Citroen C4

Citroen C4 Araç Kiralama

Citroen, C4 modelini üretmeye 2004 yılında başlıyor. Alt orta sınıf aile binek aracı olan bu modelin üretimine 2. nesil olarak devam ediliyor. Citroen C4, güçlü tasarımı ve konforlu özellikleri ile göze çarpıyor. Geniş iç hacmi ile yolculuğunuza keyif katıyor. Teknolojik birçok özelliği içinde barındıran model, sürücülerin tercihleri arasındaki yerini alıyor. Sahip olduğu motor hacmi, vites tipi, yakıt türü ve tasarımı gibi pek çok özelliğe bağlı olarak fiyat değişikliği gözlemlemek mümkün oluyor. Kiralık Citroen C4 fiyatları bilgisine firmaların ofislerinden ulaşabilirsiniz.

Citroen C4 Genel Tanıtımı

Fransız markası olan Citroen, bir asrı aşkın süredir otomobil alanında hizmet veriyor. Gelişen dünyayı takip eden firma, araçlarında da pek çok teknolojik özelliği buluşturarak kullanıcısına sunuyor. 

  • Citroen C4, sahip olduğu süspansiyon özellikleri sayesinde tümseklerin sarsıntısız bir şekilde atlatılmasını sağlıyor. 
  • Tüm koltuklar için yeterli diz mesafesine sahip olması uzun boylu yolcuların da rahatlıkla yolculuk edebilmesini sağlıyor. 
  • Katlanabilir koltukları ile bagaj hacmini artırma imkanı sunuyor.
  • İçinde bulunan 16 adet sürüş destek sistemleri ile günlük hayatınızı kolaylaştırarak sürüş koşullarını daha güvenli hale getiriyor. 
  • Citroen bağlanabilirlik özelliği ile yolculuğunuzu daha keyifli geçirmenizi sağlıyor. 

Uygun Citroen C4 kiralama işlemleri yapmak istiyorsanız kiralama firmalarından yardım alabilirsiniz. 

Citroen C4 Donanım Paketi Özellikleri

Citroen C4 modelinin 6 farklı donanım paketi bulunuyor. Bunlar; Citroen C4 1.2 Feel, Citroen C4 1.2 Feel Bold AT, Citroen C4 1.2 Shine AT, Citroen C4 1.2 Shine Bold AT, Citroen C4 1.5 HDİ Feel Bold AT ve Citroen C4 1.5 HDİ Shine Bold AT olacak şekilde sıralanıyor. Feel ve Feel Bold AT serisinde motor gücü ve vites tipi farklılıkları bulunuyor. 8 ileri otomatik vitese sahip modelleri kullanıcının sürüş konforunu arttırıyor. Dizel ve benzinli seçenekleri bulunan serilerin yüksek motor gücüne sahip olması dikkat çekiyor. Teknolojik iç tasarımı ve dış görünüşüyle Citroen C4 kullanıcıların tercihleri arasında yer alıyor. Şehir içinde olduğu gibi şehir dışı veya ülke dışından gelenler de Citroen C4 kiralayabiliyor. Eğer yurt dışından geliyorsanız kiralama ofislerinin havalimanı Citroen C4 kiralama fırsatları hakkında bilgi alarak bütçenize uygun olan paketi seçebilirsiniz.