Skoda Rapid

Skoda Rapid Araç Kiralama

Skoda Rapid 2012 yılından itibaren üretilen bir model olarak alıcılarına sunuluyor. Skoda araçları için sürücü güvenliği ciddi önem arz ediyor. Bu sebeple üretilen her araç standart olan NCAP güvenlik testlerini tam anlamıyla geçecek şekilde üretiliyor. Skoda Rapid modelinde ise Elektronik Stabilite Kontrolü standart olarak sunuluyor ve 6 hava yastığı ile destekleniyor. Bu sistem, aracın kayma gibi riskli durumlarını sürücünün kontrol altında tutabilmesini sağlıyor. Aynı zamanda ABS, ASR programları ile tekerleklerin patinaja düşmesinin ve kilitlenmesinin önüne geçiyor. Kiralık Skoda Rapid fiyatları, aracın sahip olduğu özelliklere göre değişkenlik gösteriyor.


Skoda Rapid Genel Tanıtımı

Skoda markası, Çek Cumhuriyeti’ne ait olmakla beraber uzun yıllardır otomobil üretimi yapıyor. Skoda’nın birçok aracında olduğu gibi Rapid model otomobillerinde de sürücü ve yolcu güvenliği adına kaza ya da kayma durumlarına karşılık birçok önlem alınıyor. Bunun yanı sıra araç içinde bulunan saklama alanları ile eşyalarınızı rahatlıkla depolayabilmenizi amaçlıyor. Multimedya cihaz tutucusu, şişe tutucuları ve aydınlatmalı ve klimalı torpido gözüne sahip olan Skoda Rapid hem sürücü hem de yolcunun konforunu düşünerek üretim yapıyor. Araç içinde bulunan ön yolcu koltuğu altında şemsiye bulundurma, çöp kutusu ve kart tutucusu özellikleri sayesinde akılcı çözümlere odaklanılıyor. Uygun Skoda Rapid kiralama yapmak isteyen müşteriler için birçok firmadan fiyat alarak bütçenize uygun olanı tercih etme imkanınız bulunuyor.


Skoda Rapid Donanım Paketi Özellikleri

Skoda Rapid modelleri Skoda Rapid 1.0 TSI DSG, Skoda Rapid 1.4 tsı Style DSG, Skoda Rapid Spaceback 1.0 TSI Dynamic DSG, Skoda Rapid Spaceback 1.0 Style DSG ve Skoda Rapid Spaceback 1.4 ,TDI Style DSG donanım paketleri şeklinde sunuluyor. Skoda Rapid Spaceback 1.4 TDI Style DSG modelinde motor gücü 90 iken Skoda Rapid 1.4 TDI Style DSG modellerinde 95 beygir olarak üretiliyor. Kıyaslama yapılan iki modelde de 7 ileri otomatik vites tipi tercih ediliyor. Özellikle Skoda Rapid 1.4 TDI Style DSG paketinin bagaj genişliğinin fazla olması da kullanım tercihi sebepleri arasında yer alıyor. Havalimanı Skoda Rapid kiralama fırsatları için firmaların kampanya ve kiralama koşullarını inceleyebilir, kendinize ve yol arkadaşlarınıza uygun seçeneği bulabilirsiniz.