Audi A3

Audi A3 Araç Kiralama

Audi firması ilk olarak 1996 yılında A3 modelini piyasaya sunarak premium kompakt sınıf aracın öncülüğünü yapmaya başlıyor. 2005 yılında teknolojinin gelişmesi ile birlikte kompakt sınıf aracını makyajlı kasa tasarımı ile birleştirerek Sportback kasa tipi ile kullanıcılara sunuyor. Geniş iç hacmi, konforlu ve şık tasarımı ile her dönem en popüler seçeneklerden biri oluyor. Teknik özellikleri, konforu arttıran fonksiyonlarının yanı sıra motor hacmi, vites çeşitliliği ve yakıt kullanımı gibi özellikler fiyatlarda belirleyici oluyor. Kiralık Audi A3 fiyatları da yine bu tür özelliklere bağlı olarak farklılık gösteriyor. Audi A3 araç kiralama işlemi yapmadan önce aracın teknik özelliklerini dikkate alarak kendinize uygun modeli seçebilirsiniz.


Audi A3 Genel Tanıtımı

Alman bir marka olan Audi, A3 serisi ile kullanıcılarına daha estetik ve konforlu bir araç deneyimi sunuyor. 

  • Güçlü ve dinamik bir görüntüsüne sahip olan Audi A3, yakıt tasarrufu ile bütçe dostu araçlar arasında yer alıyor. 
  • Serisine bağlı olarak 3 ya da 5 kapılı olarak tasarlanıyor. 
  • Kişi sayısına ve kullanım amacına göre tercih etmeniz mümkün oluyor. 
  • Son teknoloji ile üretilen audi A3 modeli sunduğu otomatik vites ile uzun yolculuklarınız için ideal araç sınıfları arasında yer alıyor. 

Ucuz Audi A3 kiralama işlemleriniz için araç kiralama firmalarının sunmuş olduğu teklifleri inceleyerek bütçenize uygun modeli tercih edebilirsiniz. 


Audi A3 Donanım Paketi Özellikleri

Audi A3 modelleri arasında yer alan Sedan 1.5 FSI, Sportback 1.0 TFSI ve Sportback 1.5 TFSI serileri, farklı özellikleri ile öne çıkıyor. Audi A3 modelinin bütün serilerinde yakıt türü olarak benzin kullanılıyor. 3 kapılı ve 5 kapılı modellerinde ise 7 ileri otomatik vites bulunuyor. 3 kapılı modelleri genellikle daha spor bir görünüm isteyenlerin tercihi olurken 5 kapılı modelleri her yaştan kullanıcıların tercihleri arasında yer alıyor. Geniş iç hacmi ve bagaj hacmi ile uzun yolculuklarda kolaylık sağlarken kalabalık aileler için de ideal bir seçenek oluyor. Şehir dışından ya da yurt dışından hava yolu ile ulaşım sağlayan kişiler havalimanı Audi A3 kiralama şirketlerinden fiyat bilgisi alabiliyor ve kiralama işlemini başlatabiliyor.