Peugeot 308

Peugeot 308 Araç Kiralama

Fransa’dan doğan ve bir hatchback şehir aracı olan Peugeot 308, çevre kirliliğine karşı ilk olarak 2013 yılında üretilen modellerine nazaran yeni modellerinde karbondioksit gazı emisyonu oldukça düşük seviyelerde olarak üretiliyor.

Son modelleri, yeni nesil iç tasarımı ve sürücü odaklı akıllı sistemleri sayesinde, otomobili belirli çerçevede değerlendiren bir takım heyet tarafından iyi bir araba olarak seçiliyor. Bu da doğal olarak aracın dünyadaki popülaritesine işaret ediyor. Satın alma işleminden ziyade değişen ihtiyaçlarına göre araç kiralamak isteyenler, farklı araçlar arasından tercih yapabiliyor. Havalimanı Peugeot 308 kiralama ofislerinden belirli bir gün için ya da belirli bir zaman için araç kiralanabiliyor, uçuş sonrası vakit kaybetmeden seyahat devam ediyor.

Peugeot 308 Araç Kiralama Avantajları

Peugeot 308, özellikle şehir içerisinde ki kullanımlarda oluşabilen zorlayıcı şartlarla baş edebilecek kompakt yapıya ve konfora sahip olmakla biliniyor. Bunun yanında çeşitli yıllarda üretilen iki kapılı üstü açılabilen modelleri de bulunuyor. Aynı zamanda motor ve güç konularına girildiği takdirde de benzinli ve dizel ya da atmosferik turbo gibi tercihler de yapılabiliyor. 420 litrelik bagaj hacmi sayesinde ortalama bir hatchback model arabadan fazla depolama ve eşya yükleme kapasitesine sahip oluyor. İyi ayarlanmış şanzıman ve motor koordinasyonu sayesinde şehir içinde ve dışında düşük seviyede bir yakıt tüketimi çıkarabilir. Günümüzde kiralık Peugeot 308 fiyatları belirli özellik ve donanımlarına göre farklılık gösterse dahi, bütçeye ve kullanım konforuna göre uygun fiyatlarda temin edilebiliyor.

Peugeot 308 Donanım Özellikleri

Araç kiraladığınızda, donanım özelliklerinin yanında ek olarak sunulan sigorta kapsamını ve uygun fiyata koruma garantisini değerlendirebilirsiniz. Uygun Peugeot 308 kiralama hizmeti ile konforlu donanım özelliklerine sahip araçla yolculuk başlıyor. Kiralık Peugeot 308

  • Önden motorlu,
  • Önden çekiş sistemine sahip,
  • 5 veya 6 ileri şanzıman seçeneğinde

bulunabilen bir araba olarak yollarda görülebiliyor.

  • Tüm modellerinde sıralı dört silindirden oluşan motor bloğu,
  • 1200 cc motor hacminden 1600 cc motor hacmine dek piyasada motor hacmi,
  • Beygir gücü anlamında da 82 ila 156 beygir arasında değişen güçteki motor

imkanlarından, kullanım amacına uygun olanları tercih edilebiliyor.