BMW 520i

BMW 520i Araç Kiralama

Dinamik silüeti ve sadeleştirilmiş tasarımıyla göz dolduran BMW 520i, yolculuklarınızın konforlu geçmesini sağlayan özelliklere sahip oluyor. Şık dış tasarımının yanı sıra işlevsel iç tasarımı ile de beğenileri kazanan bu araç, benzersiz bir sürüş keyfi sunuyor. 50. yıl özel logosu ile önde, arkada ve jant göbeklerinde estetik bir görüntüyü beraberinde getiriyor. Sürüş asistan sistemleri sayesinde bilmediğiniz şehirlerde bile kaybolmadan gezmenizi sağlayacak BMW 520i, araç kiralama için ideal bir seçenek olarak karşınıza çıkıyor. Şehirlerdeki havalimanı BMW 520i araç kiralama alternatifinin sıklıkla tercih edildiği yerler oluyor. Ayrıca şehir içerisindeki çeşitli merkezlerde de araç kiralama ofislerinden bu aracı kiralamanız mümkün oluyor. Obilet.com’da bütçenize uygun BMW 520i kiralama teklifini kolayca bularak eşsiz bir yolculuğun kapılarını aralayabilirsiniz.

BMW 520i Donanım Paketi Özellikleri

  • 226 km/sa maksimum hızı ile yüksek performansı sizlerle buluşturan BMW 520i, 1597 cm3 silindir hacmine sahip oluyor.
  • TwinPower teknolojisine sahip olan turbo dört silindirli benzinli motoru ve 8 ileri otomatik şanzımanı ile sorunsuz bir kullanımı beraberinde getiriyor.
  • 68 litre depo hacmi sayesinde özgürce seyahat etmenizi sağlıyor. Şehir içerisinde 100 kilometrelik yol boyunca 8.7 litre yakıt tüketen bu aracın şehir dışında 5.5 litre yakıt tükettiği görülüyor.
  • 156 gr/km karbondioksit emisyon değerine sahip olan araç, deri koltukları ile kullanıcıları etkilemeyi başarıyor.
  • Harman Kadron ses sistemi ve kablosuz bağlantı noktaları ile sevdiklerinizle birlikte eğlenceli bir yolculuk geçirmenize imkan tanıyan BMW 520i, çok fonksiyonlu koltukları ve emniyet kemerleri ile de konforunuzdan ödün vermiyor.
  • Beş kişi için uygun oturma alanına sahip olan bu araç, dört kapısıyla güvenli giriş ve çıkışları sağlıyor.
  • Tek bir tuşla çalıştırılabilen klima sistemi, hem sıcak hem de soğuk havalarda kurtarıcınız oluyor. Sunduğu donanım paketi özellikleri ile sorunsuz bir kullanım sunan BMW 520i, tercih edebileceğiniz kiralık araç alternatifleri içerisinde ön plana çıkıyor.

Kiralık BMW 520i fiyatları ve farklı araç kiralama şirketleri tarafından sunulan teklifleri incelemek için obilet.com’a göz atabilir, bütçenize uygun fiyatlarla araç kiralamanın keyfini çıkarabilirsiniz.