Dacia Lodgy

Dacia Lodgy Araç Kiralama

Tatil ya da iş gezileri için sıkça tercih edilen araç kiralama seçeneklerini belirlerken hangi aracın seçileceğine karar vermek oldukça önemli oluyor. Özellikle Dacia Lodgy gibi bir aracı doğa içerisinde tercih etmek oldukça mantıklı bir biçimde karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda kalabalık aileler için geniş iç hacimli araçlar oldukça ideal oluyor. İçerisinde 7 koltuk bulunması ile kalabalıkları içerisinde ağırlıyor. Böylece bayram tatillerinde, kalabalık seyahatlerde tercih sırasının başında yer alıyor.

Dacia Lodgy Araç Kiralama Fiyatları

Kiralık Dacia Lodgy fiyatları bütçe dostu seçenekleriyle tercih ediliyor. Aynı zamanda:

  • Grup tatilleri için konforlu yolculuk ve geniş bagaj hacmi aranan özellikler oluyor.
  • 6 ileri manuel vites ile araca kolayca yön verilebiliyor.
  • Önden çekişli yapısı sayesinde yokuş çıkmak daha kolay oluyor.
  • Ailenizin güvenliği için de kullanışlı olan araç, içeride sürüş ve yolculuk konforunu sağlayabilmek adına farklı seçenekler sunuyor.
  • 12V priz ile elektronik cihazların şarj edilmesine olanak tanıyan Dacia Lodgy, geniş ve çocuklu aileler için güvenli bir ortam oluşturabiliyor.
  • EBA, ABS, ASR ve ESC bulunan araç, dengeli ve yol tutuşu güçlü bir hale geliyor.

Bu sayede yolculuklarda daha güvenli bir ortamı da oluşturabiliyor. Ucuz Dacia Lodgy kiralama ile rahat ulaşım fırsatlarını oluşturuyor. Böylelikle aileniz ile keyifli bir yolculuk süreci sunuyor.

Dacia Lodgy Araç Kiralama Avantajlı

Konforlu Sürüş kadar güvenli yolculuk da ön planda tutuluyor. Bunun yanında sürüşünüz daha güvenli olsun, sizi yormasın diye hız sabitleme de artısı bulunuyor. Bu sayede sabit hızda uzun yolda gitmek kolay ve zahmetsiz bir hal alabiliyor. Benzer bir konfor aracı olarak yokuş kalkış destek sistemi de araçta bulunuyor. Yokuş kalkışlarında kaymayı engelleyen ve destek veren sistem ile aracı kullanmak daha kolay olabiliyor.

İç konforu olarak kol dayama aparatı, elektrikli ön camlar da iç dizaynı olumlu yönde etkiliyor. Kiralayarak aracın keyfini sürmek isteyenler için farklı lokasyonlardan araç kiralama yapılabiliyor. Örneğin havalimanı Dacia Lodgy kiralama ölçütlerine uyulması halinde kolay bir kiralama yapmanızı sağlıyor. Tatil için gittiğiniz alanda uçaktan indiğinizde önceden planlama sayesinde aracınız havalimanında hazır bekliyor. Bu sayede vakit kaybetmeden yolculuğun ve tatilin ailecek keyfini çıkarabiliyorsunuz. Dacia Lodgy geniş arkadaş grupları için de ideal tercih olabiliyor.