Citroen C3 Aircross

Citroen C3 Aircross Araç Kiralama

Kiralama işlemi bazında araçların değerlendirilerek seçilmesi oldukça önemli oluyor. Bunun en temel sebebi ise kiralanan aracın amacına uygunluğu ve ekonomik durumu gibi özelliklerin kullanıcıya hitap edebilmesi. Nitekim farklı arabaları farklı işlevlerine göre kullanmak da sizin için kazançlı bir durumu gözler önüne seriyor. Bu durumda kiralık Citroen C3 Aircross fiyatları değerlendirildiğinde fiyat performans bazında oldukça kazançlı olabiliyor.

Citroen C3 Aircross Araç Kiralama Avantajları

Citroen C3, dizel olan araç yüksek basınçlı ve direkt enjeksiyonlu olarak üretiliyor. Araç daha kolay bir kullanım sunmak için ayarlanabilir direksiyon özelliğini de karşılıyor. Hoş dizaynı ve çarpıcı renkleri ile birlikte klasik bir citroen rahatlığı ile buluşmanız bu araç sayesinde daha kolay hale gelebiliyor. Özellikle şehir içi ve şehir dışı yolculuklar için ideal özellikleri bir arada toplaması ile oldukça beğenilen, konforlu, atik bir aracı kiralama şansını yakalayabiliyorsunuz. Uygun Citroen C3 Aircross kiralama sayesinde rahat araç deneyimini yaşayabiliyor, zamandan tasarruf sağlayabiliyorsunuz.

Citroen C3 Aircross Donanım Özellikleri

Aracın özelliklerine bakıldığında;

  • 410 litre bagaj hacmi ile oldukça geniş bir alan kazandırıyor. Bu sayede uzun yolculuklarda kullanılacak olan eşyaların nereye konacağı derdini de bir noktada ortadan kaldırıyor.
  • Tam otomatik olan araç 6 ileri vitesten oluşuyor ve her daim uzun yolda kolay bir sürüşün keyfini çıkarmanıza yardımcı oluyor.
  • Ön frende havalandırmalı disk bulunurken arka frende de disk bulunuyor.
  • Geniş bagajının yanı sıra aracın 1648 milimetre yüksekliği ve 1765 mm genişliği aradığınız geniş ve ferah yapıyı sunuyor. Bu bağlamda büyüklüğü ideal bir boyuttadır demek doğru bir söylemdir diyebiliyoruz.
  • Aynı zamanda aracın yakıt tüketimi de oldukça ideal olarak değerlendiriliyor. Boyutlarına oranla ortalama 4.0 litre tüketimi ile uzun yol ya da şehir içi kullanımda bireylere ekonomik de rahatlığı sunuyor.
  • Bunun yanı sıra 45 litrelik depo hacmi de oldukça ideal olarak değerlendiriliyor diyebiliriz.
  • Özellikle atik araçlar sevenler için 9.6 saniyede 100 km hıza ulaşması ile oldukça ideal olabiliyor.

Hem kolay kiralama seçenekleri hem de havalimanı Citroen C3 Aircross kiralama kolaylığı ile araç karşımıza çıkıyor. Böylece farklı noktalardan dilediğiniz biçimde kolay kiralama yapabilme şansını yakalayabiliyorsunuz.