Skoda Karoq

Skoda Karoq Araç Kiralama

Skoda, 2016 yılından bu yana üretilen SUV kategorisinde yer alan araçlar üretiyor. Skoda firması için aracın içinde bulunan sürücü ve yolcular büyük bir önem arz ediyor. NCAP güçlülük testlerinden geçerek sizin ve sevdikleriniz için dayanıklı araçlar piyasaya sunuyor. Skoda Karoq etkileyici tasarımı ile dikkat çekiyor. Geniş hacmi ile geniş aileler için ideal araçlar arasında yer alıyor. Dış tasarımda keskin çizgileri, C tipi top LED arka farları ile dikkat çekici özellikleri bulunuyor. Aracın ön kısmında yer alan LED farları ile geniş aydınlatma yüzeyi sayesinde rahat bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Kiralık Skoda Karoq fiyatları aracın fonksiyonel özelliklerine göre değişiyor.


Skoda Karoq Genel Tanıtımı

Çek Cumhuriyeti'ne ait olan Skoda firması, ürettiği araçlar ile kullanıcıların güvenliğini ön planda tutuyor. 

  • Skoda Karoq, SUV araç sınıfında yer alan araçlar ile konforlu yolculuk deneyimi yaşamanızı sağlıyor. 
  • Panoramik açılabilir cam tavanı ile özellikle uzun yolculuklarda alanı ferahlatıyor. 
  • Ön konsolda yer alan multimedya sistemi ile yolculuklarınızı daha keyifli bir hale getiriyor. 
  • Skoda Karoq içinde yer alan 8 adet hoparlör sistemi ile araç içinde müziği eşit miktarda işitmenizi sağlıyor. 
  • Ön koltuğun alt kısmında yer alan şemsiye yeri ve çöp kutusu gibi detaylar ile uzun seyahatleri daha da keyifli bir hale getiriyor. 

Uygun Skoda Karoq kiralama yapmak isteyen müşteriler araç kiralama firmalarının tekliflerini karşılaştırma yapabiliyor. 


Skoda Karoq Donanım Paketi Özellikleri

Skoda Karoq modellerinin; 1.5 Prestige DSG, 1.5 TSI Premium DSG, 1.5 TSI Prestige DSG, 1.5 TSI Premium DSG, 1.5 TSI Prestige DSG, 1.6 TDI Premium DSG ve 1.6 TDI Prestige DSG serileri bulunuyor. Yakıt türü olarak 1.6 TDI Premium DSG ve 1.6 TDI Prestige DSG serileri dizel kullanırken 1.5 Prestige DSG, 1.5 TSI Premium DSG, 1.5 TSI Prestige DSG, 1.5 TSI Premium DSG ve 1.5 TSI Prestige DSG benzin kullanıyor. Skoda Karoq modellerinde 7 ileri otomatik vites kullanılarak uzun yolculuklarınızda rahat bir kullanım sağlıyor. Havalimanı Skoda Karoq kiralama işlemleri için şubelerden fiyat teklifi alarak kiralayabilirsiniz.