelliklere sahip şehirlerden de birini oluşturuyor. Başta turizm sektörü olmak üzere, tarım ve ticaret alanında da oldukça gelişmiş olan Antalya, en yüksek nüfusa sahip illerden de biri olma yolunda ilerliyor. 3 milyona yakın nüfusu ile özellikle yaz aylarından bu nüfusu ikiye katlanan şehir, turizm alanında büyük hizmet sağlıyor. Hem yurt içi hem de yurt dışından gelen onlarca misafir, Antalya’nın farklı ilçelerinde konaklama ve gezme fırsatı buluyor.

Bu ilçelerden biri olan Kemer, merkez ilçelere de en yakın konumda olma özelliğine sahip. Söz konusu ilçe içerisinde de yer alan birbirinden farklı tatil semtleri bulunuyor. Bu tatil semtlerinden biri de Beldibi. Antalya Beldibi; tarihi, kültürel ve turistik anlamda oldukça fazla misafirin kendisi için uygun bulduğu alanlardan biri olarak sunuluyor. Buna uygun olarak sağlanan hizmetler arasında 

Antalya Beldibi kiralık oto fırsatları da bulunuyor. Bu hizmet sayesinde Antalya’ya yakın olan Burdur, Isparta, Mersin ve Muğla gibi pek çok ilçeye de kolaylıkla seyahat sağlanabiliyor.

Antalya Beldibi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Antalya Beldibi kiralık araç fırsatlarını öğrenmeden önce söz konusu il ve ilçe hakkında da bilgi sahibi olmak gerekiyor. Farklı turistik mekanları, eğlence alanları ve tarihi dokusu ile Antalya Beldibi semti, misafirlerine farklı bir gezi rotası oluşturuyor.

Liman kenti olma özelliği açısından birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Antalya, Kemer ilçesinde yer alan pek çok liman ve deniziyle de oldukça ünlü bir şehir olma özelliğine sahip. Kemer’in Beldibi Mahallesi’nde ise birbirinden farklı pek çok mavi bayraklı plaj alanı bulunuyor. Bunların yanı sıra Antalya Beldibi oto kiralama ile gezilebilecek birbirinden farklı rota mevcut. Kültürel dokusuyla da ön plana çıkan bu semt, gastronomi açısından da oldukça farklı tatları misafirlerine sunuyor.

Antalya Beldibi oto kiralama fiyatları ile birbirinden farklı araç seçeneklerine sahip olan misafirler, bu semt içerisinde tarihi konumuyla da pek çok alana söz konusu araçlar ile ziyaret yapma imkanına sahip. Doğal, tarihi ve kültürel aktivitelerin sunulduğu alanda farklı yemeklerin tadılması için de bu araçlarla hedeflenen gastronomi rotalarına ulaşmak mümkün.

Ayrıca Antalya Beldibi araba kiralama ile Antalya Havaalanı’na da ulaşmak oldukça kolaylaşıyor. Uzak sayılabilecek ilçelerden birinde yer alan Beldibi semtinden Antalya Havaalanı’na kullanıcıların çok daha rahat ve dilediği yoldan gidebilmesi mümkün oluyor.

Antalya Beldibi’ne Nasıl Gidilir?

Beldibi’ne varmak için öncelikle Antalya’ya ulaşım sağlamak gerekiyor. Antalya’ya ulaşım için hava yolu ve kara yolu seçenekleri bulunuyor. Hava yolunu tercih ediyorsanız, Beldibi’ne daha yakın olan Alanya Gazipaşa Havalimanı’na bilet alabilirsiniz. İniş yaptıktan sonra Alanya Gazipaşa Havalimanı araç kiralama seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Antalya şehrinin Kemer ilçesi içerisinde yer alan Beldibi semtine gidebilmek için sunulan birbirinden farklı yol güzergahları bulunuyor. Bu güzergahları belirleyen birbirinden farklı araçlar mevcut. Bu araçlardan biri de kullanıcıların Antalya Beldibi kiralık araba fırsatları ile ulaşabileceği özel arabalar olarak sunuluyor.

Bu arabalar ile Antalya Otogar’dan şehre ulaşım yapan misafirler, araç kiralama sistemi sayesinde istedikleri her yere olduğu gibi Antalya Beldibi semtine de yolculuk yapabiliyor. Şehir içerisinde veya otogarda yer alan araç kiralama imkanı sunan şirketler, bu hususta sizlere yardımcı olarak şehirdeki ulaşımı oldukça kolaylaştırıyor.

Kiralanan araçlar sayesinde Antalya Merkez’den de 26 km’lik mesafe ile 32 dakikalık yolculuk yaparak Antalya Beldibi’ne varış sağlanabiliyor. Ayrıca Antalya’ya 126 km’lik mesafelerde bulunan Isparta ve Burdur veya 483 km olan Mersin araç kiralama seçeneklerini değerlendirerek Beldibi’ne gidebilme imkanı bulunuyor. Tatil sonunda ise araç teslimler oldukça kolay şekilde gerçekleşiyor.

Antalya Beldibi’nde Araç Kiralama

Antalya Beldibi araç kiralama firmaları tarafından kullanıcılar için sunulan birbirinden farklı araba çeşitleri bulunuyor. Bu arabalar arasından zevke, yakıt çeşidine, kapasitesine, genişliğine veya modeline uygun şekilde tercih yapılabiliyor. Bu şekilde Antalya Beldibi’ne seyahat etmek isteyenler, bu kiralama firmaları sayesinde kendi isteklerine uygun araçlarla yolculuk sağlayabiliyor.

Sadece şehir veya ülke dışından gelenler için değil, ayrıca şehir içerisinde de yaşayan pek çok kullanıcı tarafından farklı konumlarda sağlanan Antalya Beldibi araç kiralama şirketleri hizmet konusunda geniş bir alanda yer alıyor. Antalya’nın merkezinden veya başka bir ilçesinden Beldibi’ne bu araçlarla uygun bütçeler üzerinden ziyaret yapmak mümkün.

Bu araç kiralama firmaları, Antalya uçak bileti veya Antalya otobüs bileti satın alarak şehre gelmiş olan misafirlere de oldukça büyük katkı sağlıyor. Toplu taşımalarla bu semtlerde tatile gelen ziyaretçiler, Antalya Beldibi günlük araç kiralama hizmeti ile kalacakları gün sayısına uygun şekilde araç kiralama imkanı oluşturuyor.

Antalya Beldibi Gezilecek Yerler

  • Antalya Beldibi ucuz araç kiralama fırsatları ile gidilebilecek yerlerden biri olarak Göynük Kanyonu öne çıkıyor. Beldibi’ne 8,5 km uzaklıkta bulunan bu kanyon, misafirlere farklı su sporları, rafting, trekking alanı ve birçok yeme içme alanı sunarak keyifli vakit geçirme imkanı sağlıyor.
  • Kemer ilçesine 19 km uzaklıkta yer alan Beldibi Mağarası ise, tekne turu ile yapılabilecek en keyifli aktivitelerden biri. Antalya Beldibi araç kiralama ile limanlara gidilerek bu tekne turlarına katılınabiliyor.
  • Beldibi Plajları da en çok ziyaret edilmesi gereken alanlardan birini oluşturuyor. Antalya Beldibi kiralık araba fiyatları ile uygun bütçe imkanlarıyla Beldibi semtinde bulunan birbirinden farklı plajda vakit geçirebilmek mümkün.


Antalya Beldibi Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız