Kia Stonic

Kia Stonic Araç Kiralama

Kia Stonic, 2017 yılından beri üretimine devam edilen SUV tipi araç olarak karşınıza çıkıyor. Hızlı ve canlı anlamlarına gelen model, ismini aracın özelliklerinden alıyor. Hoş görünümü ve sahip olduğu birçok alt modeli ile çeşitli kullanıcıların ihtiyaçlarını görebiliyor. SUV tipi araç sevenlerin sıkça tercih ettiği bu model üretilmeye başladığından beri birçok yenilik ve gelişme ile kendini güncelliyor. Kiralık Kia Stonic fiyatları aracın modeli, donanım özellikleri, motor hacmi ve vites tipi gibi pek çok seçeneğe bağlı olarak araç kiralayan firmalar arasında farklılık göstermeye devam ediyor.

Kia Stonic Genel Tanıtımı

Kia, Güney Kore’nin ilk bisiklet ve otomobil üreticisi olarak biliniyor. Gelişen teknoloji ile birlikte birçok modeli de piyasaya süren Kia, Stonic modelini üretirken bu gelişmeleri de göz önünde bulunduruyor. Geniş dokunmatik ekranlı eğlence paneli ile yolculuk esnasında müzik dinleyerek keyifli dakikalar geçirmenize olanak veriyor. Yeni özelleştirilmiş dijital gösterge paneli ve renk, döşeme tercihlerini kullanıcılarına bırakıyor. Otomatik, düz ve yarı otomatik vites seçenekleri ile sunulan model kullanıcının rahatlığı düşünülerek tasarlanıyor. Günden güne değişen bu modelin teknik anlamda konforlu, keyifli ve çok donanımlı bir dizi yenilik ile kullanıcı karşısına çıkıyor. Tüm bu özellikleri nedeniyle her dönem tercih edilen araçlardan biri oluyor. Araç kiralama firmaları ile iletişime geçerek en ucuz Kia Stonic kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. 


Kia Stonic Donanım Paketi Özellikleri

Her yıl farklı tasarımlarını kullanıcıları buluşturan Kia’nın Stonic modeli için de birçok paketi bulunuyor. Bunlardan bazıları Kia Stonic 1.0 Cool, Kia Stonic 1.0 Elegance DCT, Kia Stonic 1.2 Cool, Kia Stonic 1.4 Business AT, Kia Stonic 1.4 Cool AT, Kia Stonic 1.4 Elegance AT ve Kia Stonic 1.4 Prestige AT olarak sıralanıyor. Kia Stonic 1.0 Cool serileri motor hacmi 100 beygir, 6 ileri düz vites benzinli modeller iken Kia Stonic 1.2 Cool serileri ise 84 beygir gücü, 5 ileri düz vitese sahip olan modeller olarak sınıflandırılıyor. Renkli iç dizaynı ve sahip olduğu teknolojik imkanları ile konforlu bir yolculuk yapmak için kendinize uygun Kia Stonic model aracı tercih edebilirsiniz. Şehir ya da ülke dışından geliyorsanız firmaların havalimanı Kia Stonic kiralama hizmetinden faydalanmak için ofislerden yardım alabilir ya da telefon ile bilgi alarak havalimanından aracınızı teslim alarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.