Renault Clio

Renault Clio Araç Kiralama

Renault firması ilk olarak 1990 yılında Clio modelini piyasaya sunarak rakamlar ile modellemenin yanı sıra isim uygulamasına geçerek bir devrim başlattı. Dünya’nın en çok tercih edilen araçlarından biri olan Renault Clio modelleri teknolojinin gelişmesi ile birlikte geçmişten günümüze kadar teknik özellikleri ve boyutları artmaya devam ediyor. Üretim sıralarına, motor hacimlerine, yakıt kullanımına, vites çeşitlerine, kapı sayısı gibi teknik özelliklerinin farklılıklarına göre fiyat farklılıkları oluşuyor. Kiralık Renault Clio fiyatları modellerinin farklılıklarına göre ve fonksiyonlarının artmasından kaynaklı olarak fiyatları azalıyor ya da artıyor. Renault Clio araç kasasının farklı tasarıma sahip olması ve iç kapasitesinin farklı olması gibi unsurlara göre Renault Clio modellerinden birini kiralamak için tercih edebilirsiniz. 

Renault Clio Genel Tanıtımı

Fransız bir marka olan Renault firması Clio serisi ile kullanıcıların daha konforlu bir yolculuk deneyimi yaşamalarını sağlıyor. Aynı zamanda yakıtta ekonomi sağlayan ve bütçe dostu olarak en çok kiralanan araçların yanında yer alıyor. Genellikle 5 kapılı olarak tasarlanmış olan Renault Clio modellerinden kendinize uygun olan serisini kiralayabilirsiniz. Benzin veya dizel olarak yakıt kullanımı olan Renault Clio araçların ikisi de yakıttan tasarruf etse de dizel olan araçlar yakıtı daha az kullanıyor. Ucuz Renault Clio kiralama yapacak kişiler için firmaların verdikleri teklifleri inceleyerek karşılaştırma yapılabilir.

Renault Clio Donanım Paketi Özellikleri

Renault Clio modelleri arasında Joy, Touch ve Icon serisi ile araç kiralama esnasında donanımlarını karşılaştırma yapabilirsiniz. 

  • Renault Clio Joy serisinde motor gücü 65, Touch serisinde 90 ve Icon serisinde 90 beygir olarak adlandırılıyor. 
  • Genellikle Joy serisinde manuel vites ile kullanılırken; Touch ve Icon serisinde tercihe göre manuel veya otomatik vites kullanabilirsiniz. 
  • 5 kapı olarak tasarlanan modelleri genellikle çekirdek aileler için konforlu ve rahat bir yolculuk olanağı sağlıyor. 

Kalabalık aileler için bagaj genişliği önemli faktörler arasında bulunuyor. Şehir dışı yada ülke dışından gelen kişiler için havalimanlarında bulunan, havalimanı Renault Clio kiralama şirketlerinden fiyat bilgisi için yardım alabilirsiniz. Özellikle son model olarak çıkan bütün Renault Clio araçlarında klima özelliği ile sıcak yaz günlerinde serin bir yolculuk geçirmenizi sağlıyor.