Antalya Kepez Ucuz Kiralık Araçlar

  • Araç Modeli Günlük Fiyat
  • Fiat Linea 965 ₺
  • Araç Modeli Günlük Fiyat

Antalya Kepez

Antalya Kepez Araç Kiralama

Türkiye ve turizm kelimeleri yan yana geldiği zaman hiç şüphe yok ki akla ilk gelen illerimiz arasında Antalya yer alıyor. Akdeniz’in imkanları ve şehir turizm konusundaki olanakları sayesinde Antalya, kelimenin tam anlamıyla bir cazibe merkezine dönüşüyor. Antalya’nın beş merkez ilçesinden biri olan Kepez, denize kıyısı olan ilçeler arasında yer almasa da birçok olanağa sahip. Bu olanaklar içinde turizm faaliyetleri de bulunuyor. Bunların ilk sırasında ise Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali yer alıyor. Bu nedenle otobüs yolculuğunu tercih ederek ilçeye rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kepez, ayrıca Antalya Havalimanı’na da son derece yakın. Kepez ve havalimanı arası 18 km. Kepez’e ulaşım sağlamak için hava yollarını da tercih edebilirsiniz. Yolculuğunuzun ardından Antalya Havalimanı araç kiralama seçenekleriyle yaklaşık olarak yarım saatte Kepez’e varabilirsiniz. Antalya Kepez’e ulaşmanın bir diğer yolu ise şahsi aracınızla seyahat etmek ya da araç kiralamak! Örneğin; Isparta araç kiralama seçenekleriyle Kepez’e gelebilirsiniz. Kepez ve Isparta arasının 120 km olduğunu hatırlatalım. Ayrıca sadece çevre illerden gelmek için değil, ilçe ve civarında gezmek için de Antalya Kepez araç kiralama seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Antalya Kepez Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Antalya Kepez araç kiralama şirketleri tarafından sunulan imkanları değerlendirip, ilçenin keyfini çıkartmaya başlamadan önce size bazı bilgiler verelim. Antalya Kepez, bünyesinde birçok olanağa yer veriyor. Bu olanakların ilk dikkat çekeni kentin şehirlerarası otobüs terminalinin Kepez’de yer alması. Otobüs terminali ile birlikte Kepez, Antalya Havalimanı’na da fazlasıyla yakın bir lokasyonda bulunuyor. Kepez ve Antalya Havalimanı arası sadece 18 km. Antalya Kepez kiralık oto opsiyonlarından istifade ederek havalimanına 15-20 dakika ulaşmanız çok kolay!

Antalya Kepez, merkezi bir konumda bulunmasının dışında kentin turizm ilçelerine olan yakınlığıyla dikkat çekiyor. Antalya Kepez, Konyaaltı ve Muratpaşa ilçelerine de komşu… Antalya Kepez oto kiralama alternatiflerini değerlendirerek, ilçeden bu turizm ilçelerine rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Müzeler açısından zengin seçenekler de sunan Antalya Kepez, Türkiye’nin en büyük ikinci Atatürk Maskı’na da ev sahipliği yapıyor. Kepez ayrıca Antalya’nın merkezine de 12-13 km’lik bir uzaklıkta yer alıyor.

Antalya Kepez’e Nasıl Gidilir?

Antalya Kepez ulaşım olanakları bakımından son derece zengin bir bölge olarak dikkat çekiyor. Bu kapsamda Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali dahi ilçenin sınırları içerisinde konumlanıyor. Türkiye’nin birçok noktasından ilçeye gelmek için çoğu kez Antalya Kepez otobüs bileti satın almak yeterli gelebilir.

Otobüs yolculuğu dışında Antalya Kepez’e seyahat etmenin başka bir alternatifi de havayollarına yönelmek. İlçe, Antalya Havalimanı’na sadece 18 km’lik bir uzaklıkta yer alıyor. Havalimanına geldikten sonra çeşitli yollarla ilçenin merkezine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz ulaşımınızı hızlandırmak için rent a car firmalarından araç teslim alabilirsiniz. Eğer çevre kentlerden Kepez’e seyahat ediyorsanız, ulaşım için araç kiralamak sizin için daha cazip daha konforlu olabilir. Örneğin; Muğla araç kiralama yöntemlerinden istifade ederek Antalya Kepez’e ulaşabilirsiniz.

Antalya Kepez ve Muğla arasının 300 km olduğunu belirtelim. Muğla’dan araç kiralayarak Antalya Kepez’e 3-4 saat arasında ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca birçok gezilecek yere ev sahipliği yapan ve gözde turizm noktalarına yakın olan ilçede gezmek için de Antalya Kepez araba kiralama opsiyonlarını değerlendirmeye alabilirsiniz.

Antalya Kepez’de Araç Kiralama

Antalya Kepez araç kiralama firmaları bölgede oluşan yoğun talebi karşılayabilmek ve daha iyi bir hizmet sunabilmek adına aralıksız mesai harcıyor. Birbirinden farklı araç kiralama opsiyonları sunan firmalar, müşterilerine geniş bir marka ve model alternatifi tanıyan portföyleriyle de hitap ediyor. Firmalar böylelikle müşteri ağını genişletiyor, farklı bütçelere de ulaşabiliyor.

Bununla birlikte firmaların Antalya Kepez kiralık araba fiyatları da farklılık arz ediyor. Bu noktada yapacağınız marka ve model seçimi büyük önem taşıyor. Fiyatlar açısından marka ve model seçimini ise yakıt türü ve şanzıman alternatifleri arasında yapacağınız tercihler takipler ediyor. Bu tercihlerin dışında kiralanacak aracın donanım paketi de fiyatlara etki edebiliyor. Antalya Kepez araç kiralama fiyatları adına önem taşıyan bir başka unsur ise kiralama süresi… Kiralama süresini, ihtiyaçlarınız doğrultusunda uzun tutarak daha karlı bir konuma yerleşme şansı yakalayabilirsiniz. Ayrıca araç kiralama firmalarının kampanyalarından istifade ederek de ucuz araç kiralama fırsatı elde edebilirsiniz.

Antalya Kepez’de Gezilecek Yerler

Antalya Kepez, çeşitli olanaklarıyla birlikte önemli yerlere ev sahipliği yapan ve gezilecek yerler bakımından zenginlik vadeden bir bölge olarak biliniyor.

  • Düden Şelalesi, Kepez denildiği zaman belki de ilk akla gelen yerlerden birisi… Muhteşem bir doğal güzellik sunan Düden Şelalesi’nin büyüleyici atmosferinden etkileneceksiniz. Düden Şelalesi, Kepez merkezden 6,5 km uzaklıkta yer alıyor. Şelaleye ulaşmak için Antalya Kepez kiralık araç seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.
  • Antalya Hayvanat Bahçesi, 100’den fazla hayvan türüne ev sahipliği yapıyor. Eğlenceli ve ilginç bir zaman geçirmek istiyorsanız Antalya Hayvanat Bahçesi'ni listenize ekleyebilirsiniz. Hayvanat bahçesi ve Kepez merkezi arası ise yaklaşık 17 km. Buraya gitmek için de Antalya Kepez kiralık araba opsiyonlarına yönelebilirsiniz.
  • Kepez Kent Ormanı, Antalya’nın akciğeri konumunda bulunmasıyla dikkat çekiyor. Piknik ve doğa yürüyüşleri yapmaya olanak tanıyan Kepez Kent Ormanı, kalabalıktan kaçmak isteyenler için biçilmiş kaftan! Kepez merkezden uzaklığı ise 12-13 km.
  • Vakıf Zeytinliği, Antalya’nın bir başka oksijen deposu olarak öne çıkıyor. Ciddi derecede zeytin üretimine imkan veren Vakıf Zeytinliğinin Kepez’e uzaklığı ise 10 km civarında.

Antalya uçak bileti sayesinde hızlı ve konforlu bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz.

Antalya Kepez Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız