BMW 5.20


BMW 520 Araç Kiralama

Şık, hızlı ve güvenli denince akıllara ilk başta gelen markalardan biri olan BMW, sürücülere oldukça farklı deneyimler sunuyor. Hem araç tasarımı hem de motor yapısı nedeniyle otomobil konusunda adından sıkça söz edilen Alman markalarının arasında bile daha farklı bir konumda olan BMW, farklı araç ve modellerle sürücülerin ilk tercihlerinden biri. BMW 520 ise şık görünümünün yanı sıra konfor sunan özellikleri ile araç kiralanırken düşünülen ilk modellerden biri. 100 km boyunca şehir içinde 8,7 litre, şehir dışında ise 5,5 litre yakıt tüketimi ile öne çıkan BMW 520, seyahat keyfinizi artıran farklı özelliklere de sahip. Ucuz BMW 520 kiralama seçeneklerini değerlendirerek sektörün önde gelen modellerinden birinde seyahat etme şansını yakalayabilirsiniz.


BMW 520 Genel Tanıtımı

Comfort ve Premium donanım seçenekleri ile sunulan BMW 520; Modern Line, Luxury Line ve M Sport olmak üzere 3 farklı modelde sürücülerin beğenisine sunuluyor. Yüksek kalite iç ve dış donanımı ile kiralık BMW 520 fiyatları değişkenlik gösterirken sürüş deneyimi açısından sağladığı katkı nedeniyle sürücülerin ilk düşündükleri modellerden biri oluyor. Seyahat sırasında teknolojiden uzak kalmamanızı sağlayan BMW 520 ile seyahatleriniz daha eğlenceli hale geliyor. Sürüş kolaylığı sağlayan direksiyon ve fren sistemleri ile aynı zamanda seyahatin daha güvenli olmasını da sağlıyor. Siz de bu aracın avantajlarını deneyimlemek için seyahatiniz boyunca BMW 520 modellerinden birini kiralayabilirsiniz.


BMW 520 Donanım Paketi Özellikleri

Yıllardır sevilen ve imza olmuş bir stile sahip olan BMW, bu modeli ile stiline yeni özellikler ekliyor. 

  • İç mekan konusunda oldukça modern bir tasarım sunarken ergonomik ve konforlu bir yolculuk sağlıyor. 
  • Aracın ses sistemi de eğlenceli bir deneyim için oldukça yeterli ve kaliteli müzik dinleme imkanı sunuyor. 
  • Aracın koltuk arkalarında bulunan ekran ise yolcuların seyahat esnasında daha kişisel bir alana sahip olmalarını da sağlıyor. 

Siz de bu avantajlardan yararlanmak ve seyahat deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarmak isterseniz ofislerle iletişime geçebilir ya da havalimanı BMW 520 kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.