Audi Q2

Audi Q2 Araç Kiralama

Audi Q2 modelinin üretimine 2016 yılında başlanıyor. Audi Q2 küçük sınıf lüks SUV tipi araç olarak kategorize ediliyor. Etkileyici, güçlü tasarımı ve teknolojik birçok özelliği ile Q2 dinamik süspansiyon imkanı ile sunuluyor. İsteğe bağlı adaptif sürüş asistanı ve yenilikçi direksiyonu ile sürücüsüne eğlenceli ve konforlu bir yolculuk fırsatı sağlıyor. Üretimine başlandığı tarihten itibaren birçok yeniliğe uğrayan güçlü ve yeni tasarımları ile dikkat çeken bu model, rahatlığı ve geniş iç dizaynı ile göz dolduruyor. Kiralık Audi Q2 fiyatları araç özelliklerine göre değişirken, Audi Q2 modelleri seyahatler için en ideal seçeneklerden oluyor.


Audi Q2 Genel Tanıtımı

Almanya’ya ait olan Audi markası, Q2 modelini kullanıcılarına birçok teknolojik özelliği ile sunuyor. Yenilikçi teknolojisi ve güçlü sürüşü ile dikkat çeken Audi Q2, direksiyon başındaki sürücünün eğlenceli vakit geçirerek yolculuk etmesini sağlıyor. Adaptif sürüş özelliği bulunan modelde aktif şerit yardımcısı imkanı ile sürücünün hız sabitleme sistemini rahatlıkla kullanabilmesine imkan tanıyor. Aynı zamanda bu özellik ile aracın şerit içinde kalmasına da yardımcı oluyor. Birçok renk ve jant seçeneği ile farklı tasarımlar oluşturmanızı sağlıyor. Audi Q2 araç içinde deri koltuk ve LED ışıklandırma ile kullanıcısının gözüne hitap etmeyi başarıyor. Geniş bagaj hacmine sahip olan bu model talep üzerine elektrik ile bagaj kapağını açıp kapatabilme özelliği de bulunduruyor. Tüm bu özellikleriyle Audi Q2, araç kiralama noktasında sıklıkla tercih edilen bir model oluyor. Uygun Audi Q2 kiralama işlemleri için farklı firmalardan fiyat bilgisi alabilirsiniz.


Audi Q2 Donanım Paketi Özellikleri

Audi Q2 modelleri 1.5 TFSI ve 1.6 TDI olacak şekilde iki çeşit donanıma sahip olarak satışa sunuluyor. Audi Q2 1.5 TFSI serilerinde motor gücü 150 beygir gücünde, 1.6 TDI serilerinde ise 116 beygir gücüne sahip olacak şekilde sınıflandırılıyor. Audi Q2 modelinin dizel ve benzinli seçenekleri bulunuyor. Karşılaştırılan bu iki modelde de 7 ileri otomatik vites tipi kullanılıyor. Güçlü sürüşü, geniş hacme sahip oluşu ve eğlenceyi de içinde barındıran Audi Q2, kullanıcılarına konforlu olduğu kadar keyifli bir yolculuk imkanı da sunuyor. Audi Q2 modelleri birçok şirket tarafından kiralanıyor. Özellikle havalimanlarında hizmet veren firmaların filosunda yer alan araç, rahat bir yolculuk için ideal tercih oluyor. Havalimanı Audi Q2 kiralama fırsatlarından faydalanarak konforunuza ara vermeden yolculuğunuza devam edebilirsiniz.