Hyundai Elantra

Hyundai Elantra Araç Kiralama

Hyundai, 1990 yılında üretilmeye başlanan Elantra modelini kullanıcılara sunuyor. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte yenilikleri araca yansıtan Hyundai, konforlu bir sürüş deneyimi sunuyor. Nesil olarak gruplara ayırdığı Hyundai, 6. nesil Elantra aracının en çok tercih edilen araçları arasında yer alıyor. Estetik tasarımı ile göze hitap ediyor. Sportif görüntüsünün yanı sıra daha büyük bir boyuta sahip olmasıyla cesur hatları ön plana çıkıyor. Teknolojinin getirmiş olduğu yenilikler ile motor hacminin artması ve fonksiyonel özelliklerinin gelişmesinden dolayı en çok tercih edilen araçların arasında bulunuyor. Kiralık Hyundai Elantra fiyatları da modelin özelliklerine göre değişkenlik gösterebiliyor.


Hyundai Elantra Genel Tanıtımı

Güney Kore’ye ait markalardan biri olan Hyundai, Elantra modelini kullanıcıların arz ve talepleri doğrultusunda geliştirerek 2015 yılında kullanıcıların beğenisine sunuyor. Dijital göstergesi ve kullanım panelleri ile sürüş anında daha keyifli yolculuk geçirmenizi sağlıyor. Ön konsolda yer alan navigasyon ekranının panoramik görüntüsü ile araç kullanım anında dikkat dağınıklığını önlüyor. İç tasarımında yer alan 64 renkli ambiyans aydınlatması ile gece yolculuklarında araç kullanmayı daha kolay bir hale getiriyor. Bluetooth bağlantısı ile araç içinde bulunan dokunmatik ekrana bağlantı kurulabiliyor. Elektronik kontrollü klima ile soğuk ve sıcak havalarda yolculuğunuz keyifli bir hale geliyor. Ucuz Hyundai Elantra kiralama için araç kiralama firmalarının sunmuş olduğu teklifleri inceleyebilirsiniz.


Hyundai Elantra Donanım Paketi Özellikleri

Hyundai Elantra modelinin 1.6 Smart CVT, 1.6 Style ve 1.6 Style Comfort CVT serileri bulunuyor. 

  • Yakıt tüketimi olarak benzin kullanılıyor. 
  • 1.6 Style serisinde 6 ileri manuel vites tercih edilirken 1.6 Smart CVT ve 1.6 Style Comfort CVT serilerinde otomatik vites bulunuyor. 
  • 123 beygir gücü ile iyi performansı sergilemenizi sağlıyor. 
  • 5 kapılı binek aracın geniş iç tasarımı ile geniş ailelerin tercih ettiği araçların arasında yer alıyor. 
  • 474 litre bagaj hacmi ile uzun yolculuklarınızı keyifli bir hale getiriyor. 

Fonksiyonel ve tasarımsal bütün özellikleri ile Hyundai Elantra sizlere daha keyifli bir sürüş keyfi sunuyor. Şehir dışından ya da yurt dışından gelen kişiler için havalimanı Hyundai Elantra kiralama firmalarından fiyat bilgisi ve kiralama şartlarını öğrenilebiliyor.