Firma Hakkında

  • Firma Durumu Hizmete Açık
  • Genel Merkez İstanbul / Türkiye
  • Kuruluş Tarihi -
  • Firma Puanı 4.00 / 5

HLS Filo Araç Kiralama

1997 yılında Halis Görkem tarafından İstanbul merkezli olarak kurulan HLS Filo araç kiralama firması, operasyonda doğru yön mottosu ile sektörde yer alıyor. Türkiye’nin farklı noktalarında yer alan çözüm ortakları ve yenilikçi çözümleri ile dikkat çeken firma, günlük, aylık ve yıllık oto kiralama işlemleriniz için ayrıcalıklı hizmet sunuyor. HLS Filo araba kiralama kadrosu, müşteri odaklı bir yaklaşımı benimsiyor. Aynı zamanda yenilikçi çalışmaları ve hizmet çeşitliliği ile öne çıkan firma, her segmentten geniş araç filosu ile müşterilerine kesintisiz hizmet sunuyor. 

HLS Filo Oto Kiralama Firmasının Ofisleri

HLS Filo oto kiralama firması, kısa ve uzun dönem araç kiralama hizmetleri ile adından söz ettirmeyi başarıyor. Uygun maliyet ile iyi hizmeti sunmayı hedefleyen firma, sürekli gelişmeyi hedef alarak çalışmalarını devam ettiriyor. HLS Filo araç kiralama firması çalışmalarını devam ettirirken merkez ofisinde müşterilerini ağırlıyor. HLS Filo araç kiralama firmasının merkez ofisi, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde bulunuyor. Siz de uygun HLS Filo araç kiralama fiyatlarına göz atabilir, güler yüzlü ve alanında uzman olan ekiple birlikte işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. 

HLS Filo Bünyesinde Bulunan Araçlar

Uygun maliyetler ile iyi hizmeti sunmayı misyonu olarak belirleyen HLS Filo kiralama firması, geniş araç seçenekleriyle müşteri memnuniyetini her daim korumayı başarıyor. Firmanın bünyesinde bulunan araçlar, farklı segmentleri ve donanım özellikleri ile dikkat çekiyor. Bu noktada HLS Filo araç kiralama fiyatları da farklılık gösteriyor. Firmanın araçlarını dört farklı segmentte incelemek mümkün. Ekonomik, orta sınıf, SUV ve lüks olarak dört segmentte incelenen araçlar şu şekilde sıralanıyor: 

  • Ekonomik: Fiat Egea, Renault Clio HB, Hyundai i20, Citroen Champ Elysee
  • Orta Sınıf: Renault Megane, Renault Taliant
  • SUV: Peugeot 5008, Citroen C3 Aircross, Peugeot 3008

Bu modellerden birini kiralamak istediğinizde; 21 yaşın doldurulmuş olması, en az 2 yıllık ehliyet sahibi olunması, kişi ya da kurum adına geçerli (en az 6 aylık kullanılması kaydıyla) kredi kartına sahip olunması ve araç gruplarına göre yeterli finansal sorgu kriterlerine sahip olunması yeterlidir.