İstanbul Sultanbeyli Ucuz Kiralık Araçlar

  • Araç Modeli Günlük Fiyat
  • Renault Megane 808 ₺
  • Araç Modeli Günlük Fiyat
  • Renault Clio 5 1.250 ₺

İstanbul Sultanbeyli

İstanbul Sultanbeyli Araç Kiralama

İstanbul, iki yakası ile eşsiz güzelliklere sahip bir şehir. Tarih boyunca önemli medeniyetlere ev sahipliği yapan İstanbul, tarihi dokusu ve kültürel yapısı ile oldukça zengin. Modern olanakları bulunan şehir her geçen gün kendini geliştiriyor. Turizm ve iş dünyasının önemli ayaklarından biri olan şehir, yıl boyunca farklı kültürlerden misafirlerini ağırlıyor. Çeşitli sektör firmalarının genel merkezleri, üretim atölyeleri ve fabrikalarına ev sahipliği yapan şehir iş toplantısı, kongre ve organizasyonlar için tercih edilen lokasyonlar arasında yer alır. Ayrıca, sadece iş amaçlı değil yeni kültür keşfetmek ve şehrin tarihi dokusunu yakından incelemek isteyenler tatil amaçlı İstanbul’u ziyaret ediyor. İstanbul Sultanbeyli, Anadolu Yakası ilçelerinden biri. İş dünyasının önemli lokasyonlarından olan ilçe, misafirleri için konforlu hizmetler sunuyor. Tatil ve iş amaçlı Sultanbeyli seyahatlerinizde ilçede sunulan konaklama ve ucuz araç kiralama gibi çeşitli hizmetlerden yararlanabilirsiniz. İstanbul Sultanbeyli araç kiralama seçenekleri arasında bütçenize ve ihtiyacınıza uygun farklı araba modelleri bulunur. İlçede kalacağınız süre boyunca otomatik ve manuel vites özelliğine sahip çeşitli araç modelleri arasından kısa veya uzun süreli İstanbul Sultanbeyli araba kiralama yapabilirsiniz.

İstanbul Sultanbeyli Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biri olan Sultanbeyli’nin tarihi Roma dönemine kadar uzanıyor. Tarih boyunca önemli medeniyetlere ev sahipliği yapan ilçe, 1957 yılında köy statüsünü alıyor. Gelişen yapısına bağlı olarak Sultanbeyli, 1989 yılında belde olurken 1992 yılında İstanbul’un bir ilçesi oluyor. İlçenin doğusunda Pendik, kuzeybatısında Sancaktepe ve güneybatısında ise Kartal ilçeleri bulunuyor. İlçenin ismi ise zaman içinde değişime uğrayarak Sultanbeyli halini almış. İlk olarak Sultanbeyli’nin Yeri, Sultanbeyliği ve Sultan Beyliği Çiftliği gibi kullanımlar bulunuyordu. İlçe, gelişen iş merkezlerinin yanı sıra doğal alanlarıyla ön plana çıkıyor. Kartal ilçesi ile arasında yer alan Aydos Ormanı, önemli doğal alanlarından biri. Ayrıca, Gölet Parkı ve sosyal tesisler ilçede doğa içinde vakit geçirebileceğiniz yerler arasında bulunuyor. Gelişmiş şehir hayatı aynı zamanda ilçede modern hizmetleri her an ulaşılabilir kılıyor. İstanbul Sultanbeyli oto kiralama hizmeti tatil ve iş amaçlı misafirlerin sık kullandığı seçeneklerden biri. İstanbul Sultanbeyli araç kiralama firmaları sunduğu kısa ve uzun süreli kiralama fırsatlarıyla özel araç konforunu her bütçeye sunuyor.

İstanbul Sultanbeyli’ye Nasıl Gidilir?

İstanbul Sultanbeyli’ne gitmek için kara yolu tercih edilen ilk alternatifler arasında yer alıyor. İlçede bulunan otogara İstanbul otobüs bileti alarak kara yolu üzerinden Sultanbeyli’ye ulaşabilirsiniz. Ankara İstanbul otoyolu üzerinde yer alan Sultanbeyli, Ankara’ya 413 km mesafede konumlanıyor. Yaklaşık 4,5 saatlik bir yolculuk sonrası ilçeye ulaşabilirsiniz. İzmir Sultanbeyli arası ise 448 km ve 5 saatlik bir yolculuk sonrasında ilçeye gidebilirsiniz. Ayrıca, Kocaeli ve Sakarya gibi şehirlerden otobüs bileti alarak yaklaşık 2 saatlik bir yolculuk sonrasında Sultanbeyli’de olabilirsiniz. Otogar sonrasında İstanbul Sultanbeyli kiralık araba hizmetini kullanarak İstanbul gezini özel araç ile tamamlayabilirsiniz. 

Sultanbeyli yolculuğu için İstanbul uçak bileti almayı düşünüyorsanız iki alternatifiniz bulunuyor. İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden ilçeye yolculuğunuzu planlayabilirsiniz.İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama hizmeti 7/24 olarak veriliyor. Aynı şekilde İstanbul Havalimanı araç kiralama hizmetinden dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Uçuş planına göre araç teslim saati randevusu ayarlayarak kısa sürede beklemeden havalimanlarının araç teslim noktası üzerinden aracınızı teslim alabilirsiniz.

Diğer ilçelerden de ulaşım için araç kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Örnek olarak, Beşiktaş’tan Sultanbeyli’ye konforlu bir şekilde gelmek için Beşiktaş araç kiralama seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

İstanbul Sultanbeyli’de Araç Kiralama

İstanbul Sultanbeyli araç kiralama şirketleri kullanıcılarına geniş bir araç filosu sunuyor. Sedan, SUV ve hatchback araç modellerinden oluşan araç filosu kullanıcıların beklentilerine uygun farklı özelliklere sahip. Otomatik, manuel şanzıman seçeneği, hybrid, elektrik, dizel ve benzin gibi farklı yakıt türüne sahip araç modelleri için uzun ve kısa süreli kiralamalar yapabilirsiniz. İstanbul Sultanbeyli araç kiralama fiyatları kiralama süreleri ve araç segmentlerine göre belirleniyor. Ekonomi, orta, orta üstü, lüks ve ticari gibi farklı otomobiller için farklı günlük kiralama bedelleri sunuyor. İstanbul Sultanbeyli kiralık araba fiyatları belirlenirken diğer etkili olan faktörlerden biri ise firmaların sunduğu opsiyonel hizmetler oluyor. Navigasyon, ek sürücü ve kar lastiği gibi opsiyonel hizmetlerin günlük bedeli kiralama süresine göre hesaplanarak kiralama bedellerine ekleniyor. Firmaların sunduğu teklif ve avantajları inceleyerek bütçenize uygun İstanbul Sultanbeyli kiralık araç seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Araç kiralaması yapabilmek için firmaların istediği şartları azami seviyede karşılamanız gerekiyor. Ehliyet süresi ve yaş şartları araç modellerine göre değişiyor. Ekonomi sınıfı araçlar için genellikle 1 yıllık ehliyet ve 22 yaş üstü olma şartı aranıyor.

İstanbul Sultanbeyli Gezilecek Yerler

İstanbul Sultanbeyli kiralık oto hizmetinden faydalanarak İstanbul ve çevresini özel araç konforunda gezebilirsiniz. Sultanbeyli’de gezebileceğiniz yerleri kısaca şöyle listeyebiliriz: 

  • İlçe merkezine 4 km uzaklıkta bulunan Aydos Kalesi ve Aydos Ormanı görmeniz gereken yerlerden biri. Doğa içinde sakin vakit geçirebilir ve yürüyüş yapabilirsiniz.
  • Gölet Parkı, doğa içinde vakit geçirebileceğiniz diğer alternatiflerden biri. İlçe merkezinden 3.5 km uzaklıkta olan Gölet Parkı içinde seyir terası, tenis kortu ve çay bahçesi gibi sosyal alanlar bulunuyor. 
  • İlçe merkezinden 2 km uzaklıkta bulunan Bilim ve Teknoloji Merkezi ilçede görmeniz gereken yerlerden biri. 
  • Sahile kıyısı olan Pendik ve Kartal gibi komşu ilçelerin sahil şeridini gezebilirsiniz. Araç ile yaklaşık 25 dakika sunan sahil şeridinde gün batımı manzaralarını izleyebilirsiniz.


İstanbul Sultanbeyli Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız