Mall Of Antalya AVM Ucuz Kiralık Araçlar

  • Araç Modeli Günlük Fiyat
  • Kia Rio 758 ₺
  • Ford Tourneo Courier 788 ₺
  • Araç Modeli Günlük Fiyat
  • Seat Arona 1.191 ₺

Mall Of Antalya AVM

Mall of Antalya Araç Kiralama

Türkiye’de turizmin başkenti olarak bilinen Antalya, Akdeniz Bölgesi’nde yer alması sayesinde ılıman bir iklime sahip. Denize kıyısı olan bir şehir olmasının yegane avantajı olan yaz turizminde başı çeken illerden olan Antalya, tarihi ve kültürel geçmişiyle pek çok ziyaretçinin uğra yeri konumunda bulunuyor. Düden Şelalesi’nden arkeoloji parkına kadar pek çok gezi noktasına sahip bir şehir olan Antalya, tatil için de ideal bir şehir. Ekonomik hayatın turizm, ticaret ve tarıma dayalı olduğu Antalya hem yerleşmek için hem de gezmek için ideal bir merkez konumunda yer alıyor. 

Antalya, Akdeniz’in en büyük alışveriş merkezi olan Mall of Antalya’ya sahip bir şehir olarak ön plana çıkıyor. Kiralık aracınız ile gezip görebileceğiniz pek çok tarihi ve kültürel merkeze ev sahipliği yapıyor. Antalya’da bulunan Mall of Antalya, şehre bulunanların uğramadan geçmek istemediği merkezi bir alışveriş merkezi. Mall of Antalya araç kiralama işlemiyle de kolayca ulaşımı sağlanabilecek bir yer. Alışveriş merkezini ve Antalya’nın pek çok köşesini araç kiralayarak kolayca gezebilirsiniz.

Mall of Antalya’ya Nasıl Gidilir?

Mall of Antalya ile gideceğiniz muhtemel yerler arası mesafeyi de bilmenizde fayda bulunuyor. Mall of Antalya’ya havalimanından ulaşımı hızlı şekilde gerçekleştirmeniz oldukça mümkün. Antalya uçak bileti alarak hava yolu ile şehre vardıktan sonra Mall of AVM’ye kiralık aracınız ile havalimanından yaklaşık 5 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Eğer Antalya otobüs bileti alarak şehre otobüs ile gelmeyi tercih ettiyseniz veya Mall of Antalya’dan otogara gitmek istiyorsanız da yine kiralık aracınız imdadınıza yetişiyor. Mall of Antalya’nın yaklaşık 13.9 kilometre uzağında bulunan Antalya Otogarı’na ise yine kiralık aracınızı kullanarak 20 dakikada gelebilirsiniz. Bunun yanı sıra yakın şehirlerden de araç kiralayabilirsiniz. Örnek olarak, Mersin araç kiralama firmalarından kiralanan araçlar ile de kolay bir şekilde ulaşım sağlanabiliyor.

Antalya’da dilediğiniz her noktaya kiralık aracınız ile ulaşmanız mümkün. Antalya araç işlemi ile seyahatinizi kolay ulaşılabilir hale getirebilirsiniz. Mall of Antalya’ya kiralık aracınızı kullanarak dilediğiniz noktadan kolayca ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Mall of Antalya’da Araç Kiralama

Sezonluk tatil bölgelerinde önemli bir ihtiyaç olan araç kiralama işlemi Mall of Antalya araç kiralama firmaları ile mümkün hale geliyor. Araç kiralama firmalarından size uygun kiralama paketini seçerek seyahatinize konfor, sigorta ve benzeri seçenekleri ekleyebilirsiniz. Mall of Antalya’da direkt olarak aracınızı kiralayabilir ve kiralık aracınızla tüm Antalya’yı dilediğiniz gibi gezebilirsiniz. Antalya’ya otobüs veya uçak ile ulaştıktan sonra kiraladığınız aracınızı kullanarak şehirde tatil turunuza kolay ve konforlu şekilde devam edebilirsiniz. Mall of Antalya’da bulunan araç kiralama şirketleri ile kiralama işlemini kolay ve hızlı şekilde tamamlayabilirsiniz. Kiralık aracınızı teslim aldıktan sonra tüm Antalya’yı dilediğiniz gibi gezebilir, kendi aracınızla seyehat ediyormuş hissini kiralık aracınız ile de yaşayabilirsiniz. 

Mall of Antalya Yakınında Gezilecek Yerler

Mall of Antalya’yı gördükten sonra AVM çevresinde gezintiye çıkmak isterseniz aşağıda yer alan merkezleri değerlendirebilirsiniz.

  • Türkiye’nin en uzun kumsalı olarak bilinen Lara Plajı!nı gezebilir ve burada denize girebilirsiniz. Mall of Antalya’ya yaklaşık 15 kilometre uzaklıkta bulunan Lara Plajı!na kiralık aracınız ile ortalama 18 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Mall of Antalya’ya 8.7 kilometre mesafede bulunan Düden Şelalesi de doğal güzelliğiyle görülmeyi bekliyor. Kiralık arabanız ile yaklaşık 15 dakikada ulaşım sağlayarak bu doğa harikasını görebilirsiniz.

Mall of Antalya Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kiralık aracınız ile Antalya turuna geçmeden önce Mall of Antalya hakkında bilmeniz gereken birtakım özellikler bulunuyor.

  • Akdeniz bölgesinin en büyük alışveriş merkezi olan Mall of Antalya içerisinde her şey mevcut. Alışveriş yapabileceğiniz çeşitli giyim ve eşya mağazalarının yanı sıra yemek yenebilecek güzel restoranlara da sahip bir AVM olan Mall of Antalya’da sinema da bulunuyor. Antalya gezisine güzel bir film arası vermek için burada yer alan sinemayı kullanabilirsiniz.
  • Mall of Antalya araç kiralama fiyatları seyahatinizi sizin için uygun bütçe dostu hale getiriyor. Mall of Antalya’da geçireceğiniz dolu bir günün ardından şehri gezmeye çıkabilirsiniz. 
  • Mall of Antalya yakınlarında pek çok otel, restoran ve kafe bulunuyor. Eğer alışveriş merkezi yakınlarında konaklamak isterseniz havalimanına da oldukça yakın konumda bulunan AVM yakınlarında geceyi geçirebilirsiniz.

Mall Of Antalya AVM Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız