Hyundai Accent Blue

Hyundai Accent Blue Araç Kiralama

Uzun yol oto kiralamaları için sedan araçların tercih edilmesi pek çok açıdan avantaj sağlıyor. Temelinde genişlik ve konfor yatmasının yanı sıra güçlü bir motor kuvveti sayesinde uzun yolu nispeten kısaltmak da kolaylaşıyor. Bu bakımdan Hyundai Accent Blue modelleri oldukça uygun bir tercih skalası içerisinde yer alıyor. Araç özellikleri değerlendirilirken kiralık Hyundai Accent Blue fiyatları da göz önüne alındığında fiyat performans ürünü olduğu görülüyor.

Hyundai Accent Blue Araç Kiralama Avantajları

Hyundai Accent Blue aracını kiralayarak birçok avantajı bir arada yaşayabiliyorsunuz:

  • Dört kapılı beş koltuğa sahip araç aile kullanımına da uyum gösteriyor.
  • Otomatik vites olmasına bağlı olarak da kullanımı kolay ve şehir içi ya da şehir dışı için uyumlu bir yapı gösteriyor.
  • Dizel yakıt ile çalışan otomatik model ortalama olarak 4.4 litre yakıt tüketiyor.
  • Bu doğrultuda da oldukça ekonomik olduğu görülüyor. Aynı zamanda atik bir araç olarak 10 saniyede 100 km hıza ulaşabiliyor.
  • Kiraladıktan sonra araç içerisinde dilediğiniz şarkıyı dinlemenizi sağlayacak farklı aygıtlar bulunuyor.
  • USB yanı sıra bluetooth bağlantısı da gerçekleştirilebiliyor.
  • Aynı zamanda SD kart takılma özelliği de bulunuyor.
  • Otomatik klima ve deri direksiyon simidi özelliği ile konforu sunmayı da ihmal etmiyor. Ekonomik yapısı ile tek depoda 1.100 km mesafe götürebilmesine bağlı olarak uzak mesafeler için hem kullanışlı hem ekonomik bir araç tercihi oluyor.
  • Ekonomik olduğu kadar güvenli bir araç olması da ANCAP güvenlik testinden aldığı 5 yıldız ile de tescilleniyor.

Dileyenler için havalimanı Hyundai Accent Blue kiralama ile farklı şehirlerde kiralama da yapılabiliyor.

Hyundai Accent Blue Araç Kiralama Fiyatları

Hyundai Accent; iç konforu, ekonomik yapısının yanı sıra güvenliği ve ferahlığı sayesinde kolay ve keyifli bir yolculuk yaşamak isteyenler için güzel bir tercih oluyor. Bu manada uygun Hyundai Accent Blue kiralama doğru adres ile yapılıyor. Bu imkanlar doğrultusunda kiralama yapmak için ideal araçlardan bir tanesi olarak Hyundai Accent Blue gösterilebiliyor. Bulunduğunuz lokasyona bağlı, farklı kiralama seçenekleri de araç kapsamında sunulabiliyor. Ailecek ya da arkadaş grubu ile şehir dışı tatiller ya da iş gezileri için oldukça uygun olan araç; farklı konfor öğelerini de beraberinde kullanıcısına sunuyor.