Ford Tourneo Custom

Ford Tourneo Custom Araç Kiralama

Ford, yeni çıkarmış olduğu Tourneo Custom ile kullanıcılara daha konforlu kullanım deneyimi sunuyor. 2012 yılında üretilmeye başlanan Ford Tourneo Custom araç modeli hafif ticari araç modelleri arasında yer alıyor. İç tasarımında bulunan ince ayrıntıları ile keyifli bir yolculuk yapmanızı sağlıyor. Sürücü destek sistemi ile özellikle uzun yolculuk esnasında daha kendinizi daha güvende hissetmenizi amaçlıyor. Dinamik Tork Kontrol Sistemi ve yokuş kalkış sistemi bulunan Ford Tourneo Custom aracı, ailenizle ve sevdikleriniz ile keyifli yolculuk deneyiminizi destekliyor. Kiralık Ford Tourneo Custom fiyatları fonksiyonel özelliklerine bağlı olarak artabiliyor ya da azalabiliyor. 


Ford Tourneo Custom Genel Tanıtımı

ABD’ye ait bir marka olan Ford, 2012 yılında yarı ticari sınıfında yer alan Tourneo Custom aracını üreterek daha konforlu bir sürüş keyfi yaşamanızı sağlıyor. Etkileyici tasarımı ile göze hitap eden Ford Tourneo Custom aracı aynı zamanda konforlu bir sürüş deneyimi yaşamanız için birinci sınıf yol tutuşu bulunuyor. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte yeni modeller ve özellikler eklenen Ford Tourneo Custom, üstün güç performansı ve yakıt tasarrufu ile dikkat çekiyor. Fonksiyonları ve yapısı ile özellikle geniş aileler ve arkadaş grupları için ideal bir araç oluyor. Siz de dilerseniz kalabalık gezileriniz için uygun Ford Tourneo Custom kiralama seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.


Ford Tourneo Custom Donanım Paketi Özellikleri

Ford Tourneo Custom modelleri, L2H1 ve L1H1 olarak ayrılıyor. Aralarında çok da büyük bir fark olmasa dahi genellikle beygir gücü olarak sınıflandırılıyor. 130 HP beygir gücü ve 185 HP beygir gücü olarak aralarında fark bulunuyor. Yarı ticari olarak adlandırılan Ford Tourneo Custom, 6 ileri vitesi ve akıllı hız sınırlandırıcısı ile özellikle uzun yol seyahatlerinde keyifli bir deneyim sunuyor. Adaptif hız kontrol sistemi ile önde bulunan araçla mesafesini koruyarak hızı düşürebiliyor. Geri görüş kamerası bulunan modelde orta konsolda yer alan bölümden rahatlıkla arabayı park etmenizi sağlıyor. Trafik levha tanıma sistemi ile maksimum hız sınırını belirterek trafik cezası yemenizin önüne geçiyor. Ford Tourneo Custom, kalabalık gruplar ve bagajı çok olan kişiler için ideal bir seçenek oluyor. Özellikle havalimanlarında bulunan araç kiralama firmaları 7 gün 24 saat hizmet verdiği için havalimanı Ford Tourneo Custom kiralama işlemlerinizi henüz uçağa binmeden rezervasyon yaparak hemen kiralama yapabilirsiniz. Böylece konforlu bir şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.